آخرین ارسال‌ها

موضوع جامع مشاوره خرید گیتار الکتریک | Metal

saeed1313

عضو سایت
10/2/20
6
درود بر گیتاریست ها

دوستانی که تمایل به خرید گیتار الکتریک و فعالیت در سبک Hard Rock ،Metal و سایر زیرسبکهای مشابه رو دارند، می تونند بودجه رو اعلام کنند تا کاربران فعال این بخش بهترین مشاوره و پاسخ رو بهشون برسونند.
پیشاپیش سپاس از همکاری شما.
سلام بین s520و rg380dxکدوم رو پیشنهاد میدید من بنظرم s520بهتر باشه .اگه تو این رنج ساز بهتری میدونید ممنون میشم بگید

SaeedMohebbi

مدیر تالار گیتار
تیم مدیریت
مدیر تالار
12/8/10
1,257
27
تهران
سلام بین s520و rg380dxکدوم رو پیشنهاد میدید من بنظرم s520بهتر باشه .اگه تو این رنج ساز بهتری میدونید ممنون میشم بگید
درود
بنظر من شما تشریف ببرین جفتش رو تست کنین و این موضوع کاملا شخصی و سلیقه ای هست.
من شخصا با S520 راحت تر هستم ولی خوب ممکن شما از rg380 خوشت بیاد.
موفق باشید.

saeed1313

عضو سایت
10/2/20
6
درود
بنظر من شما تشریف ببرین جفتش رو تست کنین و این موضوع کاملا شخصی و سلیقه ای هست.
من شخصا با S520 راحت تر هستم ولی خوب ممکن شما از rg380 خوشت بیاد.
موفق باشید.
مرسی .فقط یه چیزی من منظورم RG370DXتو پیام بالا اشتباه نوشته بودم.و اینکه یه ساز جدید دیدم مدلش RGD 320 بود وخواستم تحقیق کنم در موردش چیز زیادی پیدا نکردم.شما اطلاعاتی دارید در موردش

SaeedMohebbi

مدیر تالار گیتار
تیم مدیریت
مدیر تالار
12/8/10
1,257
27
تهران
مرسی .فقط یه چیزی من منظورم RG370DXتو پیام بالا اشتباه نوشته بودم.و اینکه یه ساز جدید دیدم مدلش RGD 320 بود وخواستم تحقیق کنم در موردش چیز زیادی پیدا نکردم.شما اطلاعاتی دارید در موردش
راستش من حدس زدم 380 نیست و 370 چون 380 اصلا پیدا نمیشه به این راحتی ساخت ژاپن هست ...
دوست عزیز ساز هایی که انتخاب کردید همه بریج متحرک هستن و ادامه ی اسم این مدل ها مثل DX انتهای RG370 DX دقیقا تعیین میکنن که تجهییزات این ساز ها چی هستن.
مثلا ما RG370 هم داریم که ترمولو III هست...
مثلا مدل RG370AHMZ بریجش Edge-Zero II tremolo bridge w/ZPS3Fe هست.
تو این محدوده پیشنهاد من S520 هست.
تشریف ببرید و تست کنید فقط به این روش میتونید پی ببرید با کدوم از این ساز ها راحت تر هستید.

آخرین ویرایش:

saeed1313

عضو سایت
10/2/20
6
راستش من حدس زدم 380 نیست و 370 چون 380 اصلا پیدا نمیشه به این راحتی ساخت ژاپن هست ...
دوست عزیز ساز هایی که انتخاب کردید همه بریج متحرک هستن و ادامه ی اسم این مدل ها مثل DX انتهای RG370 DX دقیقا تعیین میکنن که تجهییزات این ساز ها چی هستن.
مثلا ما RG370 هم داریم که ترمولو III هست...
مثلا مدل RG370AHMZ بریجش Edge-Zero II tremolo bridge w/ZPS3Fe هست.
تو این محدوده پیشنهاد من S520 هست.
تشریف ببرید و تست کنید فقط به این روش میتونید پی ببرید با کدوم از این ساز ها راحت تر هستید.
مرسی از کمکت.فقط من ساکن قزوینم و میخاستم بیام تهران فردا .کجا رو میشناسید که ساز دسته دو خوب بفروشه .منظورم اینه که قالب نکنن ساز رو بهمون .ممنون میشم کمک کنید

saeed1313

عضو سایت
10/2/20
6
درود بر گیتاریست ها

دوستانی که تمایل به خرید گیتار الکتریک و فعالیت در سبک Hard Rock ،Metal و سایر زیرسبکهای مشابه رو دارند، می تونند بودجه رو اعلام کنند تا کاربران فعال این بخش بهترین مشاوره و پاسخ رو بهشون برسونند.
پیشاپیش سپاس از همکاری شما.
سلام کسی در مورد این ساز چیزی میدونهrg420gkساخت ژاپنهphoto_۲۰۲۰-۰۲-۰۲_۱۰-۴۱-۰۲ (2).jpgphoto_۲۰۲۰-۰۲-۰۲_۱۰-۴۱-۰۴.jpgphoto_۲۰۲۰-۰۲-۰۲_۱۰-۴۱-۰۳.jpgلطف میکنید اگه راهنمایی کنید .و اینکه اگه ساز قدیمی باشه اشکال نداره .یا دنبال ساز جدید باشم

SaeedMohebbi

مدیر تالار گیتار
تیم مدیریت
مدیر تالار
12/8/10
1,257
27
تهران
سلام کسی در مورد این ساز چیزی میدونهrg420gkساخت ژاپنهمشاهده پیوست 179640مشاهده پیوست 179641مشاهده پیوست 179642لطف میکنید اگه راهنمایی کنید .و اینکه اگه ساز قدیمی باشه اشکال نداره .یا دنبال ساز جدید باشم
درود بر شما
این ساز که ساز خوبیه !
قدیمی بودن ساز تا زمانی که برای متریالش مشکلی پیش نیومده باشه مشکلی نداره. مثل ترک خوردگی بادی یا دسته یا از بین رفتن عایق سیم پیچ پیکاپ ها ... باید ساز رو بررسی کنید و تست کنید.
اینجوری که نمیشه گفت این ساز اوکی هست یا نه.

صفحه ما در اینستاگرام

بالا