مدیران و دوستان حرفه ای گوش کنید نظر بدید

شروع موضوع توسط p30box ‏16/12/09 در انجمن معرفی پروژه های تکمیلی

تاپیک مدیران و دوستان حرفه ای گوش کنید نظر بدید تالار معرفی پروژه های تکمیلی در persian-music.org.

1. p30box

p30box عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +13 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition, cubase, flstudio
    با سلام به شما دوستان و مدیران حرفه ای سایت دوستان من 3 روز هست که شروع به اهنگسازی کردم البته با موزیک اشنایی داشتم قبلا الان هم هدف من از ایجاد این موضوع این هست که اولین کاری رو که اماده کردم حدود 2 دقیقه هست و من واسه ی شما لینک رو قرار میدم که دانلود کنید گوش کنید تمامی ایراد هایی که داره و قسمت های خوبی که داره و چه چیزهایی کم داره و چه چیزهایی زیاد رو به من بگید و هر ایده ای هم داشتید دریغ نفرمایید اینم لینک اهنگ

پلاگین ها :

Nexus 2
    Izotop آی‌درام
    Analog Warfare 3
    Session Drum 3
    Dvisymphstrings

http://www.megaupload.com/?d=VE2GDYDP

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران: ‏16/12/09
  2. mehra

mehra عضو سایت

امتیازات:
    +13 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition, sonar
    سلام

من به بعد فنی کار شما یعنی استفاده از پلاگین ها و ... کاری ندارم چون زیاد در تخصصم نیست. اما چیزی که میتونم بهتون بگم اینه که جدا لازمه هارمونی یاد بگیرید. یا حداقل یاد بگیرید چه آکورد هایی زیر ملودی استفاده کنید که متنوع تر صدا بده. خط باس هم که مهمترین جزء هر آهنگ هست (چون پایه هارمونی است) وجود نداشت یا شنیده نمی شد. ضمنا بعضی از صدا ها با تاخیر زمانی اجرا میشن و با هم سینک نیستن که به کارت صوتی، CPU یا پلاگین هایی که استفاده می کنید مربوطه.

به هر حال دستتون درد نکنه و موفق باشید.

mehra

3. Omid-Mohebbi

Omid-Mohebbi تیم مدیریت مدیر کل

امتیازات:
    +7,799 / 2 / -6
    نرم افزار:
    cubase, sonar
    من كارتون رو گوش كردم راستش نداشتن سناريو مهم ترين مشكل در كار شما بود. در واقع موسيقي هدف خاصي رو دنبال نميكرد و جاهايي هم همونطور كه دوستان گفتن مشكل در سينك نبودن ديده ميشد.

4. p30box

p30box عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +13 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition, cubase, flstudio
    خیلی ممنون از فرمایشات شما 2 دوست عزیز بله من گفتم 3 روزه شروع کردم 100% از باید تمام چیزهارو یاد بگیرم و در مورد این موزیک این موزیک درواقع این اهنگ اکورد و استرینگی هست که برای وکال ساختم یعنی شایدم اگر وکال میگرفتم با وکال میدادم این چیزا کمتر به گوش میخورد در کل ممنونم و منتظر نظرات بقیه ی دوستان هستم

بارگذاری...