آخرین ارسال‌ها

مشاوره خرید ویولن

30/5/16
1
17
سلام من برای خرید ویولن دسترسی به استاد ندارم . من میتونم با یکی از دوستانم که 4 سال هست ویولن میزنه خریدم رو انجام بدم من تازه میخوام کار با این ساز رو شروع کنم نظر شما در رابطه با خرید ساز چیه ؟ چه قیمت سازی برای من مناسب هستش؟ من14 سالمه کدوم ساز رو باید استفاده کنم ؟
اگر خودم برای خرید بدون یک استاد یا یک سرشناس اقدام کنم ساز خوبی رو میتونم تهیه کنم؟ برند یک ویالون خوب چه برندی هستش ؟ اگرخودم اقدام به خرید کنم چگونه تستش کنم ؟ برای سیم های ویولن چه برندی رو معرفی میکنید ؟

18/5/16
2
22
سلام منم خودم تازه میخوام شروع کنم،تحقیقی که کردم اکثرا برای مبتدی ها ساز tf142رو پیشنهاد میکنن،چند روز پیش آمار قیمت گرفتم این ساز بین 450تا550 تومن قمتشه،بهترین کار همینه که با کسی که این مدت ساز زده رو همراتون ببرین،چون صدای ساز و میشناسه اگه تنها برید احتمال اینکه اشتباه کنید خیلی زیاده،بهتره با کسی که آشنا با ویلن هست برید،برند خاصی تو ایران نمیشه پیدا کرد چون اکثرا چینی هستن،این جا بهترین ساز ها ساز های سفارشی و دست سازه، که از دو میلیون شروع میشه قیمت ها ولی به کیفیتش می ارزه،برای حرفه ای هاس بیشتر. برای مشخص کردن کیفیت یعنی همون صدای ساز باید از قبل شنیده باشین صدای ساز و، با ویلن زده باشین،بهتره با همون دوستتون برید،برای سیم متاسفانه اطلاعی ندارم.

12/7/16
12
22
من بهتون ویولن studenرو پیشنهاد میکنم نو این ویولن حول و حوش 300000ت هست ولی من اورنگ(اورجینال)این محصول رو 270000 ت خریدم برای شروع خوبه و استادمم تاییدش کرد
یادتون باشه حتما اورنگ بگیری پشتش نزده باشه tf

17/7/16
1
19
سلام دوستان
من به تازگی یک ویولن مدل tf ۱۴۸ رو از فرو شنده خریداری کردم به قیمت ۸۰۰ هزار تومان
می خواستم بدانم این قیمت مناسب است ؟؟؟
این ساز برای شروع خوب است ؟؟؟
در زمن مارک در پشت ساز هک شده این نشانه اصالت است ؟؟

خواهشمندم دوستان بنده را راهنمایی نمایند

28/8/12
1,539
سلام دوستان
من به تازگی یک ویولن مدل tf ۱۴۸ رو از فرو شنده خریداری کردم به قیمت ۸۰۰ هزار تومان
می خواستم بدانم این قیمت مناسب است ؟؟؟
این ساز برای شروع خوب است ؟؟؟
در زمن مارک در پشت ساز هک شده این نشانه اصالت است ؟؟

خواهشمندم دوستان بنده را راهنمایی نمایند
من ب شخصه tfرو قبول ندارم.
اونم با قیمت 800
دوست عزیز من ویلن هایی ک درحال حاضر میدونم خوبن همین رناتو هست ک صداش خوبه

12/7/16
12
22
نه اصالت نداره اون مدل فیک هست ولی اگه هک نشده باشه اصولا اونگ یا اورجینال هست
[doublepost=1468871885,1468871538][/doublepost]دوست عز
سلام من برای خرید ویولن دسترسی به استاد ندارم . من میتونم با یکی از دوستانم که 4 سال هست ویولن میزنه خریدم رو انجام بدم من تازه میخوام کار با این ساز رو شروع کنم نظر شما در رابطه با خرید ساز چیه ؟ چه قیمت سازی برای من مناسب هستش؟ من14 سالمه کدوم ساز رو باید استفاده کنم ؟
اگر خودم برای خرید بدون یک استاد یا یک سرشناس اقدام کنم ساز خوبی رو میتونم تهیه کنم؟ برند یک ویالون خوب چه برندی هستش ؟ اگرخودم اقدام به خرید کنم چگونه تستش کنم ؟ برای سیم های ویولن چه برندی رو معرفی میکنید ؟[/QU
اگر خودم برای خرید بدون یک استاد یا یک سرشناس اقدام کنم ساز خوبی رو میتونم تهیه کنم؟ برند یک ویالون خوب چه برندی هستش ؟ اگرخودم اقدام به خرید کنم چگونه تستش کنم ؟ برای سیم های ویولن چه برندی رو معرفی میکنید ؟
دوست عزیز من الان ویولن tf student رو دارم ولی اصلا خوب نیست و بعد 6 ماه حتما خراب میشه اماtf 142خوب هست برای شروع ولی نباید بارک پیشتش حک شده باشه از فروشنده بخواین که حتما اورنگ بودنشو تضمین کنه و هیچوخت دست دوم نگیرید هیچوخت و حتما حتما همراه با استاد برید ولی به پیشنهاد استاد نگیرید.یعنی نرید هرجایی که استاد گفت رو بگیرید.فکر کنم دوستتون بتونه کمک کنه.حتما صداش تست بشه.

