مشاوره خرید مانیتور جنلک

naksoka

عضو سایت
29/12/09
160
122
43
دوستان امروز برای خرید مانیتورهای genelec 8260a و 8351 رفتم به یکی از شرکت ها
فروشنده خیلی خیلی اسرار داشت که چرا انقدر پول میخوای واسه جنلک بدی و بجاش آدام a77x بگیر که تو بهترین استودیو های ایران هست و هیچ کس ازش ناراضی نیست!!
چون مانیتور های گرون مثل این دو مدل جنلک رو برای تست صدا از کارتون خارج نمیکنن ، تقریبا راهی برای شنیدن صدای این مانیتور ها نیست، اگه میشد بشنوم صداشونو که تصمیم رو خودم میگرفتم ولی امکانش نیست!! پس اینجا نمیشه از سلیقه شنوایی استفاده کرد!
سوالم اینه دوستانی هستن که صدای این دو مانیتور رو گوش داده باشند؟
واقعا مانیتور های 39 میلیون و 24 میلیون شرکت فوق العاده ای مثل جنلک از a77 آدام ضعیف تر عمل کرده؟؟؟
آخه فروشنده اسرار داشت که از بهترین سایت ها و بزرگترین هنرمندا به این نتیجه رسیده!
دوستای گلم نیان بگن به سلیقه شنوایی شما بستگی داره که کدوم رو انتخاب کنی، همون طور که گفتم تو هیچ فروشگاهی نمیشه صداشون رو شنید یا ندارن باید سفارش بدن مثل 8260 و یا بازش نمیکنن از کارتنش! روی کاغذ که هیچ مانیتوری بهتر از 8260 تا بحال ساخته نشده!

به نظرتون واسه خرید باید چیکار کنم؟؟؟

mimusik

عضو سایت
24/4/12
131
37
28
تهران
اگه خودتون به این مانیتور علاقه دارید خب شک نکنید و بدون شنیدن خرید کنید... این هم بگم که در این سطح قیمت و کیفیت بنظر من خیلی لزومی نیست که حتما صداشو بشنوید..

14/11/14
1,094
636
83
35
ایران
والا کمتر کسی فکر میکنم توی این انجمن و انجمن های دیگه همچین مانیتوری داشته باشه که بیان نظر بدن
اما فکر میکنم اینا دیگه از حده استاندارد هم بالاترن هر کدوم و عشقته بخر مطمئن باش خوبه

ما در شبکه‌های اجتماعی