مشاوره براي خريد لوازم استوديو

31/1/10
5
0
0
تهران
با سلام
میخواستم ازتون مشورت بگیرم. من دارم یه استدیو جمع میکنم . با بعضی مشاوره کردم .
به من گفتن میکروفن b1 بگیرم و کارت صدا fca 202 و نمیدونم میکسر بود یا مانیتورینگ که
مدلش b203 بود خواستم ببینم با این تجهیزات (البته آکوستیک کردم) میشه کار رپ با کیفیت در آورد یا نه؟؟؟

31/1/10
5
0
0
تهران
راستی قیمتاشم بهم گفت
کارت صدا FCA202=150-170
میکرفن B1=150-130
هدفون مانیتوری =AKG=60
قیمتها به تومن.:smile (46):

Pedram Pelak

Producer
هنرمند
19/10/09
233
35
28
West Coast
دوست عزیز شما دقیقا بگین چقدر میخواین هزینه کنین دوستان شما رو کاملا راهنمایی خواهند کرد !

ایمان احمدزاده

مدیر ارشد مرجع تخصصی موسیقی ایران
تیم مدیریت
مدیر ارشد
درباره میکروفنت میتونم بگم که تنها چیزی که تو محصولات Behringer توی رنج قیمت پائین خوبه میکروفنشه!!! ولی با یه کم هزینه بیشتر می تونی میکروفن بهتر هم بگیری!!!

B-1_big.jpg

ضمناً میکروفن تا زمانی که پری امپ موجود نباشه نمیتونه خودشو خوب جلوه بده!!!
بعضی از کارت صداها پری امپ دارن ولی نمیشه زیاد روش حساب کرد نسبت به یه پری امپ جدا!!!
درباره کارت صدات بگم که من تا حالا ندیده بودم، ولی باز هم میگم با این رنج قیمت می تونی چیز بهتر بگیری!!!
مثل M-Audio Fast Track Pro که اینجا طرفدارای زیادی هم داره!

اون مدل آخر هم نمیدونم چیه ولی شما فعلاً به میکسر احتیاج نداری، چون مطمئناً برای وکالتون به ورودی های زیادی نیاز ندارید.
شدیداً سرمایه گذاری کن رو یه مانیتورینگ خوب که خیلی لازم میشه، یه بلندگوئی که قابل اطمینان باشه و بتونه نیازتو بر طرف کنه!

والسلام علیکم
:smile (13):
موفق باشید

فایل های ضمیمه

31/1/10
5
0
0
تهران
حالا اگه بخوایم مثلا با 900 تومن حالا بجز آکوستیک چیا میتونم بخرم؟:smile (2):

Pedram Pelak

Producer
هنرمند
19/10/09
233
35
28
West Coast
دوست عزیز من این اخطار رو بهت بکنم که اگر محیط اکوستیک نداشته باشی به مشکل بر میخوری ! من به جرات بهت میگم ( بنده تجربه این رو دارم ) اگر یه محیط با عایق بندی مناسب برای رکورد نداشته باشی صدایی که در میاری همچین تفاوتی با این میکروفون های4 -5 هزار تومنی نخواهد داشت ! پس اگر میخوای روی چیزی بیشتر از همه هزینه کنی اون ساخت یه محیط برای رکورد هست!

ایمان احمدزاده

مدیر ارشد مرجع تخصصی موسیقی ایران
تیم مدیریت
مدیر ارشد
(البته آکوستیک کردم) میشه کار رپ با کیفیت در آورد یا نه؟؟؟
اینائی که من معرفی کردم همه زمانی جوابی رو که می خوای بهت میدن که اون محیطی که آکوستیک کردی خوب عایق صوت باشه