28/8/12
1,539
کلا سراغ tfنرین.
Tfفقط واسه اموزس خوبه و صدایی نداره
من اشمیت داشتم که صداش ازtfبهتره
الان ساز اشمیتم بازنشسته شده
یه ساز دیگ خریدم

14/11/14
1,094
35
ایران
این سازها همشون برای اموزش خوبن. هیچ کدوم حرفه ای نیستن. سازه حرفه ای سازیه که بشه یه کاره با کیفیت باهاش رکورد کرد.
ساز خوب فقط دست ساز. اونم از 5 تومن به بالا

1/8/16
1
32
سلام من می خوام یه ساز ویلون بگیرم بودجه ی من تا ۳۵۰ تومن نهایت ۴۰۰ چه مدلی بگیرم خوبه راستی این مدل tf 142 رو یکی میده ۴۰۰ هزار تومن ولی شما توی نظراتون نوشتین ۱۴۵ تومن این تفاوت قیمت به خاطر چیه؟
اون مال چهار سال پیش هست عزیز جان ، به تاریخ پست توجه کن...

24/9/16
1
29
سلام
[doublepost=1474749886,1474749792][/doublepost]من میخوام تازه ویولن بخرم چ مارک و مدلی بهم پیشنهاد میدین دوستان؟

11/8/14
2
52
سلام
دوستان اگه یه tf142 و یه tf146 هم قیمت دست دوم پیدا کردم، کدوم را بگیرم
[doublepost=1477741924,1477737779][/doublepost]اصلا یکی لطف کنه بگه این جمله درسته "شرکت Tf سازهاشو میسازه و دسته بندی میکنه و برای کیفیت بالاترها از نظر ساخت و صدای شماره های بالاتر را اختصاص میدهد".

14/11/14
1,094
35
ایران
سلام
دوستان اگه یه tf142 و یه tf146 هم قیمت دست دوم پیدا کردم، کدوم را بگیرم
[doublepost=1477741924,1477737779][/doublepost]اصلا یکی لطف کنه بگه این جمله درسته "شرکت Tf سازهاشو میسازه و دسته بندی میکنه و برای کیفیت بالاترها از نظر ساخت و صدای شماره های بالاتر را اختصاص میدهد".
خیر
اینا سری سازی هستن
هسچ وقت نمیان با همشون بزنن ببینن کدوم بهتره
دسته بندی بخاطز جنس چوب و رنگ و این داستانهاست

11/8/14
2
52
با عرض سلام و صبح بخیر آقا میشه بفرمائید ارشه خوب چه مشخصاتی داره و چه مارک و مدلش خوبه در ثانی برای نگهداری و نظافتش چه کاری ازم بر میاد ؟

28/8/12
1,539
سلام وقت شما بخیر.
ارشه های ۸ پر خوبه و ارشه کربن که جنسش‌از کربنه.
وزن ارشه هم مهمه بعضیا میگن ارشه باید سبک باشه بعضیا میگن سنگین
تاثیر ارشه تو ویلن های معمولی زیاد مشخص نمیشه.
برای‌نگهداری ارشه هم نباید دست به موهای ارشه ‌بزنین چون بخاطری ک کولیفون روش هست سیاهی دست رو جذب مییکنه و بعدن سیاه میشه براس شستشو هم از الکل

24/3/15
5
19
با سلام
می خواستم نظر اساتید درباره ویولن stagg vn4/4 XHG رو بدونم.
و این که چه ویولن هایی در 2 تا 3 تومن بهتر از این وجود داره ؟

سلام.و تبریک بخاطر سایت خوبتون.
سوال بنده شاید کمی بی ربط باشه اما چون بدنبال راه حل فوری هستم اینجا بیانش میکنم.
من یه ویولن دارم که خیلی برام با ارزشه ولب متاسفانه چون ضربه خورده و البته ضربه ها شدید نبوده رو صفحه تعدادی تورفتگی های خیلی کوچیک هست که بهم گفتن هیچ تاثیر منفی تو صدا نداره و من فقط بخاطر اینکه ظاهر اولیه اش رو بدست بیاره دنبال راهکارم...چیزی که توی اونهارو پر کنه یا هرچیز دیگه ای میشه راهنمایی کنید؟؟ممنونم
[doublepost=1491850943,1491850835][/doublepost]البته تو رفتگی اصلا عمیق نیست و من فکر میکنم رنگ روی ساز هست که اینطور شده

14/11/14
1,094
35
ایران
سلام.و تبریک بخاطر سایت خوبتون.
سوال بنده شاید کمی بی ربط باشه اما چون بدنبال راه حل فوری هستم اینجا بیانش میکنم.
من یه ویولن دارم که خیلی برام با ارزشه ولب متاسفانه چون ضربه خورده و البته ضربه ها شدید نبوده رو صفحه تعدادی تورفتگی های خیلی کوچیک هست که بهم گفتن هیچ تاثیر منفی تو صدا نداره و من فقط بخاطر اینکه ظاهر اولیه اش رو بدست بیاره دنبال راهکارم...چیزی که توی اونهارو پر کنه یا هرچیز دیگه ای میشه راهنمایی کنید؟؟ممنونم
[doublepost=1491850943,1491850835][/doublepost]البته تو رفتگی اصلا عمیق نیست و من فکر میکنم رنگ روی ساز هست که اینطور شده
خب میشه بدید واستون درنگشو ترمیم کنن
اول بفرمایید ساز جی هست چه برندی؟

خب میشه بدید واستون درنگشو ترمیم کنن
اول بفرمایید ساز جی هست چه برندی؟
رنگش رو؟کجا اینکار رو انجام میدن؟
توی خود ویولن یه برچسب هست روش نوشته Tf اما این ساز مال خیلی سال پیش هست شاید هفت هشت سال پیش دقیق نمیدونم اما هرچیه قدیمیه.من اصفهان هستم اگه جایی رو میشناسید بهم معرفی کنید.

صفحه ما در اینستاگرام

بالا