محصولات M-Audio

• شروع کننده موضوع Light
  • تاریخ شروع

Light

تیم مدیریت
وبمستر
15/4/09
10,200
8,541
5,000
33
اهواز
www.unes.ir
بحث و گفتگو درباره محصولات M-Audio در این تاپیک مطرح می شوند

shahrdad

هنرمند
8/5/09
19
4
3
تهران
سلام بنظر شما چه كارت صدايي ميتونم بگيرم كه هم ورودي ميكروفن داشته باشه هم خروجي هدفن ؟ هم قيمت مناسبي داشته باشه ؟

Light

تیم مدیریت
وبمستر
15/4/09
10,200
8,541
5,000
33
اهواز
www.unes.ir
سلام
دوست من شما اول مشخص کنید که هدفتون از خریدن کارت صدا چی هست ؟ انتظاراتی که ازش دارید و همچنین سقف بودجه ایی که در نظر گرفتید برای خرید

29/8/09
2
1
0
تهران
سلام
بنظر شما کارت صدای fast track pro کارت خوبیه یا با یه کم قیمت بیشتر کارت بهتری میتونم بخرم؟

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران:

Omid-Mohebbi

تیم مدیریت
مدیر کل
29/5/09
7,851
8,285
113
45
بندرعباس
www.omidmohebbi.com
اين كارت كارت خوبيه ... من براي چند نفر از دوستاني كه ميان پيشم براي آموزش خريدم.
البته بسته به مقدار بودجه و نوع كارتون هم هست.

3/1/10
7
0
0
سلام تاپیک جدید نزدم گفتم سوال همینجا بپرسم

یه کارت صدا می‌خوام برا ضبط وکال،فانتوم پاور هم داشته باشه،قیمتشم تا ۵۰۰هزار تومن باشه

ممنون میشم اگه راهنمأیم کنید چی‌ بخرم?

JunioR

کاربر با تجربه
18/9/09
853
102
0
تهران
یه کارت صدا می‌خوام برا ضبط وکال،فانتوم پاور هم داشته باشه،قیمتشم تا ۵۰۰هزار تومن باشه
بودجه شما برای خرید اینترفیسی که فرضا فقط برای ضبط یک وکال استفاده شه و تغذیه فنتوم هم داشته باشه زیاد هم هست. نیاز دیگه ای برای استفاده از این اینترفیس دارید؟ چند وکال همزمان میخواید ضبط کنید؟

3/1/10
7
0
0
فقط ضبط وکال،در چند زمان نبودم نبود

اگه برا ضبط سازم بخوام کدوم مدل بهتره؟یعنی‌ هم ساز هم وکال؟

23/12/09
50
9
8
teh

دوست من تو این رنج اگه یه کارت با یه پری امپ dbx بگیری بهتره یا میتونی profire 610 بگیری که امادیو از روی tc live زده (که این مدلتو ایران حدود 980 هزارتا میباشد:d) و عالیه من خودم با 2626 کار کردم خیلی خوبه پری امپش هم از روی مدل اگه اشتباه نکنم اکتان گرفتن ... خلاصه خوبه... 610 تو ایران فکر کنم 460 70 باشه و با قیمت جهانیش تفاوت زیادی نداره

JunioR

کاربر با تجربه
18/9/09
853
102
0
تهران
پس نیازی به این مقدار هزینه ندارید و میتونید مدل های پایین تر رو هم مثل مدلی که creeep معرفی کردند رو در نظر بگیرید.
هر دو مناسب هستن و ورودی ساز/لاین رو همراه دارن.

h@d!_metal

Banned
24/8/09
188
13
0
Sirjan City
سلام اساتید محترم
یه سوال تخصصی داشتم
اگه کارت صدای انبورد کامپیوتر سوخته باشه و من بخوام یه m-audio fast track روی کامپیوتر بزارم جواب نمیده؟؟حتما باید کارت صدای انبوردم درست شه یا همین m-audio fast track خودش ساپورت میکنه؟؟
مرسی

JunioR

کاربر با تجربه
18/9/09
853
102
0
تهران
مشکلی پیش نمیاد دوست من شما حتی به جز غیر فعال (disable) کردن کارت صدای آنبورد، اونو uninstall هم کنید مشکلی پیش نمیاد.

ahoora8000

عضو سایت
13/12/09
121
5
18
خیلی ممنون میشم جوابمو بدین
من با قیمت450 یا کمتر اگه بخوام کارت صدا بگیرم که کیفیتش مثل کارتalsis باشه وخصوصیاتشم شبیه باشه (4پری آمپ میک ) تو کارت های m audio یا digi چیزی میشه پیدا کرد؟؟؟؟
اگه هست لطفا ذکر کنید
اگه میشه در مورد fast trak ultra هم یه توضیحی بدین
خیلی ممنون

Omid-Mohebbi

تیم مدیریت
مدیر کل
29/5/09
7,851
8,285
113
45
بندرعباس
www.omidmohebbi.com
اگه میشه در مورد fast trak ultra هم یه توضیحی بدی
این مدل از مدل fast track pro اون ورودی های بیشتری داره. ( 4 تا ) و همچنین خروجی هدفون اون 2 تا هستش.
وگرنه در سایر امکانات فرقی با هم ندارن.

ahoora8000

عضو سایت
13/12/09
121
5
18
ممنونم امید خان از لحاظ کیفیتش چه جوریه؟؟؟ چون به من خیلی alsisروپیشنهاد کردن اما چون باپروتولز کار نمی کنه میخوام این کارتو بگیرم نظر شما چیه ؟؟ کیفیتش مثل alsis هست؟؟؟
ممنون

MFF

30/12/09
117
12
18
سلام،
درسته که کارتfast track ultra را میشه استفاده کرد‌ قیمتش هم ۵۳۰ تومان هست ولی‌ اگر بخای۲ تا میکرفون و یک هدفون و یک ست مانیتور بهش وصل کنید یه کارت fast track proهم مشکله شما رو حل می‌کنه، فرق این دو کارت فقط در اینه که ۲ برابر ورودی بیشتر داره، شما باید نوع مصرفتم بگی‌ عزیز......قیمتش fast track ultra ۵۳۰ تومن و قیمتشfast track pro ۲۷۰ تومن هستش، اگر ۴ تا میکرفون و ۴ تا مونیتور و ۲ تا هدفون ( از هر کدوم دو برابر) همزمان لازم نداری که دلیلی‌ نداره که کارت ultra رو بخری............fast track proبخر که هم کارتو راه میندازه هم فرقی‌ از لحاظه کیفیت نداره باfast track ultra

23/12/09
127
0
0
stockholm
اینی که تو اینجا هستش برای تو استودیو خانگی خوبه ؟؟
[DLMURL]http://www.m-audio.com/products/en_us/ProToolsRecordingStudio.html[/DLMURL]