1. بخش مرکز دانلود افتتاح شد، توضیحات بیشتر را در این لینک بخوانید.
    رد اعلامیه
  2. بخش مقالات افتتاح شد، توضیحات بیشتر را در این لینک بخوانید.
    رد اعلامیه

مسابقه ی تخصصی آموزشیِ میکس

شروع موضوع توسط Farhood ‏9/10/18 در انجمن اعلانات سایت

تاپیک مسابقه ی تخصصی آموزشیِ میکس تالار اعلانات سایت در persian-music.org.

وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است. (فقط مدیران امکان ارسال پست جدید در ادامه تاپیک را دارند)
  1. Farhood

Farhood Capo del clan

شغل :
    موزیک تراپیست (مرکز تحقیقات دانشگاه برگن)
    امتیازات:
    +7,792 / 8 / -6
    نرم افزار:
    cubase, soundforge
    مسابقه ی تخصصی آموزشیِ میکس

کنسل شد

مسابقه ی تخصصی آموزشیِ میکس-؟ PNG.png
    این مسابقه به دلیل عدم استقبال، کنسل اعلام میشود.

فایلهای خام موسیقی که برای میکس دراختیار شرکت کنندگان قرار گرفته بود، بیش از 700 بار دانلود شده. از این بین فقط 2 فایل میکس شده برای شرکت در مسابقه آپلود شد.

در چنین مسابقاتی شرکت کننده بطور 100% حق انتخاب در شرکت کردن یا نکردن داره و این به هیچ وجه جای شِکوه نداره. حتی دانلود خیلی از اعضا صرفاً جهت رفع کنجکاوی، و نه الزاماً شرکت در مسابقه، طبیعیه و انتظار میره. اما فقط دو پاسخ از بیش از 700 دانلود، موضوع رو کمی پیچیده میکنه. یعنی 698 نفر از 700 نفر همه برای رفع کنجکاوی دانلود کرده باشن، به هیچ وجه عادی به نظر نمیرسه. نمیدونم شاید این هم بخشی از رفتارهای پیچیده ی خاص ما ایرانی ها باشه که با هیچ تئوری و فرمول جامعه شناسی قابل تشریح نیست.

نمیخوام قبول کنم که این عدم استقبال بخاطر عدم وجود یک جایزه ی فیزیکی یا نقدی بوده باشه. شاید هم همین بوده دلیلش، ولی برای من قابل قبول نیست که در یک چنین فرومی، جازه ی نقدی رو به فرصتِ آموختن یک کار تخصصی ترجیح بدیم. طبیعیه که اگر ما خودمون بخشی از این کار نباشیم و میکس این قطعه رو تجربه نکرده باشیم، توضیحات و تشریحات تخصصی میکس رو که قرار بود آقای امین پیشه ور ارائه بکنند رو هم درست نخواهیم فهمید. برای همینه که من واقعاً هنوز برام سواله که اون 698 دانود برای چی بوده.

به هر جهت، من از آقایان سجاد ماندگار (sajjadm) و فرهان حسینی (majdodin) بخاطر استقبال از این مسابقه تشکر میکنم و از طرف خودم بعنوان کسی که ایده ی طرح این مسابقه رو ارائه کرده، کمال عذرخواهی رو دارم. و فکر نمیکنم که دیگه چنین اشتباهی رو مرتکب بشم.

امیدوارم اساتید محترم آقایان پیشه ور، حسین رضایی و رامتین شعبانیان و همچنین ادمین محترم سایت هم پوزش منو بپذیرند.

فایل های ضمیمه:

• Files.rar
      اندازه فایل:
      132.2 مگابایت
      نمایش ها:
      714
    آخرین ویرایش: ‏4/11/18
    • خوشم اومد x 15
    • خلاقانه x 3
    • دوستانه x 2
    • مفید x 2
    • موافقم x 1
بارگذاری...
برخی موضوعات مشابه - مسابقه تخصصی آموزشیِ
  1. Light
    پاسخ ها:
    22
    نمایش ها:
    4,177
  2. Light
    پاسخ ها:
    92
    نمایش ها:
    6,559
  3. Light
    پاسخ ها:
    1
    نمایش ها:
    11,679
  4. Light
    پاسخ ها:
    0
    نمایش ها:
    808
وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است. (فقط مدیران امکان ارسال پست جدید در ادامه تاپیک را دارند)

عبارات جستجو شده:

1. مسابقه ی جیلی