مزيت استفاده از Beamer در استوديو

شروع موضوع توسط ساموييل ‏14/8/15 در انجمن گفتگوی عمومی درباره استودیوها

تاپیک مزيت استفاده از Beamer در استوديو تالار گفتگوی عمومی درباره استودیوها در persian-music.org.

1. ساموييل

ساموييل عضو سایت

امتیازات:
    +80 / 0 / -0
    نرم افزار:
    ableton, cubase, FLstudio, logic, nuendo, reaktor, reason, sonar, wavelab, StudioOne
    درود خدمت دوستان و اساتيد هنرمند و گرامى
    آيا تجربه استفاده از Beamer رو در استوديو داريد؟ بزرگترين مانيتور دسكتاپى كه استفاده كرديد، چند اينچ بود؟
    در اينجا از اساتيد عزيز خواهشمندم تجربياتشونو در اختيار همه بزارن.
    با توجه به اطلاعات اينجانب، و تجربه تحصيلى در چند استوديوى صنعتى، در استوديوهاى صنعتى جهان از Beamer استفاده ميشه ( مخصوصاً در اتاق ميكس )، من تجربه استفاده هردورو دارم و در اختيارتون ميزارم؛
    اوايل به غير از دوتا مانيتور ٢٤ اينچى، از يك مانيتور 55 اينچى استفاده ميكردم، كه به نظر بنده نكته هاى منفى اينا بودن؛
    محدود به همون اندازه،،، استفاده فقط در استوديو( بدليل دردسر حمل و نقل )،،، اِشغال جاى خاص ( بالاتر از مانيتورهاى معمولى )،،،،
    مصرف زياد برق در مقايسه با Beamer،،،،
    بعداً تصميم گرفتم، از Beamer استفاده كنم و پس از تحقيقاتى، يكى با كيفيت 1920*1080 با 3000 lumen، گرفتم و خيلى راضيم.
    بغير از دلايل ذكر شده، مهمترين عاملش براى حفاظت از چِشماس، كسيكه هشت يا ده يا دوازده ساعت به مانيتور زوم ميكنه به مرور آسيب خطرناكى به چشما ميزنه،،،،،.. با Beamer خيلى راحت اندازه دلخواه دسكتاپو ميشه تنظيم كرد،،،،،. بدليل حمل و نقل آسان و سبكى محدود به استفاده فقط در استوديو نيستيم.
    من فرصت تست مدلهاى ارزانو با كيفيت پائينو نداشتم، اگر دوستانى كه از پروژكتورهائى با كيفيت مثلاً 800* 600 يا 1280*820 يا...
    استفاده كردن لطفاً نظريه هاشونو بنويسن كه كمك بزرگى در صرف هزينه خواهد بود.
    در پايان اگر دوستانى كه قصد خريدو استفاده از Beamer رو دارن نكات زيرو حتماً مدنظر بگيرن:
    ١. كيفيت Pixel
    ٢. روشنائى Kontrast, ANSI Lumen
    ٣. ورودى ، خروجى HDMI
    ٤. سليقه اى 3D
    لحظات موفق و شادى رو براى دوستان و اساتيد هنرمندم آرزو ميكنم.

بارگذاری...