آخرین ارسال‌ها

مشاوره برای خرید مانیتور 5 اینچ

• شروع کننده موضوع JunioR
  • تاریخ شروع

از کدام برند مانیتور استودیویی استفاده می کنید؟

• KRK

رای: 25 11.7%
  • Behringer

رای: 9 4.2%
  • JBL

رای: 2 0.9%
  • Yamaha

رای: 71 33.2%
  • Mackie

رای: 19 8.9%
  • Event

رای: 0 0.0%
  • Roland

رای: 10 4.7%
  • M-Audio

رای: 24 11.2%
  • Genelec

رای: 19 8.9%
  • ADAM

رای: 16 7.5%
  • Alesis

رای: 3 1.4%
  • PreSonus

رای: 14 6.5%
  • Focal

رای: 2 0.9%
  • Tannoy

رای: 0 0.0%

• تعداد رای دهندگان
    214
KRK VXT6 کارش چطوره ؟ میتونم هم واسه سبک اکوستیک و هم واسه الکترونیک استفاده کنم ؟
با کارت صدای STEINBERG UR242 ست خوبی میشه؟

Hamed_abdollahi

هنرمند
20/8/11
694
مشهد
KRK VXT6 کارش چطوره ؟ میتونم هم واسه سبک اکوستیک و هم واسه الکترونیک استفاده کنم ؟
با کارت صدای STEINBERG UR242 ست خوبی میشه؟
شما مانیتوری بگیرید که الکترونیک بتونید خوب میکس کنید سبک اکوستیک هم باهش مشکلی ندارید
اما اگه مانیتوری بگیرین ک به درد فقط اکوستیک بخوره توی میکس الکترونیک و هاوس اذیت میکنه
اینو بهتون بگم ک یاماها صدای شفاف و فلتی داره یخورده توی میکس low اذیت میکنه ولی در عوض کارتون تون اکو کردن وکال گیتار پیانو راحتتر و دقیقتره
شما مقدار بودجتون رو میگفتید بهتر راهنمایی میشد کرد.....ولی در کل مانیتور های جنلک فوکال ادام حرف اولو میزنن
و بعد جی بی ال .داین ادیو. کی ار کی . پریسینوس یاماها

مانیتور و کارت صدا هم هیچ ربطی به هم ندارن که میگید ست بشن
کارت صداهای ازون قیمت خروجی همشون مثل همن کارت صداهایی مثل rme و moto و... هستن که کمی خروجی بهتری نسبت به ساند کارتهای ارزون قمیت دارن

شما مانیتوری بگیرید که الکترونیک بتونید خوب میکس کنید سبک اکوستیک هم باهش مشکلی ندارید
اما اگه مانیتوری بگیرین ک به درد فقط اکوستیک بخوره توی میکس الکترونیک و هاوس اذیت میکنه
اینو بهتون بگم ک یاماها صدای شفاف و فلتی داره یخورده توی میکس low اذیت میکنه ولی در عوض کارتون تون اکو کردن وکال گیتار پیانو راحتتر و دقیقتره
شما مقدار بودجتون رو میگفتید بهتر راهنمایی میشد کرد.....ولی در کل مانیتور های جنلک فوکال ادام حرف اولو میزنن
و بعد جی بی ال .داین ادیو. کی ار کی . پریسینوس یاماها

مانیتور و کارت صدا هم هیچ ربطی به هم ندارن که میگید ست بشن
کارت صداهای ازون قیمت خروجی همشون مثل همن کارت صداهایی مثل rme و moto و... هستن که کمی خروجی بهتری نسبت به ساند کارتهای ارزون قمیت دارن
بودجه ای که واسه مانیتور کنار گذاشتم 2 تا 3 میلیون / شما چی پیشنهاد میدید؟

16/1/16
128
29
سلام شرمنده
بین این دوتا کدوم رو پیشنهاد میدید؟
2016-04-04_013454.jpg
2016-04-04_013716.jpg
من شنیدم سری راکیت از کی ار کی خوب نیس.
لطفا راهنمایی بفرمایید. خیلی ممنون.

سلام شرمنده
بین این دوتا کدوم رو پیشنهاد میدید؟
مشاهده پیوست 48746
مشاهده پیوست 48747
من شنیدم سری راکیت از کی ار کی خوب نیس.
لطفا راهنمایی بفرمایید. خیلی ممنون.
Rokit از نظر تفکیک صدایی و صداقت از Eris خیلی بهتره . اما بهتر از اینا Yamaha HS5 ـه . من User هر سه تای اینا بودم و این نظر من بود و این رو هم در نظر داشته باشید Eris با تمام اغراق ـش شاید مانیتور ایده آلی برای شما باشه .

