مشاوره برای انتخاب BeyerDynamic DT 990 Pro و یا DT 880 Pro

شروع موضوع توسط Shayan.Nick ‏3/1/12 در انجمن آرشیو مطالب قدیمی

تاپیک مشاوره برای انتخاب BeyerDynamic DT 990 Pro و یا DT 880 Pro تالار آرشیو مطالب قدیمی در persian-music.org.

1. Shayan.Nick

Shayan.Nick عضو سایت

امتیازات:
    +80 / 0 / -0
    نرم افزار:
    ableton, flstudio
    سلام دوستان یه مشاوره میخواستم از کسایی که حد اقل یه بار دستشون به این دوتا هدفون خورده باشه !
    (خواهشا کسایی که کار نکردن و فقط از اینترنت اطلاعات دارن جواب ندن با سپاس)
    شدیدا بین این دو مدل گیر کردم میخوام در کنار مانیتور هام یه هدفون داشته باشم
    یه akg 44 دارم میدونم خیلی اسباب بازیه اما از لحاظ کیفیت هیچ مشکلی با هاش ندارم الا اینکه بیشتر از 30 دقیقه نمیتونم باهاش کار کنم گوشام از درد منفجر میشه !! انگار پخته شده باشه گوشتون بعد با مشت یکی بزنه وسطش !! واقعا دردناکه !!
    برای همین میخوام یه چیز بهتر بگیرم که close نباشه ! بین این دو مدل گیر کردم

880 pro
    با قیمت تقریبی 380 تومن نیمه باز و امپدانس 250 اهم (در هر دو مدل یکسان)
    مشاوره برای انتخاب BeyerDynamic DT 990 Pro و یا DT 880 Pro-BeyerDynamic_DT__4ddffb54cf19c.jpg
    و 990 pro با قیمت تقریبی 280 تومن کاملا باز و امپدانس 250 اهم
    مشاوره برای انتخاب BeyerDynamic DT 990 Pro و یا DT 880 Pro-BeyerDynamic_DT__4e46abfd5b56e.jpg
    990 رو خودم تست کردم یه بار بدی نبود ! اما طولانی مدت استفاده نکردم نمیدنم مشکل درد رو داره یا نه!!!
    ممنون میشم اگه بگید کدوم درد کمتری داره؟! و چرا 100 تومن اختلاف قیمت دارن چون تمام مشخصاتشون یکی هست فقط یکی نیمه بازه و یکی کاملا باز. یک دنیا ممنون

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  2. امیرحسین به نژاد

امیرحسین به نژاد تیم مدیریت مدیر کل

شغل :
    آهنگساز، تنظیم کننده، رهبر ارکستر و مدرس موسیقی
    امتیازات:
    +2,857 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    اگر راحتی در کار میکس رو در نظر دارید DT990 انتخاب مناسبی هست.در بین 4 مدل 250 ,770 ,880 ,و 990 ,990 به خاطر باز بودم،مقداری سبک بودن و راحتر بودن پدها برای میکس مناسب تر هست.

dt880 با اینکه به مدل semi open معروفه اما به نظر من سیستم آکوستیک و رفلکسش شبیه به هدفون های open بود. 880 بیس دوست داشتنی تری نسب به سایر مدلهای بیر داره.

• خوشم اومد خوشم اومد x 6
  3. Shayan.Nick

Shayan.Nick عضو سایت

امتیازات:
    +80 / 0 / -0
    نرم افزار:
    ableton, flstudio
    مرسی از جواب اما جوابتون میگه خیلی تفاوت ندارن درسته؟!
    این که از akg44 راضی هستم (کیفیت) اینه که بیس رو قوی تر پخش نمیکنه! برا همین راحت میشه با مانیتور هام مچش کنم!
    880 فرمودید بیس دوست داشتنی داره منظورتون از لحاظ میکس بود یعنی رنگشدگی کمی داره؟ و یا نه کلا بیس هارو قوی میده؟
    در مورد درد گوش هم که معضل اصلی من هست ممنون میشم توضیح بدید ، مرسی مرسیییییی

4. امیرحسین به نژاد

امیرحسین به نژاد تیم مدیریت مدیر کل

شغل :
    آهنگساز، تنظیم کننده، رهبر ارکستر و مدرس موسیقی
    امتیازات:
    +2,857 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    منظوره من از بیس دوست داشتنی رنگ شدگی نیست بلکه خوب مانیتور کردن و نشون دادن جزئیات بیس در هدفون هست.بیس 880 تا حدود زیادی شبیه به 770 هستش.

در ضمن 990 هم تفکیک و بالانس بسیار خوبی داره و همه رده های فرکانسی رو به خوبی ساپورت می کنه.و همونطور که گفتم به نسبت راحتی مناسب تری داره.البته فراموش نکنید که اکثر هدفون های رفرنس به دلیل اینکه گوش درونه پد قرار می گیره مقداری خستگی به همراه میاره که میزان این خستگی و فشار در مدل های مختلف کم و زیاد داره.

• خوشم اومد خوشم اومد x 2
  5. JohnAli

JohnAli عضو سایت

امتیازات:
    +34 / 0 / -0
    نرم افزار:
    logic
    سلام

من DT 880 Pro دارم، دقیقا مشخصاتی که جناب Amir Behnejad گفتن رو داره، از لحاظ فشار آوردن روی گوش و کلافگی کاربر هنگام استفاده باید بگم کمترین گرفتگی رو احساس میکنید (مخصوصا نسبت به همین هدفونی که در حال حاضر دارید) و به نظر من حتی در طولانی مدت (حدود ۵ یا ۶ ساعت) هم شمارو کلافه نمیکنه، و واقعا یکی از نکاتی که منو شیفته این هدفون کرده دقیقا قدرت و ظرافتی است که در بیس داره که به نظر من در حد و اندازه های خودش از لحاظ مالی بی نظیره.

به نظر من Beyerdynamic DT 880 Pro رو از دست ندین :smile (7):

ارادتمند

• خوشم اومد خوشم اومد x 3
  6. Shayan.Nick

Shayan.Nick عضو سایت

امتیازات:
    +80 / 0 / -0
    نرم افزار:
    ableton, flstudio
    یک دنیا ممنون از توضیحتون دوست عزیز حتما به خاطر این حرفتون تست میکنم موقع خرید
    واقعا لطف کردید

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
بارگذاری...