آخرین ارسال‌ها

مشاوره خرید پیانو اکوستیک

سلام
من خیلی سرچ کردم توی سایتای مختلف و اکثر صاحب نظرا می گفتن پیانو اکوستیک رو انتخاب کنیم
می خواستم بدونم قیمت پیانوهای اکوستیک از چه قیمتی شروع میشه
ممنون
سلام، دوست عزیز. پیانوی کروزویل از حدود هجده میلیون تومان شروع می شه. برند آمریکایی ولی مونتاژ کره است. صداش بی نظیره. گارانتی شرکتی هم داره.

3/4/16
24
21
سلام دوستان یک سوال داشتم تا قیمت 5-6 میلیون اصلا اکوستیک دست دومی هست ؟

سلام بر اساتید عزیز
من دختر 10 ساله ام حدود 2 ساله موسیقی کار میکنه و حدود 4 ماهه پیانو کار می کنه .استادش اصرار بر خریدن پیانوی مکانیکی داره .می خواستم در این مورد راهنمایی کنید نظر خودم دیجیتال است تا دو سه سال اول
سلام،دوست عزیز. به نظرمن پیانوی دیجیتال تهیه کن. پیانوهای دیجیتال صداهاشون خیلی نزدیک به صدای آکوستیکه. تاچ کلاویه های بعضی از برندها دقیقا" حس تاچ پیانوهای آکوستیک وداره.

16/11/14
73
19
آبادان
سلام میخواستم یه پیانو اکوستیک بگیرم پیانو دیجیتال داشتم دیگه جواب نمیده برام آخه اکوستیک و دیجیتال کلی فرق میکنن مخصوصا پدالشون! بعد نمیدونم از کجا بگیرم یا چه مارکی در حد 10 تا 15 میلیون ولی دست دوم نمیخوام میخوام کنکور بدم امسال با دیجیتال نمیشه اقای امیر مهیار تفرشی پور(اسمشو گوگل بزنید میاد معروفه، دانشگاه موسیقی تهران درس میده و رهبر گروه ارکستمونه تو آبادان) هم گفت که برم دانشگاه تهران نوازندگی از قبل هم میخواستم برم . کمکم کنید نمیدونم چه مارکی بگیرم با قیمت مناسب
[doublepost=1478004237,1477943257][/doublepost]کسی هست؟
[doublepost=1478011788][/doublepost]چرا کسی جواب نمیده؟

30/7/17
1
23
[doublepost=1501389028,1501387921][/doublepost]با سلام
من قصد خرید پیانو دارم مبتدی هم نیستم بودجم 8تومنه و clp 545 مد نظرمه ولی الان به شک افتادم که clp 635 و 645 مدل بالاتره اما قیمتش کمتره فرقشون در چیه که 545 قیمتش بالاتره؟ میخوام تا حدی شبیه به اکوستیک باشه clp 535 به بالا تقریبا شبیه اکوستیک هستن میخوام یه الکتریک خوب گیرم با این رنج قیمت لطفا راهنمایی کنید و یه منبا خوب برای خرید بگید.
میشه تا حد 8 یا 10تومن یه اکوستیک مناسب گیر اورد؟

m.Ali

هنرمند
عضو سایت
5/4/12
104
تهران
من قصد خرید پیانو دارم مبتدی هم نیستم بودجم 8تومنه و clp 545 مد نظرمه ولی الان به شک افتادم که clp 635 و 645 مدل بالاتره اما قیمتش کمتره فرقشون در چیه که 545 قیمتش بالاتره؟ میخوام تا حدی شبیه به اکوستیک باشه clp 535 به بالا تقریبا شبیه اکوستیک هستن میخوام یه الکتریک خوب گیرم با این رنج قیمت لطفا راهنمایی کنید و یه منبا خوب برای خرید بگید.
درود دوست عزیز اول این که تو این رنج قیمت پیانو دیجیتال خیلی بهتر از آکوستیک برای شما خواهد بود .
پیانو های آکوستیک استاندارد از رنج 15 میلیون تومان در بازار شروع میشن .
و اینکه هیچ منبعی در ایران برای خرید یک پیانو دیجیتال استاندارد به شما کمک نخواهد کرد .
باید در بازار ببینید و بشنوید و بهترین مدل و خودتون انتخاب کنید .
و من یکبار هم گفتم clp های یاماها از نظر شبیه سازی کمترین پارامترهارو نسبت به آکوستیک دارن .

