مدیران و دوستان حرفه ای گوش کنید نظر بدید

p30box

هنرمند
25/11/09
135
15
18
ابادان
p30box.com
با سلام به شما دوستان و مدیران حرفه ای سایت دوستان من 3 روز هست که شروع به اهنگسازی کردم البته با موزیک اشنایی داشتم قبلا الان هم هدف من از ایجاد این موضوع این هست که اولین کاری رو که اماده کردم حدود 2 دقیقه هست و من واسه ی شما لینک رو قرار میدم که دانلود کنید گوش کنید تمامی ایراد هایی که داره و قسمت های خوبی که داره و چه چیزهایی کم داره و چه چیزهایی زیاد رو به من بگید و هر ایده ای هم داشتید دریغ نفرمایید اینم لینک اهنگ

پلاگین ها :

Nexus 2
Izotop آی‌درام
Analog Warfare 3
Session Drum 3
Dvisymphstrings

برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید

کد:
برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام برای مشاهده کدها لطفا

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران:
25/11/09
36
13
0
تهران
سلام

من به بعد فنی کار شما یعنی استفاده از پلاگین ها و ... کاری ندارم چون زیاد در تخصصم نیست. اما چیزی که میتونم بهتون بگم اینه که جدا لازمه هارمونی یاد بگیرید. یا حداقل یاد بگیرید چه آکورد هایی زیر ملودی استفاده کنید که متنوع تر صدا بده. خط باس هم که مهمترین جزء هر آهنگ هست (چون پایه هارمونی است) وجود نداشت یا شنیده نمی شد. ضمنا بعضی از صدا ها با تاخیر زمانی اجرا میشن و با هم سینک نیستن که به کارت صوتی، CPU یا پلاگین هایی که استفاده می کنید مربوطه.

به هر حال دستتون درد نکنه و موفق باشید.

mehra

Omid-Mohebbi

تیم مدیریت
مدیر کل
29/5/09
7,851
8,285
113
45
بندرعباس
www.omidmohebbi.com
من كارتون رو گوش كردم راستش نداشتن سناريو مهم ترين مشكل در كار شما بود. در واقع موسيقي هدف خاصي رو دنبال نميكرد و جاهايي هم همونطور كه دوستان گفتن مشكل در سينك نبودن ديده ميشد.

p30box

هنرمند
25/11/09
135
15
18
ابادان
p30box.com
خیلی ممنون از فرمایشات شما 2 دوست عزیز بله من گفتم 3 روزه شروع کردم 100% از باید تمام چیزهارو یاد بگیرم و در مورد این موزیک این موزیک درواقع این اهنگ اکورد و استرینگی هست که برای وکال ساختم یعنی شایدم اگر وکال میگرفتم با وکال میدادم این چیزا کمتر به گوش میخورد در کل ممنونم و منتظر نظرات بقیه ی دوستان هستم