محمدعلی کشاورز درگذشت

Mohammad1772

عضو سایت
1/1/17
143
113
43
62
مشهد
محمدعلی کشاورز، بازیگر با سابقه سینما، تئاتر و تلویزیون ایران در نودسالگی درگذشت. او دارای نشان درجه یک فرهنگ و هنر ایران بود.

گفته می‌شود که اولین فعالیت هنری محمد علی کشاورز بازی در تله‌تئاتر "خودکشی" به کارگردانی علی نصیریان در سال ۱۳۳۹ بوده ‌است. از دیگر تئاترهایی که آقای کشاورز در آن‌ها ایفای نقش کرد می‌توان به ویولن‌ساز کره‌مونا، آنتیگون، آندورا، ادیپوس شهریار و بازی استریندبرگ اشاره کرد.

محمدعلی کشاورز سابقه بازی در بسیاری از آثار هنری برجسته ایران را دارد. از فیلم‌هایی که آقای کشاورز در آن نقش بازی کرد می‌توان به کمال‌المک، مادر، ناصرالدین‌شاه آکتور سینما و زیر درختان زیتون اشاره کرد.

55.jpg
اقای کشاورز در بیش از نیم قرن فعالیت هنری‌اش در فیلم‌های کارگردانانی مانند فرخ غفاری٬ ابراهیم گلستان٬ داریوش مهرجویی٬ بهرام بیضایی٬ ناصر تقوایی٬ علی حاتمی٬عباس کیارستمی و محسن مخملباف بازی کرد.

Farhood

Capo del clan
21/12/11
3,092
10,148
113
54
.
هرچی فکر میکنم یادم نمیاد ایشون در کار موسیقی بوده باشن! این تاپیک چه سنخیتی با سایت موسیقی داره؟

Mohammad1772

عضو سایت
1/1/17
143
113
43
62
مشهد
هرچی فکر میکنم یادم نمیاد ایشون در کار موسیقی بوده باشن! این تاپیک چه سنخیتی با سایت موسیقی داره؟
حق با شماست
حق با شماست

من اون قسمت اخبار ش رو دیدم اما هول شدم قسمت مربوط به موسیقی ش رو ندیدم

یک هیچ به نفع شما
سوتیه دیگه