16/1/16
128
29
Rokit از نظر تفکیک صدایی و صداقت از Eris خیلی بهتره . اما بهتر از اینا Yamaha HS5 ـه . من User هر سه تای اینا بودم و این نظر من بود و این رو هم در نظر داشته باشید Eris با تمام اغراق ـش شاید مانیتور ایده آلی برای شما باشه .
من اصلا کشته مرده ی جواب دادنه دوستان ب سوالات هستم تو این سایت :دی
خودتون میفرمایید راکیت خوبه.
خب چرا eris خوب باید باشه برا ی من؟

من اصلا کشته مرده ی جواب دادنه دوستان ب سوالات هستم تو این سایت :دی
خودتون میفرمایید راکیت خوبه.
خب چرا eris خوب باید باشه برا ی من؟
چون ممکنه این مانیتور برای سلیقه شنواییتون و کالیبراسیون گوش شما طراحی شده باشه و برای شما بازدهی داشته باشه .
در صورتیکه میتونید هزینه کنید ، Eris 8 خوبه ، Yamaha HS7 و HS8 عالین .
اما اگر صداقت و رزولوشن صدا واستون مهمه و همین حدود میتونید هزینه کنید و فقط قصد خرید مانیتور نو دارید ، HS5 رو تهیه کنید ، در صورتی که Low Frequency رو خوب نشون نداد بهتون ، یه ووفر در کنارش تهیه کنید به نظر من .

16/1/16
128
29
نه دیگه داداش حقیقتا تا حدود 1300 میتونم هزینه کنم.
یاماها به گفته شما هم نیاز به یه هزینه دیگ داره. پس چیزی میخوام که فعلا برام کامل باشه تا حدودی.
شما از روی چه چیزی چه سندی میگید که شاید eris برای من طراحی شده باشه؟
چه دلیلی داره که راکیت رو نمیگید؟
اگ میشه یدونه راکیت و اریس رو برام راهنمایی کنید. کدوم تو چه چیزهایی بهتره.ممنون

نه دیگه داداش حقیقتا تا حدود 1300 میتونم هزینه کنم.
یاماها به گفته شما هم نیاز به یه هزینه دیگ داره. پس چیزی میخوام که فعلا برام کامل باشه تا حدودی.
شما از روی چه چیزی چه سندی میگید که شاید eris برای من طراحی شده باشه؟
چه دلیلی داره که راکیت رو نمیگید؟
اگ میشه یدونه راکیت و اریس رو برام راهنمایی کنید. کدوم تو چه چیزهایی بهتره.ممنون
در نظر داشته باشید که تمامی مانیتور های 5 اینچ حداقل ارزون قیمت در پخش Low ضعیفند ، حالا یکی کمتر یکی بیشتر .

سلام به همگی .من میخوام تا هفته ی آینده یه اسپیکر مونیتورینگ تهیه کنم.
3/500/00 تا 4/000/000
هم میتونم هزینه کنم
خودم نظرم روی krk vxt8 هست
سبک کاریم هم پاپ و ترپ و الکترونیکه...
ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمایید.

سلام به همگی .من میخوام تا هفته ی آینده یه اسپیکر مونیتورینگ تهیه کنم.
3/500/00 تا 4/000/000
هم میتونم هزینه کنم
خودم نظرم روی krk vxt8 هست
سبک کاریم هم پاپ و ترپ و الکترونیکه...
ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمایید.
درود ، به نظر من بهترین گزینه ـست ، در خریدش شک نکنید .
اما اول آکوستیک اتاق کارتون رو استاندارد کنید بعد واسه خرید مانیتور هزینه کنید .

takroooo

عضو سایت
11/9/13
93
قزوین
اکوستیک خیلی مهمه من قبلا توجه نمیکردم.اما الان ک اکوستیک کردم فهمیدم چ خبره.هیچ صدایی مزاحمت نیس و تمرکز کافی رو واسه کار داری.واقعا اولین چیز اکوستیک مناسبه

13/10/16
3
39
دوستان من قبلا برای این سوال تاپیک زده بودم ولی دوستان کمی پاسخ دادن گفتم اینجا هم بپرسم . کسی که صرفا میکس وکال میکنه و midrange براش مهمه ... بهترین انتخابش جی میتونه باشه بین این 3 تا ؟ eris e 5 rokit 5 g 3 yamaha hs 5

سلام به دوستان
ميخواستم اسپيكر بگيرم تا قيمت ١٥٠٠
فضا بين ١٢ تا بيست متر
سبك پاپ و ترنس و راك
هم واسه تنظيم هم ميكس و مستر
با توجه به قيمت هاي كنوني و سبك كاريم چه مانيتورهايي الان ميتونم تهيه كنم و بهتره؟ لطفا دوستان همه نظر بدن

takroooo

عضو سایت
11/9/13
93
قزوین
دوست من یاماها hs80داره وقتی کار میزنه گوش میدم انگار ادمو گول میزنه بهتر ب گوش میرسه .ولی وقتی میارم با اریس خودم گوش میدم یا جای دیگه میبینم اونجا خیلی فرق داره حالا نمیدونم محیطش هم چقد تاثیر داره

Hamed Sedighi

نوازنده
هنرمند
20/1/11
490
31
کرمان
سلام به دوستان
ميخواستم اسپيكر بگيرم تا قيمت ١٥٠٠
فضا بين ١٢ تا بيست متر
سبك پاپ و ترنس و راك
هم واسه تنظيم هم ميكس و مستر
با توجه به قيمت هاي كنوني و سبك كاريم چه مانيتورهايي الان ميتونم تهيه كنم و بهتره؟ لطفا دوستان همه نظر بدن
سلام، توی این رنج قیمت eris e5 به نظر من بهترین هست

صفحه ما در اینستاگرام

بالا