مجتمع فنی تهران

شروع موضوع توسط ali_9351 ‏28/4/12 در انجمن موسیقی ایران

تاپیک مجتمع فنی تهران تالار موسیقی ایران در persian-music.org.

1. ali_9351

ali_9351 عضو سایت

امتیازات:
    +9 / 0 / -0
    نرم افزار:
    nuendo
    با سلام خدمت همه ی اساتید و دوستان گرامی

یکی از دوستان من برای گذروندن دوره صدا برداری، مجتمع فنی تهران رو به من پیشنهاد کرده. اگر کسی از شما اطلاعاتی راجع به سطح علمی و کاربردی این مؤسسه داره ممنون میشم که منو هم راهنمایی کنه.

پیشاپیش تشکر می کنم.:smile (73):

2. Core

Core عضو سایت

امتیازات:
    +52 / 0 / -0
    نرم افزار:
    logic
    من ترم پیش باهاشون تماس گرفتم، گفتن که چندتا نرم افزار یاد میدن + کار کردن با سخت افزارها و مفاهیم میکس و صدابرداری. مدرکی که میدن هم مورد تائید وزارت علوم هست و میتونید برای ادامه تحصیل در کشورهای دیگه اقدام کنین. برای اخذ مجوز استدیو هم میتونی ازش استفاده کنی.
    میتونی بری توی سایتش فکر کنم شعبه سعادت آباد اونجا تمام دروسی که توی 3 ترم بهتون میگن رو لیست کردن.

3. ali_9351

ali_9351 عضو سایت

امتیازات:
    +9 / 0 / -0
    نرم افزار:
    nuendo
    مرسی دوست عزیز

میشه بپرسم چرا شما ثبت نام نکردید؟
    به نظر شما برای کسی که به صورت تجربی و با استفاده از کتاب و جزوه و سایت های آموزشی توی میکس و مسترینگ به یه جاهایی رسیده ، این آموزشگاه تا چه حد میتونه مفید باشه؟(البته میدونم که جنبه ی مدرک و مجوزش خیلی با ارزشه)
    :smile (61):

4. HECTRUM

HECTRUM مدیر تالار آهنگسازی تیم مدیریت مدیر تالار

امتیازات:
    +2,038 / 0 / -0
    نرم افزار:
    ableton, wavelab
    درود.
    دوست عزیز من خیلی وقت پیش اطلاعاتی درباره ی این موسسه پیدا کردم و شخصا به اونجا رفتم و همه شرایط رو بررسی و پرس و جو کردم.
    اما ...
    اینجا چند نکته میمونه.
    1. هدف شما از رفتن به این کلاسها چیه؟ چون در پست اولتون فرمودید که برای گذروندن دورهای صدابرداری میخواهید اقدام کنید اما در این پست صحبت از میکس و مستر شد. همونطور که میدونید این دو بسیار متفاوت هستند به خصوص در خارج از ایران که معمولا Recording Enginner و Mastering Enginner ها دوره صدابرداری و ضبط رو میگذرونند تا Mixman ها.پس هدفتون رو اول از همه بهتره مشخص کنید
    2. همیشه تجربه و دانشتون رو در برابر تبلیغات سنگین این موسسات قرار بدبد. با وجود شهریه هایی که برای بسیاری از افراد سنگینه (مبالغی بین 1.5 تا 2 میلیون تومان چیزی بیشتر از شهریه یک ترم دانشگاه آزاد) بهتره اول تحقیق کنید و شرایط رو بسنجید. بنده از نزدیک شاهد به هدر رفتن وقت دوستانی بودم که بدون در نظر گرفتن نیازشون صرفا فقط هزینه کردند و بس.
    البته لازم به ذکره که این موسسه بسیار معتبره و اساتید مجربی هم داره و در این مقوله شکی نیست. تمام حرف بنده اینه که نیازتون رو بدونید و بعد اقدام کنید.

• خوشم اومد خوشم اومد x 2
  5. Persian_Star

Persian_Star عضو سایت

امتیازات:
    +24 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, sonar
    مبلغ کلاس ها چقدره؟
    بعد محدودیت سنی هم داره؟
    چون برادر من 16 سالشه و علاقه ی شدیدی به این رشته داره...حدش هم صفر نیست و قبلا تجربی یه سری چیز ها رو میدونه...به نظر شما ممکنه محدودیت سنی براش باشه...از نظر مفاهیم کلاس ها میگم.

6. Core

Core عضو سایت

امتیازات:
    +52 / 0 / -0
    نرم افزار:
    logic
    من به خاطر کنکورم ثبت نام نکردم.

