آخرین ارسال‌ها

مبنای انتخاب نوع ورژن کیوبیس (سوال)

Arman.b7

عضو سایت
2/12/13
134
Ahwaz
سلام

همونطور که مبنای انتخاب نرم افزار تا حدود زیادی سلیقه هستش

من میخواستم با کیوبیس شروع به کار کنم در حال حاضر با اف ال استودیو کار میکنم که حالا بر حسب سلیقه میخوام با کیوبیس شروع به کار کنم ولی سر در گمم که کدوم ورژن؟

تفاوت Cubase Pro و Element در چی هستش؟

کدوم مناسب تر هستش برای اهنگسازی ؟ و به چه دلیل ؟

Cubase Pro چه مزیتی داره که Element نداره ؟

یه جایی خوندم که کامل ترین ورژن Cubase - ورژن 5 ‌هستش و نمیدونم دقیقا به چه دلیل گفته شده کامل ترین Cubase 5 هست !

تویه اینترنت سرچ کردم و جایی نوشته شده بود که مزیت ورژن 5 نسبت به بقیه سری های این برنامه این هستش که تویه ورژن های بالاتر بیش از 46 یا 48 ترک نمیتونن وارد نرم افزار کنن ولی تویه سری 5 بیش از این تعداد ترک میشه باز کرد

( اگر ورژن 5 کاملترین ورژن هستش یعنی شرکت سارزنده نرم افزار با ساختن ورژن 7-8 پس رفت کرده ‍!! که همچین چیزی معقول نیست !!! )

حدود دو روز پیش در اینستاگرام یکی از تنظیم کننده ها ( فرزان حسنوند ) یه استوری لایو گذاشته بود که همش 10 نفر تویه اون استوری لایو بودن و منم اونجا بودم و سوال کردم که با کدوم ورژن Cubase کار میکنین و گفتن با کیوبیس 8.5 .....گفتم چرا ارتفا ندادین به 9 گفتن که از جایی شنیدن که ورژن 9باگ داره و یه سری Vst رو نمیخونه و همچین چیزایی !!

و این موضوعات باعث سر در گمیه من در انتخاب نوع ورژن این نرم افزار شده که کاملترین نوع و بی نقص ترین نوع این نرم افزار کدوم هستش و با کدومش میتونم بهتر کار کنم.

از دوستان که اطلاعات کاملی دارن و مدیران عزیزی که میتونن کمکم کنن خواهش میکنم راهنماییم کنن.

با تشکر

Ali HoSseiNi

عضو سایت
14/12/10
164
تهران
اطلاعاتی که شما کسب کردید مربوط به ورژن های کرک شده هست. یعنی کامل ترین ورژن کیوبیس که کرک شده ورژن 5 هست چون ورژن Pro هست به قولی و بعد از اون دیگه ورژن ها Pro کرک نشدن که دوستانی که به شما گفتن 5 کامل ترین هست منظورشون بین ورژن های کرک شده بوده. هر نسخه از کیوبیس 3 ورژن داره .. Element - Artist - Pro .. کاملترین ورژن Pro هست. به این دلیل که محدودیت های موجود در ورژن های Artist و Element رو نداره. مثل محدودیت تعداد ترک ها ، Channel batch export ، Variaudio و یک سری موارد دیگه که کاملشو می تونید از سایت سازنده هم ببینید. شما اگر ورژن بدون محدودیت می خواید باید از ورژن های Pro استفاده کنید. همونطور که گفتم ورژن Pro که کرک شده باشه فقط نسخه 5 هست که اون هم فقط 32 بیت هست و 64 بیتش کرک نشده که باعث میشه محدودیت رم رو داشته باشید به خاطر 32 بیتی بودن. اگر ورژن Pro 64 bit بخواید مجبورید اورجینال تهیه کنید که 2 میلیون قیمتش هست. با این تفاسیر میبینید که اطلاعات ناقص بهتون دادن در مورد اینکه ورژن های بالاتر از 5 پسرفت داشته به جای پیشرفت. در واقع ورژن های جدیدتر بسیار Stable تر و دارای امکانات بیشتر به خصوص پیشرفته تر شدن Engine نرم افزار رو شامل میشن. ورژنی که من دارم 8.5 هست و اطلاعی در مورد باگ داشتن ورژن 9 ندارم ولی قابلیت های بروزتر و کاربردی تری به ورژن 9 اضافه شده در کل. البته همیشه نسخه های مثلا 7 ، 8 ، 9 تعدادی باگ دارن که در نسخه های 7.5 ، 8.5 یا مثلا 9.5 برطرف میشن. اگر ورژن 9 رو بخرید الان بعدا به محض انتشار 9.5 می تونید رایگان آپدیت کنید به 9.5 البته در یک زمان خاص

