مشاوره خرید هدفون برای گیتار الکتریک

8/11/13
37
0
0
قزوین
سلام دوستان میخوام ی گیتار الکتریک بخرم و میخوام در کنارش برای استفاده از ساز برای اینکه صدا خیلی پخش نشه از هدفون استفاده کنم و تو خونه کار میکنم میخوام بدونم هدفون چی خوبه که بخرم؟؟ خودم ی تحقیقی کردم به این هدفون ها رسیدم شنا باز بنده رو راهنمایی کنید ممنون میشم

beats mixr......1milion
yamaha hph-200.......420 toman
jabra revo corded.....550 toman
yamaha pro hph-400.....870 toman

F. METAL

هنرمند
کاربر با تجربه
عضو سایت
9/9/13
1,153
2,544
113
54
Germantown, Maryland, USA
پاسخ : مشاوره خرید هدفون برای گیتار الکتریک

سلام دوستان میخوام ی گیتار الکتریک بخرم و میخوام در کنارش برای استفاده از ساز برای اینکه صدا خیلی پخش نشه از هدفون استفاده کنم و تو خونه کار میکنم میخوام بدونم هدفون چی خوبه که بخرم؟؟ خودم ی تحقیقی کردم به این هدفون ها رسیدم شنا باز بنده رو راهنمایی کنید ممنون میشم

beats mixr......1milion
yamaha hph-200.......420 toman
jabra revo corded.....550 toman
yamaha pro hph-400.....870 toman
دوست عزیز، متوجه منظورتون نشدم. هدفون رو به گیتار الکتریک وصل کنید، یا به آمپلی فایر؟

8/11/13
37
0
0
قزوین

نمیدونم میخوام ی جوری باشه که خودم صدا رو داشته باشم به صورت دقیق و بیرون نره و صداش باعث عصبانیت اعضای خانواده بشه به من گفتن میشه ولی حتما باید ی هدفون خوب بگیری

F. METAL

هنرمند
کاربر با تجربه
عضو سایت
9/9/13
1,153
2,544
113
54

نمیدونم میخوام ی جوری باشه که خودم صدا رو داشته باشم به صورت دقیق و بیرون نره و صداش باعث عصبانیت اعضای خانواده بشه به من گفتن میشه ولی حتما باید ی هدفون خوب بگیری
دوست عزیز، اصولا شما نمی‌تونید هدفون رو مستقیماً به گیتار الکتریک وصل کنید، چون هیچ گونه تقویت کننده فرکانسی روی خود گیتار نصب نشده. شما برای اینکه بتونید صدای گیتار الکتریک (چه با هدفون، چه بدون هدفون) را بشنوید، اول باید گیتار رو به یک آمپلی فایر، یا دستگاهی که حداقل Pre Amp (مثل Multi Effect ها) داشته باشه وصل کنید، بعد هدفون را به خروجی هدفون اون دستگاه وصل کنید.

8/11/13
37
0
0
قزوین

بعله فهمیدم این رو میخواستم ببینم چه هدفونی خوبه که برای این کار بخرم خودمم اون چهار مدل رو پیدا کردم!نظر شما چیه؟

F. METAL

هنرمند
کاربر با تجربه
عضو سایت
9/9/13
1,153
2,544
113
54

بعله فهمیدم این رو میخواستم ببینم چه هدفونی خوبه که برای این کار بخرم خودمم اون چهار مدل رو پیدا کردم!نظر شما چیه؟
از اونجایی که بنده اونقدر از هدفون استفاده نمیکنم، بالطبع با مارک‌ها و مدل‌های اونها هم خبری ندارم آنچنان. ایشالا دوست‌های دیگه که در این مورد صاحب نظر هستند، بهترین جواب را برایتان ارسال خواهند کرد.

ما در شبکه‌های اجتماعی