مسابقه ی تخصصی آموزشیِ میکس

وضعیت
موضوع بسته شده است. (فقط مدیران امکان ارسال پست جدید در ادامه تاپیک را دارند)

Farhood

Capo del clan
21/12/11
3,439
10,677
113
55
.
مسابقه ی تخصصی آموزشیِ میکس

کنسل شد


؟ PNG.png
این مسابقه به دلیل عدم استقبال، کنسل اعلام میشود.


فایلهای خام موسیقی که برای میکس دراختیار شرکت کنندگان قرار گرفته بود، بیش از 700 بار دانلود شده. از این بین فقط 2 فایل میکس شده برای شرکت در مسابقه آپلود شد.

در چنین مسابقاتی شرکت کننده بطور 100% حق انتخاب در شرکت کردن یا نکردن داره و این به هیچ وجه جای شِکوه نداره. حتی دانلود خیلی از اعضا صرفاً جهت رفع کنجکاوی، و نه الزاماً شرکت در مسابقه، طبیعیه و انتظار میره. اما فقط دو پاسخ از بیش از 700 دانلود، موضوع رو کمی پیچیده میکنه. یعنی 698 نفر از 700 نفر همه برای رفع کنجکاوی دانلود کرده باشن، به هیچ وجه عادی به نظر نمیرسه. نمیدونم شاید این هم بخشی از رفتارهای پیچیده ی خاص ما ایرانی ها باشه که با هیچ تئوری و فرمول جامعه شناسی قابل تشریح نیست.

نمیخوام قبول کنم که این عدم استقبال بخاطر عدم وجود یک جایزه ی فیزیکی یا نقدی بوده باشه. شاید هم همین بوده دلیلش، ولی برای من قابل قبول نیست که در یک چنین فرومی، جازه ی نقدی رو به فرصتِ آموختن یک کار تخصصی ترجیح بدیم. طبیعیه که اگر ما خودمون بخشی از این کار نباشیم و میکس این قطعه رو تجربه نکرده باشیم، توضیحات و تشریحات تخصصی میکس رو که قرار بود آقای امین پیشه ور ارائه بکنند رو هم درست نخواهیم فهمید. برای همینه که من واقعاً هنوز برام سواله که اون 698 دانود برای چی بوده.

به هر جهت، من از آقایان سجاد ماندگار (sajjadm) و فرهان حسینی (majdodin) بخاطر استقبال از این مسابقه تشکر میکنم و از طرف خودم بعنوان کسی که ایده ی طرح این مسابقه رو ارائه کرده، کمال عذرخواهی رو دارم. و فکر نمیکنم که دیگه چنین اشتباهی رو مرتکب بشم.

امیدوارم اساتید محترم آقایان پیشه ور، حسین رضایی و رامتین شعبانیان و همچنین ادمین محترم سایت هم پوزش منو بپذیرند.

 

فایل های ضمیمه

  • 132.2 مگابایت نمایش‌ها: 735
آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است. (فقط مدیران امکان ارسال پست جدید در ادامه تاپیک را دارند)