آخرین ویرایش:

Arman.b7

عضو سایت
2/12/13
134
Ahwaz
اطلاعاتی که شما کسب کردید مربوط به ورژن های کرک شده هست. یعنی کامل ترین ورژن کیوبیس که کرک شده ورژن 5 هست چون ورژن Pro هست به قولی و بعد از اون دیگه ورژن ها Pro کرک نشدن که دوستانی که به شما گفتن 5 کامل ترین هست منظورشون بین ورژن های کرک شده بوده. هر نسخه از کیوبیس 3 ورژن داره .. Element - Artist - Pro .. کاملترین ورژن Pro هست. به این دلیل که محدودیت های موجود در ورژن های Artist و Element رو نداره. مثل محدودیت تعداد ترک ها ، Channel batch export ، Variaudio و یک سری موارد دیگه که کاملشو می تونید از سایت سازنده هم ببینید. شما اگر ورژن بدون محدودیت می خواید باید از ورژن های Pro استفاده کنید. همونطور که گفتم ورژن Pro که کرک شده باشه فقط نسخه 5 هست که اون هم فقط 32 بیت هست و 64 بیتش کرک نشده که باعث میشه محدودیت رم رو داشته باشید به خاطر 32 بیتی بودن. اگر ورژن Pro 64 bit بخواید مجبورید اورجینال تهیه کنید که 2 میلیون قیمتش هست. با این تفاسیر میبینید که اطلاعات ناقص بهتون دادن در مورد اینکه ورژن های بالاتر از 5 پسرفت داشته به جای پیشرفت. در واقع ورژن های جدیدتر بسیار Stable تر و دارای امکانات بیشتر به خصوص پیشرفته تر شدن Engine نرم افزار رو شامل میشن. ورژنی که من دارم 8.5 هست و اطلاعی در مورد باگ داشتن ورژن 9 ندارم ولی قابلیت های بروزتر و کاربردی تری به ورژن 9 اضافه شده در کل. البته همیشه نسخه های مثلا 7 ، 8 ، 9 تعدادی باگ دارن که در نسخه های 7.5 ، 8.5 یا مثلا 9.5 برطرف میشن. اگر ورژن 9 رو بخرید الان بعدا به محض انتشار 9.5 می تونید رایگان آپدیت کنید به 9.5 البته در یک زمان خاص

بسیار تشکر بابته پاسختون
نسخه های سری 0.5 منظورم 8.5 یا مثلا همون 9.5 که قراره بیاد و باگ هاش ورداشته بشن همه بصورت اورجینالن ؟
بصورت عادی نمیشه تهیشون کرد؟ برای 64bit منظورمه
فقط اورجینالشون موجوده ؟

pe32_64

کاربر با تجربه
عضو سایت
21/8/11
1,836
تهران
کیوبیس های نسخه 5 به بعد کرک نشده و هر نسخه ای که میخواید رو
بسیار تشکر بابته پاسختون
نسخه های سری 0.5 منظورم 8.5 یا مثلا همون 9.5 که قراره بیاد و باگ هاش ورداشته بشن همه بصورت اورجینالن ؟
فقط اورجینالشون موجوده ؟
باید اورجینال تههیه کنید.

Ali HoSseiNi

عضو سایت
14/12/10
164
تهران
بسیار تشکر بابته پاسختون
فقط اورجینالشون موجوده ؟
شما فقط میتونید ورژن Cubase 5 Pro 32 bit -Cubase 6 Artist و مابقی ورژن های Elements که 64 بیتشون موجوده رو به صورت کرک شده و زمانی استفاده کنید (زمانی بعنی با جلو بردن تاریخ سیستم و نصب ورژن Elements ) .. سایر ورژن های دیگه اورجینال باید تهیه بشن.
واسه یادگیری Cubase با نسخه Cubase Element 9 64 bit شروع کنید که کرک شده و یا زمانی قابل نصبه.
اگر خوشتون اومد اورجینال بگیرید که کامل ترین ورژن رو داشته باشید.

صفحه ما در اینستاگرام

بالا