mohammad rezaa

هنرمند
کاربر با تجربه
عضو سایت
30/8/14
633
29
مشهد
اگه پول نقد دارین که با 10 تومن راحت میتونین یه اکوستیک دست دوم بخرین.اگر هم نمیتونین برین سراغ کلاویه های korg و یه تستی بکنین مطمئنم خوشتون میاد.korg تو کلاویه ها در رقابت با یاماها هم سطح خودش کمی بهتر کار کرده و قیمتش هم مناسب تر در میاد.
موفق باشین

آخرین ویرایش:
2/5/15
1
28
bnd
خیلی ممنون ار توضیحات مفیدتون
چون گفتید پتروف!
یک پتروف 113 موجود هست که دست دوم و کاملا سالمه!(گارانتی هم داره)
به نظر شما این بهتره یا یک وبر 114؟

در ضمن پتروف 113 فک کنم 2 پدال داره!
سلام من با بودجه بين ٢٠ تا ٣٠ تومن ميخوام اكوستيك بگيرم هرجا ميرم برندي رو ميگن كه واسه خودشون سود داره من فكر ميكردم ياماها خيلي خوبه اما از صداش خوشم نيومد چون صداش تيز بود و گفتن بعدا تيزتر هم ميشه كسي هست كه بدونه چ پيانويي صداي گرد و گرمي داره و بعد چند سالم مشكلي واسش پيش نياد؟ به من گفتن هايلون عاليه بعدش يكي گفت هايلون خوب نيس و گفت سميك اما شنيدم سميك صداش تيزه كسي هست كه واقعا اطلاعات داشته باشه ؟ مثلا ب من گفتن هايلون قطعاتش گير نميادو ب مشكل ميخوري

26/11/17
1
33
سلام دوستان
من تازه شروع به یادگیری پیانو کردم تقریبا ۳ جلسه هست
میشه راهنماییم کنید که چه مارکی بخرم؟
ممنون
[doublepost=1511650225,1511650120][/doublepost]سلام دوستان
من تازه شروع به یادگیری پیانو کردم تقریبا ۳جلسه
میشه راهنماییم کنید که چه مارکی بخرم؟

31/1/18
2
34
سلام
من میخوام یک پیانوی دیواری اکوستیک در رنج ۲۶ تومن بخرم ، بین وبر و پرزینا کدوم بهتره ؟ یا اگه پیشنهاد دیگه ای دارید؟

31/1/18
2
34
بله ، فیونا را شنیدم ولی در پیانو بایر یا سایت های خارجی اصلا شناخته شده نیست !!
به من یاماهای U1J را پیشنهاد دادند ، در موردش اطلاعاتی دارید؟
به هر حال ممنون از پاسخ !

Soheil Monfared

هنرمند
عضو سایت
22/5/12
2,259
34
Vengeance Land
بله ، فیونا را شنیدم ولی در پیانو بایر یا سایت های خارجی اصلا شناخته شده نیست !!
به من یاماهای U1J را پیشنهاد دادند ، در موردش اطلاعاتی دارید؟
به هر حال ممنون از پاسخ !
مدل خوبیه.
من اولین باره این مدلو میشنوم
اما یماها بی شک از بهترین هاست
من بیشتر با سری CLP که الکتریک هست سروکار داشتم...;)

16/11/14
73
19
آبادان
سلام نمیدونم کجا این سوالو بپرسم جایی پیدا نکردم سیم پیانو اکوستیک میخوام بخرم ولی نمیدونم از کجا اینترنت چیزی پیدا نکردم کسی میتونه کمک کنه؟پیانوم قدیمیه و کاوایی هست فکر کنم یک قرن عمر کرده

Farhood

Capo del clan
21/12/11
2,619
53
.
سلام نمیدونم کجا این سوالو بپرسم جایی پیدا نکردم سیم پیانو اکوستیک میخوام بخرم ولی نمیدونم از کجا اینترنت چیزی پیدا نکردم کسی میتونه کمک کنه؟پیانوم قدیمیه و کاوایی هست فکر کنم یک قرن عمر کرده
این چیزی نیست که خودت بتونی انجام بدی. معمولاً اونهایی که کارشون کوک پیانو هست، این کار رو هم انجام میدن. با اونها باید تماس بگیری.

