محمد (تازه وارد )

• شروع کننده موضوع mdmpmj
  • تاریخ شروع
سلام ... من سایتتونو به طور اتفاقی وقتی داشتم برای برنامه ی next Persian star سرچ می کردم پیدا کردم و خیلی خوشحال شدم که کسایی تو این زمینه فعال هستن ....
راستش من 1 سالی هست که آواز می خونم .... قصد داشتم برم Britain got talent :d (البته داشتم فکر می کردم ) که بعد شنیدم برنامه ای مشابه به نامه next Persian star هست ...که من فکر کردم اول برنامه ی جالبی نیست ..بعدش شنیدم که اگه تایید بکنن کسیو واسش ویزای امریکا می گیرن ؟ !!! بعدش که گفتم اومدم درباره ی این مسئله سرچ کنم که خوردم به سایت شما ...
حالا خیلی دوست دارم اگه شما دوست داشته باشین صدامو بزارم ( 1-2 تا آهنگ انگلیسی از یه خواننده ی امریکایی رو رو آهنگ خامش با میکروفون ضبط کردم ) تا نظر بدین ...چون می دونم که شما ها واردین ... من تابه حال کسی دورو ورم نبوده که وارد باشه ...هر کی یه نظری می داده ...

ممنون
محمد

DJ iBSb

هنرمند
3/12/09
963
294
63
مازندران
iyazdani.ir
Dj iman invited

سلام دوست من،اگه دوست داری من میتونم باهات همکاری کنم،یکی از صداهای ضبط شده خودت رو بفرست تا ببینم چی میشه!
یا علی موفق باشی!

Farhad Mahdavi

هنرمند
اتفاقا من دنبال خواننده ای میگردم که به زبان انگلسیسی بخونه . اگر میتونین به زبان انگلیسی بخونین میتونید با من همکاری کنید . لطفا به یاهو آیدیم مراجعه کنید ممنون

لطفا از قرار دادن آي دي در فروم خودداري كنيد.
اين موارد رو در پيام خصوصي انجام بدين.