مشاوره خرید کارت صدا با کمترین تأخیر

شروع موضوع توسط mehdi_isanejadm ‏3/12/13 در انجمن Audio interface ( کارت صدا )

تاپیک مشاوره خرید کارت صدا با کمترین تأخیر تالار Audio interface ( کارت صدا ) در persian-music.org.

1. mehdi_isanejadm

mehdi_isanejadm عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سلام دوستان عزیز خسته نباشید....
    من میخوام یدونه میدی کیبورد 88 کلاویه سنگین مدل oxygen 88 بخرم برای یادگیری پیانو .... کارت صدای فعلی بنده الان behringer fca 202 هستش !!! درایو asio رو هم ساپورت میکنه تاخیر ورودیش 1MS و تاخیر خروجیش 3MS هست وقتی بافر تا آخر پایین بیاد .....من تا الان که با کیبورد کامپیوتر کار میکنم....و وقتی بعضی از ملودی ها رو مینوازم.....(با کیبورد کامپیوتر) حتی با وجود 1MS تاخیر در نواختن کلاویه ها مشکل دارم و نواختن کیبورد با این تاخیر ناچیز هم برای من سخت هست !!! و من کاملا اون تاخیر رو حس میکنم و باعث سینک نشدن نتها میشه...!!!!! ..... به این فکر افتادم که یه کیبورد بگیرم .... ولی فکر کنم با خرید کیبورد باید به فکر یه کارت صدا با تاخیر پایین تر از این باشم که دیگه این تاخیر حس نشه.....تاخیری در حدودای 0.20 ال 0.40 صدم میلی ثانیه.......ولی من برای این کار نیاز به تست و کار کردن با انواع کارت صداها و کسب تجربه دارم و این کار برای من مقدور نیست ..... گفتم بیام از دوستان با تجربه کمک بگیرم....که من رو در انتخاب کارت صدا با کمترین تاخیر برای نواختن کیبورد و البته در مرتبه ی دوم پری امپ خوب در حد قیمت خودش تا سقف 1.5 ملیون تومان راهنمایی کنند....
    پیشاپیش از دوستان متشکرم...

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران: ‏3/12/13
  2. akhavan

akhavan کاربر با تجربه عضو سایت

شغل :
    Teacher
    امتیازات:
    +2,536 / 1 / -3
    نرم افزار:
    logic
    پاسخ : مشاوره خرید کارت صدا با کمترین تأخیر

focusrite 24 DSP .