مشاوره خرید ویولن

سلام
ویولن آراکس مدل p142 برای شروع تمرین مناسب هست ؟ اگر مناسب نیست ممنون میشم یه مدل پیشنهاد بدین. چیز گرون نمیخوام بگیرم..
یه سوال دیگه هم دارم، میشه برای شروع از ویولن الکتریک استفاده کرد؟ (بدون آمپلی فایر ، البته نمیدونم اینطوری صدا داره یانه !)
جواب سوالم رو در پست های قبلی گرفتم ./:happy-43:

18/6/19
3
1
3
سلام دوستان من میخوام به عنوان هدیه یک ویالون بخرم و میدونم بخرم میره کلاس و ادامه میده
تا 1500 چی بخرم

مهدی13831027

عضو سایت
25/3/20
3
0
1
سلام دوستان
بین مدل "رناتو 220"و مدل "کارل هافنر AV-060-S" کدوم بهتره؟

Panther_X

عضو سایت
4/3/13
3
0
1
B
سلام. من میخواستم برای شروع تا سقف 3 میلیون یک ویولن بگیرم. بعد از جستجو به مدل های هافنر 060 و هافنر 045 و آماتی 200 رسیدم. بین این مدل ها کدوم رو برای خرید پیشنهاد میدید؟

مهدی13831027

عضو سایت
25/3/20
3
0
1
سلام. من میخواستم برای شروع تا سقف 3 میلیون یک ویولن بگیرم. بعد از جستجو به مدل های هافنر 060 و هافنر 045 و آماتی 200 رسیدم. بین این مدل ها کدوم رو برای خرید پیشنهاد میدید؟
بستگی داره چه سبکی می خوای بزنی و تا چه حد می خوای کار کنی
اگه می خوای کلاسیک بزنی، مارک هافتر بهترین گزینه است! تو این قیمت بهترین گزینه به نظر من ۰۶۰ یا ۱۶۰ خوبه!

Farhood

Capo del clan
21/12/11
3,094
10,151
113
54
.
خرید ساز قبل از انتخاب معلم کار اشتباهیه، مخصوصاً ویولن. چه بسا بعد از خرید، معلم شما چیزی رو که خریدی رو تایید نکنه. بنابر این بهترین راهنمایی رو معلم ویولن شما خواهد کرد.

مهدی13831027

عضو سایت
25/3/20
3
0
1
خرید ساز قبل از انتخاب معلم کار اشتباهیه. چه بسا بعد از خرید، معلم شما چیزی رو که خریدی رو تایید نکنه. بنابر این بهترین راهنمایی رو معلم ویولن شما خواهد کرد.
درسته ولی قرار نیست همون چیزی که استاد میگه رو انتخاب کنی چون اکثر موارد این انتخاب ها باعث پشیمونی میشه!
من خودم اولین سازی که خریدم رو استاد معرفی کردن!ولی الآن پشیمونم چون مبلغی بیشتر از اون چیزی که ارزش داره رو پرداخت کردم.
به نظر من بهتره استاد رو همراه خودت ببری ولی همچنان نذاری استاد برات انتخاب کنه، چون تو می خوای با اون ساز بنوازی نه استادت
البته بهتره از تجربه استادت هم استفاده کنی
موفق موید باشی😉

Panther_X

عضو سایت
4/3/13
3
0
1
B
من میخوام به عنوان هدیه برا کسی بگیرم. از استاد یکی از آموزشگاه ها سوال کردم گفت tf برای شروع کافیه. بعد گفتم بین اماتی و هافنر اون مدل ها چی، گفت اگه با قیمت مورد نظرت پیدا کردی هر دو خوبه فقط با شرط تست بگیر بیار برات تستش کنم. حالا بین این مدل ها یعنی هافنر 060 و هافنر 045 و آماتی 200 موندم اگه راهنمایی کنید ممنون میشم

Panther_X

عضو سایت
4/3/13
3
0
1
B
ببخشید مدل هافنر 060 رو حذف کنید الان مجدد قیمت گرفتم خیلی بالا رفته بود... بین اماتی ۲۰۰ و هافنر ۰۴۵ واسه شروع ویولن کدوم بهتره؟