مرجع نتهای فارسی به صورت گوشی

شروع موضوع توسط alimka ‏25/9/11 در انجمن Sheet and Score ( نت آهنگ ها )

تاپیک مرجع نتهای فارسی به صورت گوشی تالار Sheet and Score ( نت آهنگ ها ) در persian-music.org.

1. alimka

alimka عضو سایت

امتیازات:
    +7 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio
    سلام دوستان این تاپیکو زدم واسه اونایی که مثل خودم تازه کارن . از تمام دوستانی که نت گوشی دارن یا میتونن بنویسن اینجا بزارن خواهش میشه دریغ نکنن ممنون از همتون آخه میدونید که تو اینترنت کم هست از این چیزا

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  2. alimka

alimka عضو سایت

امتیازات:
    +7 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio
    اولیشم خودم میزارم تا یادم نرفته دوستان سعی کنید جدید باشه از جاییم کپی پیست نکنید خواهشن ما اونایی که تو اینترنت بودرو قبلا دیدیم جدید آهنگ شرارهلالالارسی لا-لالا سی لا سی-سل سل سل سی لا سل - سل سل لا سل لا (2) بار تکرار لا لا سی سی لا - لا سی ر سی لا سی لا سل - سل سل لا لا لا سل سل لا سی لا سل لا سل لا (2 با تکرار ) سی سی سی سل لا سل لا سل لا سل لا - سل سی لا سل سل لا سل لا سل لا ( 2 بار تکرار ) بازم اگه وقت کنم براتون میزارم آخه خودم یه مدت دنبال همینا بودم که هیچی گیرم نیومد و یه نصیحت فقط گوشتو تقویت کن منم مثل همتون تتازه کارم اما چون گوش قویی دارم از شما یه مرحله جلو ترم

3. diss2all

diss2all عضو سایت

امتیازات:
    +94 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio
    به نظرم اینجور که می خواید نحوه ی زدن آهنگ و نت اون رو تفهیم کنید اشتباه هستش.من که تا به حال این آهنگ رو نشنیدم نمی تونم بنوازم.
    موسیقی باید به صورت نت یا فایل صوتی باشه.غیر از این نمتونید مفهوم رو برسونید...

4. Harmony

Harmony عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +581 / 1 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    اول ورودتون رو خوش آمد میگم و در ادامه:
    دوست عزیز نت به صورت گوشی زدن اصلا کار خارق العاده ای نیست و هیچ وقت به صورت یک متد آموزشی به کار نمیره.ضمن این که شما 2000 تا نت رو پشت سر هم آوردین که معلوم نیست چی رو میرسونن.در یک کلام بخوام بهتون بگم اینه که داشتن گوش قوی وظیفه یک موزیسین هست و به عنوان یک ابزار برای شما کاربرد داره نه یک علم جداگانه.برای خودتون موسیقی رو با قوانین و زبان رسمی خودش فرا بگیرید.امیدوارم ورودتون به این سایت باعث پیشرفت و ارتقا سطحتون باشه.
    پیروز باشید

5. alimka

alimka عضو سایت

امتیازات:
    +7 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio
    خیلی ممنون از هر دو تون البته حرف شما درسته اما خیلی مثل خودم که هنوز خیلی راه واسه کارکردن دارن بلاخره باید به عنوان یه موزیسین یه چیزی بلد باشن که اگه فردا روزی یکی پرسید شما چی بلدی بعد از یه مدت بگی اینو بلدم نه اینکه چیزی بلد نیستم منم خودم همین جوری بسم الله رو گفتم اگه یه سرچ بزنید تو اینترنت شاید چند تا دونه مثل این و تکراری باشن اما من خواستم چند تا جدید بزاریم که بقیه استفاده کنن.واسه اون دوستمونم بگم که منم تاکید کردم که چند بار آهنگ رو گوش کنن بعد برن سراغش آهنگ شراره از سعید آسایش هستش حالا اگه وقت کنم درستو حسابیش رو توی یه فایل براتون میزارم ببینین

6. Harmony

Harmony عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +581 / 1 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    ساز شما چیه؟

7. alimka

alimka عضو سایت

امتیازات:
    +7 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio
    نخندی دوست عزیز a3 حالا واسه چی ؟

8. Harmony

Harmony عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +581 / 1 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    چی هست؟

9. alimka

alimka عضو سایت

امتیازات:
    +7 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio
    Yamaha A3 منظورم اینه واسه چی میپرسید.

10. Harmony

Harmony عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +581 / 1 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    اوکی پس سازتون کیبورد هست.چون برای سازهایی مثل گیتار میشه از تبلچر استفاده کرد.ولی خوب بازهم میگم این روش رو فقط خودتون میتونید استفاده کنید.پس نت خونی رو شروع کنید.

11. alimka

alimka عضو سایت

امتیازات:
    +7 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio
    خیلی سخته بعدشم مرجعی خوبی پیدا نمیشه استادم که خداتومن بابت یه کلاس میگیره البته تو منطقه ما اینجوریه چون استاد کمه

12. Harmony

Harmony عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +581 / 1 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    حتما هست شاید نمیشناسید.من از ازنا و الیگودرز هنرجو دارم ولی دیگه خیلی هم سطح پائیین نیستند.مقدمات رو میدونند و برای ادامه میان اراک.
    شما هم بگردید به نتیجه میرسید

13. alimka

alimka عضو سایت

امتیازات:
    +7 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio
    از شما چه پنهون رفیق خودم دفیق جون جونیم داره میگه 500 چوق میگیرم فقط نت خونیو یادت میدم البته حرف شما متین اما توی دورود آموزشگاهی به اون صورت نیست یه زمانی یکی دو بار یکی از کانون هاش دوره نت خونی و ارگ نوازیو برگزار کردن اما دیگه نمیکنن نمیدونم چرا

14. diss2all

diss2all عضو سایت

امتیازات:
    +94 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio
    شما هر جا که پیدا کردی برو آموزشگاه.کسایی که اینطوری می خوان با این پول گرفتن ها موسیقی رو یاد بدن،اصلا واسش ارزش قائل نشده اند.و به نظر من از موسیقی هیچی بلد نیستند...
    من خودم میام به شما می گم 1 میلیون می گیرم فقط تئوری رو یاد می دم(چون تئوری خیلی مهمه).شما قبول می کنی؟

15. alimka

alimka عضو سایت

امتیازات:
    +7 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio
    میگم که آموزشگاه کمه تازه این دوست من که تئوریم فول نیست که بگم گور بابای پول اما واقعا دلم میسوزه البته تا چند ماه دیگه میام تهران اومدم صد در صد آموزشگاه های توپ میرم حالا هر چقدر هم که گرون باشه ولی میدونم که ارزششو داره

16. diss2all

diss2all عضو سایت

امتیازات:
    +94 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio
    صد در صد داره...

بارگذاری...