مشاوره برای خرید ، یادگیری و ... گیتار الکتریک

شروع موضوع توسط Mnoire ‏5/5/13 در انجمن گیتار

تاپیک مشاوره برای خرید ، یادگیری و ... گیتار الکتریک تالار گیتار در persian-music.org.

1. Mnoire

Mnoire عضو سایت

امتیازات:
    +2 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سلام ، خسته نباشید ؛ من تا حالا هیچ کلاسی برای موسیقی نرفتم ، الفبای موسیقی هم نمیدونم ، به گیتار الکتریک خیلی علاقه دارم و میخوام بعد کنکور کار یادگیری رو شروع کنیم ، یه سری سوال دارم از افرادی که میدونن خواهش میکنم کمکم کنن :1- اولین مشکل سبک هستش ، دقیق نیمدونم چه سبکی رو دوست دارم ، اما چند مورد از علایقم رو میگم : گیتار الکتریک تو ترک های "بمون" ، "دو راهی" ، ***"یادته"*** "نرو" {محسن یگانه} | ****"بدونه تو"**** {زانیار خسروی} | "همین خوبه" {ابی} . یه ترک از gary Moore هست که اسمش یادم رفته و از چند تا از ترک های رضا یزدانی . 2- چه تجهیزاتی برای شروع خوبه ؟! و هزینه چه قدر میشه حدودا ؟!3- و آخر اینکه اگه ترکی رو میشناسین که به علاقم نزدیک باشه لطفا معرفی کنید ...منتظر هستم :D

2. Led_Zeppelin

Led_Zeppelin عضو سایت

امتیازات:
    +639 / 0 / -0
    درود...
    اکثر استادای بزرگ الکتریک به هنرجوی صفر آموزش نمیدن.یعنی قبلش حتما باید یه دوره آموزش آکوستیک رفته باشید.گیتار آکوستیک هم فعلا قیمت هاش خیلی بالا رفته برای همین اول باید یه دوره نسبتا کوتاه 3 ماهه ( حداقلش رو گفتم ) برای نت خوانی و گام شناسی و هم اینکه یکم دستتون با ساز راه بیوفته گیتار کلاسیک برید.خود گیتار کلاسیکتون هم خیلی مهم نیست که از چه مارکی و برندی باشه.این تا اینجا
    آهنگ هایی که نام بردین 99 درصد پاپ بودن که یه جورایی یه تلفیق 5-6 میزانی با راک شده بودن.به نظرم بهتره قبل از خریدن ساز اول به چند نوع سبک مختلف گوش کنید و بینید کدومش با علایقتون جور درمیاد.
    این ترک هایی که میگم رو حتما گوش کنید و بگید از کدومش بیشتر خوشتون اومده.
    Comfortably numb ------ Pink Floyd
    power of the Blues ------- Gary moore
    Banned from Heaven ----- Children of bodom
    smoke on the water ---- Deep purple
    sad but true ----- Metallica
    let it die ---- Ozzy osbourne
    اینا یه جورایی اکثر سبک های راک رو دربر میگیرن
    --------------------------------------------------------------------
    برای شروع چون معمولا بودجه ها با این اوشاع کم حساب میشن ( مگر اینکه بالای 4 تومن بودجه داشته باشید ) من توصیه نمیکنم که آمپ بگیرین این اول کار.یه گیتار خوب در اولویته .بعدش اگر پول اضافه آوردید میتونید یه امپ معمولی هم بخرید چون گیتار رو میشه به کامپوتر وصل کرد و صداش رو از اون برای یه مدتی گرفت.هزینش هم بستگی به کیفیت سازی داره که میگیرید ولی دیگه یه ساز معمولی الان در حدود 1 تومن هست حداقل.
    موفق باشید

• خوشم اومد خوشم اومد x 2
بارگذاری...