مستی هم درد منو دیگه دوا نمیکنه

شروع موضوع توسط saeid s ‏30/4/13 در انجمن تست صدا برای خوانندگی

تاپیک مستی هم درد منو دیگه دوا نمیکنه تالار تست صدا برای خوانندگی در persian-music.org.

1. saeid s

saeid s عضو سایت

امتیازات:
    +47 / 0 / -0
    نرم افزار:
    با سلام دوستان آیا من می تونم خواننده بشم؟ منظورم یه خواننده موفق نه مثل بعضیها که خودشونم طرفدار خودشون نیستن.اگه جواب مثبت هست بهتره چه سبکی بخونم؟ خلاصه منو راهنمایی کنید

فایل های ضمیمه:

• خوشم اومد خوشم اومد x 2
  2. Barbod_Cigari

Barbod_Cigari عضو سایت

امتیازات:
    +8 / 0 / -0
    نرم افزار:
    پسر صدای شما از نظر من فوق العاده ست ...

اصولیش اینه که اصن صدای شما برای موسیقی سُنتی ساخته شده ... !!

ساده بگم ... صدای شما آدم رو میبره به سالهای قدیم ...

کلاس های سُلفِژ و آواز رو برو و به سبک های قدیمی آهنگ بخون ...

((ولی منظورم مُرغ سحر و اینا نیست , منظورم سعید پور سعید و ... ایناس))

3. saeid s

saeid s عضو سایت

امتیازات:
    +47 / 0 / -0
    نرم افزار:
    با سلام خدمت شما دوست عزیز ممنونم که نظر دادی و راهنمایی کردی .راستش خودمم بیشتر همون سبک پاپ سنتی رو دوست دارم تو همین سایت یکی از آهنگای سعید پور سعید رو خوندم و اینجا گذاشتم کلاس سولفژ رو رفتم البته سنتی کار می کردم ولی خودم به این نتیجه رسیدم که سنتی برام خیلی سنگینه بعضی گوشه ها رو برام سخته بخونم حالا از سنتی تقریباً نا امید شدم بازم ممنون که راهنمایی کردی

4. omid1223

omid1223 عضو سایت

امتیازات:
    +11 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition
    سلام سعید جان ... اقا اینو بهتر خوندی ولی وقتی میخوای تغییر فواصل بدی کوکت بهم میخوره ... بعد چرا بعضی اوقات خیلی اووووووووو رو غلیظ میگید ... مثل منو رها نمیکنه ... که شما میگید منو رها نمیکونه ... البته جسارت نباشه سعید جان ... ولی جنس صداتو دوست دارم موفق باشی .. اگه تمرینتو بیشتر کنی مسلما خیلی پیشرفت میکنی

5. sadas

sadas عضو سایت

امتیازات:
    +2 / 0 / -0
    نرم افزار:
    ان نظر منه
    صدات پختگی لازم را نداره
    البته باید دید سنتون چنده
    بیشتر به درد ترانه سرایی میخوره نه آواز
    بک مقداری لهجه وارد فضا شده
    اینها همه در صورتی که شما در فضای عادی اتاق نخونده باشی
    موفق باشی

6. saeid s

saeid s عضو سایت

امتیازات:
    +47 / 0 / -0
    نرم افزار:
    با سلام خدمت شما.وقتی نظر شما رو خوندم در مورد صدای خودم کنجکاو شدم که بدونم در مورد دیگران نظرت چیه. وقتی رفتم خوندم برام جالب شد که شما در کل از همه ایراد گرفتید و کلا به همه گفتید که بی خیال خوانندگی بشن اونم به طرز تمسخر آمیزی مثل این نظراتت ((
    با تشکر از شما دوست عزیز
    اگه ناراحت نمشی اول فکر کردم سرکاریه
    چون فایلهات باز نمی شد و .
    اما بعد
    من با اون آهنگ قادری حال کردم
    حس نمی کنم این صدا بتونه حرفه ای بشه
    ولی هیچ چیز جلوی انگیزه یه نفر نمیتونه ایستادگی کنه
    اگه دوست داری کار کن
    فقط هم پاپ

شاید اگه بری سمت پاپ بهتر باشه
    من چیزی نمی بینم
    شاید این اجرات خیلی خوب نبوده
    احساس می کنم که توی یه جمع بصورتی که معذبی
    داری میخونی

با ایتکه یادم رفت نظر بدم برگشتم که بگم
    بد نبود
    خیلی از این خواننده های پاپ فکر نکنم بیش از این باشن
    میتونی ادامه بدی

و . . .
    دوست عزیز اینجا 2 نتیجه می شه گرفت یکی اینکه ممکنه تو برات مفهوم نشده که اینجا کسی ادعای اینکه خواننده حرفه ایی و شش دانگ هست رو نداره بحث استعداد داشتنه دوم اینکه تو عقده ایی شدی و چون صدات خیلی تخمیه و عقده خواننده شدن مونده تو دلت واسه همین چشم اینو نداری که کسی که صدا داره رو ببینی ولی من یقین دارم که دومیشه
    و

- - - - - - - - - -

اینم یادم رفت بگم ترانه سرا چه ربطی به صدا داره؟تو هنوز معنی ترانه سرا رو نمی دونی واسه اینکه بدونی ترانه سرا یعنی سراینده یک ترانه و شاعر اون ترانه هست هیچ ربطی به خواننده نداره بعدشم وقتی نظر می دی درست حسابی بگو که بدونن منظورت چیه.مثل این(اینها همه در صورتی که شما در فضای عادی اتاق نخونده باش)من در فضای عادی اتاق خوندم تو اگه صدا شناس باشی می فهمی که در چه فضایی بوده و کیفیت رکوردش چقدره

- - - - - - - - - -

اینم یادم رفت بگم ترانه سرا چه ربطی به صدا داره؟تو هنوز معنی ترانه سرا رو نمی دونی واسه اینکه بدونی ترانه سرا یعنی سراینده یک ترانه و شاعر اون ترانه هست هیچ ربطی به خواننده نداره بعدشم وقتی نظر می دی درست حسابی بگو که بدونن منظورت چیه.مثل این(اینها همه در صورتی که شما در فضای عادی اتاق نخونده باش)من در فضای عادی اتاق خوندم تو اگه صدا شناس باشی می فهمی که در چه فضایی بوده و کیفیت رکوردش چقدره

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  7. masoudcuber

masoudcuber عضو سایت

امتیازات:
    +62 / 0 / -0
    آفرین !

