محصولات جدید SHURE با عنوان motive - علی اخوان جمشیدی

شروع موضوع توسط akhavan ‏9/1/15 در انجمن اخبار و تازه ها

تاپیک محصولات جدید SHURE با عنوان motive - علی اخوان جمشیدی تالار اخبار و تازه ها در persian-music.org.

1. akhavan

akhavan کاربر با تجربه عضو سایت

شغل :
    Teacher
    امتیازات:
    +2,537 / 1 / -3
    نرم افزار:
    logic
    محصولات جدید SHURE با عنوان  motive - علی اخوان جمشیدی-motiv-family_v2.jpg
    شرکت شور شرکت بزرگی هست این گفته من نیست و محصولات این شرکت رو فارغ از استودیوهاو استیج ها حتی در کاخ سفید و زیر دست ریس جمهور و حتی تا همین نماز جمعه تهران و کنفرانسها و همایشها میبینید . امسال این شرکت کاربران و موزیسینهای تبلت به دست رو نشونه گرفته تا سهمی در این بازار داشته باشد .

۴ محصول جدید امسال شامل

محصولات جدید SHURE با عنوان  motive - علی اخوان جمشیدی-mv88-phone_v2.png
    mv88
    مایکروفون استریو برای دیوایسهای ios با قابلیت کپچر 24-48 که البته با قیمتی حدود ۱۴۹ دلار عرضه میشود که رقیب بزرگی برای محصولات شرکت های دیگری مثل RODE / zoom محسوب میشود.

محصولات جدید SHURE با عنوان  motive - علی اخوان جمشیدی-mv51_v2.png
    MV51
    مایکروفون کاندسنر با دیافراگم بزرگ به همراه DSP انبرد و و ۵ مد به همراه خروجی هدفون هست . با قابلیت کانکت به دیوایسهای اندروید و IOS میباشد . قیمت این محصول ۲۰۰ دلار هست

محصولات جدید SHURE با عنوان  motive - علی اخوان جمشیدی-mv5-stand.png
    MV5
    یک مایکروفون کاندسنر مخصوص پادکست وکاربران با کاربری محدود هست.
    به همراه DSP در ۳ مد و با قابلیت اتصال به دیوایسهای اندروید ios و ... میباشد .
    قیمت این محصول ۱۰۰ دلار است .

محصولات جدید SHURE با عنوان  motive - علی اخوان جمشیدی-mvi_v2.png

MVI
    یک اینترفیس یا کارت صدای پرتابل به همراه پنل تاچ با ورودی XLR برای اتصال مایکروفون به تمامی دیوایسهای ios / pc /android و.. هست .
    قیمت این محصول 100دلار هست .

پیشنهاد من :

به نظر من این محصولات جدید خوب هستند و با توجه به قیمت برای کسانی که دسترسی به محصولات با کیفیت و حرفه ای رو ندارند مناسب هست .
    ولی مثل قانون همیشگی شما فقط ۱۰۰ دلار پرداخت کردید . انتظار یک رکورد بسیار بسیار با کیفیت رو نباید داشته باشید ولی این محصولات هم نقطه عطف خوبی برای شروع کار کاربرانی که نمیخواهند هزینه زیادی کنند باشد .

موفق و موید باشید .
    علی اخوان جمشیدی.

• خوشم اومد خوشم اومد x 4
بارگذاری...