16/11/14
73
19
آبادان
این چیزی نیست که خودت بتونی انجام بدی. معمولاً اونهایی که کارشون کوک پیانو هست، این کار رو انجام میدن. با اونها باید تماس بگیری.
خودم کوک کردم تا حالا و تعمیرش کردم فقط نمیدونم از کجا سیم بخرم از کجا سفارش بدم سیماش دیگه زنگ زده ۴ ساله دارمش جایی هست که بشه سفارش داد؟

mohammad rezaa

هنرمند
کاربر با تجربه
عضو سایت
30/8/14
633
29
مشهد
خودم کوک کردم تا حالا و تعمیرش کردم فقط نمیدونم از کجا سیم بخرم از کجا سفارش بدم سیماش دیگه زنگ زده ۴ ساله دارمش جایی هست که بشه سفارش داد؟
البته تعویض سیم پیانو تجربه خیلی بالایی میخواد و چیزی نیست که بخوایم ازمون خطا کنیم دوی سازمون چون احتمال پارگی سیم یا پیچ خوردن سیم و خیلی چیز های دیگه هم هست.به هر حال به این سایت برید و تماس بگیرید باهاشون تا کمکتون کنن:

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران:
16/11/14
73
19
آبادان
البته تعویض سیم پیانو تجربه خیلی بالایی میخواد و چیزی نیست که بخوایم ازمون خطا کنیم دوی سازمون چون احتمال پارگی سیم یا پیچ خوردن سیم و خیلی چیز های دیگه هم هست.به هر حال به این سایت برید و تماس بگیرید باهاشون تا کمکتون کنن:
اره راست میگی ریسکش بالاس خیلی ممنونم ازتون

11/3/19
1
سلام من قصد خرید پیانو آکوستیک دارم و تا حدود 60 میلیون میتونم هزینه کنم چه برند و مدلی بگیرم؟ به من پیانوی اشتاین باخ رو پیشنهاد کردن و گفتن برند استرالیاس و قیمتش 68 میلیونه... ممنون میشم راهنماییم کنید

mohammad rezaa

هنرمند
کاربر با تجربه
عضو سایت
30/8/14
633
29
مشهد
سلام من قصد خرید پیانو آکوستیک دارم و تا حدود 60 میلیون میتونم هزینه کنم چه برند و مدلی بگیرم؟ به من پیانوی اشتاین باخ رو پیشنهاد کردن و گفتن برند استرالیاس و قیمتش 68 میلیونه... ممنون میشم راهنماییم کنید
متاسفانه اینطور نیست.دراصل این یک ساز المانی هست که در ژاپن تولید میشه.اما این سازی که در فروشگاه های داخل ایران دیدین در بهترین حالت چینی و در بدترین حالت ساخت ایران هست که قطعات رو از چین وارد و اینجا سرهم میکنن.این ساز بعنوان مثال در مقایسه با یاماها ju109 یک شوخی به حساب میاد.سعی کنید یک برند معتبر رو انتخاب کنید.متاسفانه مردم فکر میکنن اگه پیانو درِ هیدرولیک و چرخ داشته باشه یعنی بهتره.این ساز بعد مدتی از کوک خارج میشه و به دلیل کیفیت بسیار بد پین های کوک به سختی میتونه کوک رو نگه داره و ... .
ساز هایی مثل ولدشتاین سوزوکی بوهمیان و چلن هم صد در صد ایرانی هستن.
اگر خواستین اشتینباخ رو بخرین از ایرانی نبودن ساز مطمئن شین

بالا