اون موقع که من پرسیدم برای کل دوره که 3 ترم هست + هزینه امتحان نهایی و مدرک نهایی میشد 1.6 میلیون
    محدودیت سنی بعید میدونم داشته باشه.

7. ali_9351

ali_9351 عضو سایت

امتیازات:
    +9 / 0 / -0
    نرم افزار:
    nuendo

با تشکر از حامد عزیز

من هم در آهنگسازی هم در تنظیم و میکس و مسترینگ تجربیات نسبتا خوبی کسب کردم و الان هدفم اینه که تجربیاتم رو با دوره های آکادمیک ساماندهی و اصولی و تکمیل کنم ، من به دنبال این هستم که در آینده ی نه چندان دور یک استودیو حرفه ای داشته باشم و همه ی قسمت های یک آهنگ رو به طور کامل و خوب خودم انجام بدم . (شاید کار درستی نباشه ولی با علاقه و اشتیاق زیادی که دارم ، نهایت سعی خودمو در تمامی زمینه های مختلف این کار می کنم.)
    از حرفای شما اینو فهمیدم که واقعا برای کسی مثل من میتونه این دوره (به ویژه این آموزشگاه ) مفید باشه.

سلام دوست عزیز

در حال حاضر مبلغ کل دوره که 1 سال هم هستش 1900000 تومنه.
    فکر نمی کنم 16 سال سن کمی باشه ، ممکنه یه قسمتهایی از مباحث کمی سخت باشه ولی به نظر من اگه علاقه واقعی وجود داشته باشه ، با کمی تمرین و تمرکز حل میشه.:smile (75):

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران: ‏8/6/12
  8. hiphop

hiphop عضو سایت

امتیازات:
    +1 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio
    همچین جایی واسه آموزش موسیقی تو کرج هم هست؟

9. ویلیام نیری

ویلیام نیری کاربر با تجربه عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +962 / 1 / -0
    نرم افزار:
    sonar
    رشته ی صدا برداری مجتمع فنی تهران

دوست عزیز!دودرس ساز شناسی و سبک شناسی موسیقی در این رشته را بنده تدریس می کنم.فکر می کنم هرچی جلو تر میریم این رشته داره بهتر و پربار تر میشه.مثلا الان آیدین الفت که فارغ التحصیل از آمریکاست جزو اساتیدشونه و احتمالا امیر حسین به نژاد(فارغ التحصیل از بلژیک)هم از ترم آینده با آنها همکاری خواهد کرد و میکس و مسترینگو درس خواهد داد.با توجه به اینکه این رشته داره به مرور تقویت میشه و باز نگری میشه شاید بد نباشه شما هم در اون شرکت کنید(البته چون رشته ی جدیدیه حتما نقایصی هم داره...)

10. alirahmani

alirahmani عضو سایت

امتیازات:
    +6 / 0 / -0
    نرم افزار:
    دوستان بنده هم رفتم . مجتمع فنی تهران
    دفترش تو سعادت آباده یه جلسه هم نشستم تو کلاس. ولی خوشم نیومد . شخصا .
    یکشنبه ها ساعت 2:30 برگزار میشه تا 5
    توضیحات آموزش ها به این شکل هست. مدت دوره 1 سال
    شهریه کلاس 2.100.000 تومن
    آموزش نیئندو و ریزن .
    ضمنا . میکس و مسترینگ هم همون روز اول یاد نمیدن . و ضمنا یه چیز کلی میگن نه تخصصی . پس فکر نکنید مثال بهتون نمیگن الان کیک آهنگتون رو تو سبک الکترو ترنس چجوری کامپرس کنید یل تو هیپ هاپ چجوریه یا ...
    7 ماه بعد یاد میدن . یعنی حدودا ترم 3
    شمارشم هر کی خواست بگید بزارم . بنده که زیاد خوشم نیومد . چون نه از نیندو 4 خوشم می یاد نه از ریزن . ضمنا من فقط یه دوره تکمیلی میکس و مسترینگ لازم دارم که تو ایران نیست .

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  11. ویلیام نیری

ویلیام نیری کاربر با تجربه عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +962 / 1 / -0
    نرم افزار:
    sonar
    برای دوره ی تکمیلی میکس و مسترینگ پیشنهاد میکنم کلاسی خصوصی با امیرحسین به تژاد بگیرید که تحصیلاتش در همین زمینه بوده.تلفنش در تبلیغات بالای همین سایت هست.

بارگذاری...