آفرین ! منو از اینکه حرفی بزنم فارغ کردی و گفتنیا رو گفتی !
    جدای از اینکه ایشون یه کمبود روحی و روانی دارند . مثل اینکه از روی سلیقه نظر میدن و از صدایی که
    خوششون نیاد میگن به درد نمیخوره یا معمولیه ! اصلا ایشون نمیتونن تعریفی از معمولی بودن رو بگن !
    تنها نکته اصلی برای اینکه یه شخص میتونه خواننده بشه یا نه داشتن گوش موسیقیاییه .
    نظرات ایشون شامل یه سری حرفای بدیهیه مثل این جملشون : ( هیچ چیز جلوی انگیزه یه نفر نمیتونه ایستادگی کنه) ! این حرفشون دقیقا مثل این میمونه که بگی ماست سفیده ! بابا اینو که بچه هم میدونه . اگه حرفی برای گفتن نداری لطفا سکوت کن . من بهش میگم این چندتا فایلی که ریکورد کردم مال چند وقته پیش بوده و بی حس و ساده خوندم . ایشا ال... به زودی نمونه صدای نهاییم رو میذارم که نظر بدی ! بعدش میگه :
    منتظر نظرات بیش از این نباش
    دوستان همه موارد را گفتن
    واقعا خنده داره ! برای این که جا بیفته یه مثال دیگه میزنم :
    این حرف ایشون مثل این میمونه که شما سر امتحان توی مدرسه
    از دبیرت میخوای که راجب یه سوالی راهنماییت کنه . بعد دبیرت بیاد صورت سوال رو برات بخونه !!!
    داداش به شخصه میگم : من جنس صداتو میپسندم . از سلیقه که بگذریم حنجره شما یه حنجره سالمه
    و قابلیت خوانندگی رو داره فقط باید بهش تمرین بدی و درست ازش استفاده کنی .
    سربلند باشی .

8. saeid s

saeid s عضو سایت

امتیازات:
    +47 / 0 / -0
    نرم افزار:
    با سلام خدمت شمادوست عزیز. من اینقدر صدای خودای خودمو تا حالا ضبط کردم که به جرات می تونم بگم کمتر کسی اینقدر صداشو ضبط کرده و گوش داده بش.رو این حساب خودم تقریباً می دونم کجای کار هستم و خوب و بد بودن صدا هم معمولاً سلیقه ایی هستش. کمتر کسی از نظر هنری خوندن کسی رو بررسی می کنه. معمولاً مردم حس خودشونو از شنیدن اون صدا بیان می کنن. ولی حرف من با این آقا این بود که کلاً واسه دلسرد کردن اومده بود و فقط به یکی گفته بود که (بد نبود) و معلوم بد که هدفش دلسرد کردن بود. کسی که اهل این هنر باشه همه شرایطو در نظر می گیره اینکه بدون آهنگ و در محیط غیر آکوستیک ضبط شدن وبا یک گوشی نوکیا معمولی ضبط کردن و حتی بدون تمرین یه چیزی رو خوندن رو در نظر می گیره. چون یک خواننده معمولاً چندین بار ترانه رو می خونه و بهترینشو انتخاب می کنن.به هر حال اینطور آدما رو باید بزنی تو پرشون تا اینکه شاید یه روزی نحوه حرف زدنو یاد بگیرن و وقتی یکی با خلوص نیت میاد و می خواد که در مورد صداش قضاوت کنه عین احساسشو بگه نه عقده هاشو خالی کنه ما هم بلدیم خالی کنیم

9. Omid-Mohebbi

Omid-Mohebbi تیم مدیریت مدیر کل

امتیازات:
    +7,799 / 2 / -6
    نرم افزار:
    cubase, sonar
    دوستان رعایت کنید تا ناچار به حذف پستها نشیم.

• خوشم اومد خوشم اومد x 2
  10. مهدی پایا

مهدی پایا عضو سایت

امتیازات:
    +7 / 0 / -0
    نرم افزار:
    نکته اول این که کلمات صحیح ادا نمیشن و تحریری دیده نشد.......دوم فاصله ها رعایت نشده بود و حس آهنگ رو همیشه داشته باشید....منظور از خوندن فقط تموم کردن اهنگ نیست بلکه باید اون حس رو به شنونده القا کنید
    پیشنهاد:بازم مثل همیشه باید بگم که زود از کلمات عبور نکنید.....طوری آهنگ خونده نشه که فقط خونده شده باشه و تموم بشه:smile (49):
    موفق باشید

بارگذاری...

عبارات جستجو شده:

1. مستی هم درد منو

,
  2. مستی هم درد منو دیگه دوا نمیکنه

,
  3. دانلود آهنگ مستی هم درد منو دوا نمیکنه

,
  4. دانلودآهنگ هایده بنام مستیم دردمنودوانمیکنه,
  5. دانلود اهنگ مستیم درد منو دوا نمی کنه هایده,
  6. دانلود اهنگ مستیم درد منو دوا نمیکنه هایده,