آخرین ارسال‌ها

مارکتینگ موسیقی

helalat007

عضو سایت
27/7/19
42
19
Iran
سلام دوستان
چرا از موسیقیایی که قبلا گوش داده بودیم بیشتر لذت میبریم؟
چرا از موسیقیای جدید دیرتر به لذت میرسیم؟
یک‌سری از موسیقیای جدید هستن که خیلی زود به لذت میرسیم!!!
اصلا من کلا گیج شدم. کلی سوال الان توی ذهنم هست.
همش‌هم از اونجایی شروع شد که مارکتیگ موسیقی در پاپ یا تجاری روی کار اومده و این مطالب رو هم از مقاله «روند تولید موسیقی تجاری» از اقای فرهود بود.
در مورد مارکتینگ موسیقی پاپ هم خیلی تحقیق کردم ولی چیزی نمیدونم و سایت های ایرانی چیزی درموردش نزدن.

helalat007

عضو سایت
27/7/19
42
19
Iran
سوالمو طور دیگه بگم:
زمانی که با غریزه خودمون اهنگ میسازیم چرا باید انتظار داشته باشیم موسیقیمون محبوب بشه؟
چون زمانی که با غریزه اهنگ میسازیم شاید واسه خودمون محبوب باشه ولی واسه دیگران که شبیه چنین اهنگی ندیدنو و نشنیدن خیلی سخته که بخوان واسه خودشون اون موسیقی رو قبول کنن.

نمیدونم درسته یا نه ولی توی یک‌سری سایت ها نوشته بود زمانی که اهنگی که قبلا شنیدیمو میشنویم برامون جالبه ولی زمانی که اهنگ جدیدی میشنویم طول میکشه تا ازش خوشمون بیاد.

Mohammad1772

عضو سایت
1/1/17
116
61
سوالمو طور دیگه بگم:
زمانی که با غریزه خودمون اهنگ میسازیم چرا باید انتظار داشته باشیم موسیقیمون محبوب بشه؟
چون زمانی که با غریزه اهنگ میسازیم شاید واسه خودمون محبوب باشه ولی واسه دیگران که شبیه چنین اهنگی ندیدنو و نشنیدن خیلی سخته که بخوان واسه خودشون اون موسیقی رو قبول کنن.

نمیدونم درسته یا نه ولی توی یک‌سری سایت ها نوشته بود زمانی که اهنگی که قبلا شنیدیمو میشنویم برامون جالبه ولی زمانی که اهنگ جدیدی میشنویم طول میکشه تا ازش خوشمون بیاد.
از نظر من موسیقی مثل هر چیز دیگه سلیقه ست که هرکسی می تونه از اون خوشش بیاد یا بدش بیاد
قبلا هم گفتم موسیقی شامل گذر زمان هست یعنی اون اهنگ هایی که ما می گیم دوست داریم حد اقل چندین سال هست که باهاشون به هر طریقی زندگی کردیم یا با اونها حادثه ای رو چه خوب چه بد پشت سر گذاشتیم
موضوع دیگه ای که قابل طرح هست بحث نسل های مختلف است مثلا خیلی کم پیش میاد یه جوان 10 یا 12 ساله بره اهنگ های هایده یا مهستی گوش کنه یا بر عکس خودم هیچ کدوم از این خوانندهای جدید رو اصلا گوش نمی کنم یه سلیقه ست
محبوب بودن موسیقی ربطی به غریزی بودن اون نداره
در ضمن شما یه مقدار موضوع به این سادگی رو پیچیده کردی

بالا