لیست کلیدهای میانبر Cubase

Psymfonius

هنرمند ارشد
Gold User
30/8/09
589
374
63
شیراز
مجددا سلام.
فایلی که در اینجا قرار میدم برای سرعت بخشیدن کار با کیوبیس خیلی مفید میتونه باشه زیرا حاوی کلیدهای میانبر (keyboard shortcuts)کیوبیس نسخه 4 هست ولی در نسخه جدید هم جوابگو هستند.

حجم:650کیلوبایت
کد:
برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام برای مشاهده کدها لطفا

Omid-Mohebbi

تیم مدیریت
مدیر کل
29/5/09
7,851
8,280
113
45
بندرعباس
www.omidmohebbi.com
مرسي DJ-Am!X عزيز مطلب خوب و مفيديه چون دونستن اين کلیدهای میانبرواقعا كار رو سريع تر ميكنه.
من خودم كيبورد مخصوص اين برنامه رو خريدم. اما خوب متاسفانه چون قيمتش بالاست ( 135000 ) امكان خريدش براي همه دوستان مقدور نيستش. و همين ليست كليد هي ميانبر خيلي براشون مفيده.

سلام دوستان. آیا شما ها کتابی الکترونیکی در مورد کیوبیس دارین؟ مثل آموزش کار با اون و ترفندهاش و اینا.

Psymfonius

هنرمند ارشد
Gold User
30/8/09
589
374
63
شیراز
سلام دوستان. آیا شما ها کتابی الکترونیکی در مورد کیوبیس دارین؟ مثل آموزش کار با اون و ترفندهاش و اینا.
بنظر من بهترین مرجع فایل راهنمایی است که خود شرکت Steinberg تهیه کرده که میتونید از
برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید
دانلود کنید.

بنظر من بهترین مرجع فایل راهنمایی است که خود شرکت Steinberg تهیه کرده که میتونید از
دانلود کنید.
این فایل ها ترجمه به فارسی هم شدن؟

اگه نشدن من چون می خوام از اول بشینم بخونم حاضرم ترجمه کنم قرار بدم برا دوستان راحت تر بخونن.:smile (72):

Psymfonius

هنرمند ارشد
Gold User
30/8/09
589
374
63
شیراز
این فایل ها ترجمه به فارسی هم شدن؟

اگه نشدن من چون می خوام از اول بشینم بخونم حاضرم ترجمه کنم قرار بدم برا دوستان راحت تر بخونن.
خیر دوست عزیز.البته این فایل آموزش نسخه 5 هست.
ولی کتابی با عنوان "استودیو موسیقی دیجیتال" با حدود 500 صفحه از انتشارات آینده دیگر توسط داریوش فرسایی ترجمه شده که کیوبیس sx3 رو آموزش داده.

Hamidreza Mehrfar

مدیر ارشد
تیم مدیریت
مدیر ارشد
سلام
دوستان خواهش میکنم سوالاتتون مربوط با عنوان تاپیک باشه
تاپیکی که Dj-Am!x زحمتش رو کشیدند مربوط به کلیدهای میانبر در کیوبیس هست نه درخواست کتاب آموزشی برای کیوبیس
سوالات بدون ارتباط با عنوان تاپیک حذف خواهند شد

ممنون بابت توجهتون

rmx_mohsen

عضو سایت
13/1/10
120
70
28
تهران
با سلام ممنون میشم اگه در رابطه با میانبر کیوبیس توضیحی بدهید ممنون میشم

Psymfonius

هنرمند ارشد
Gold User
30/8/09
589
374
63
شیراز
با سلام ممنون میشم اگه در رابطه با میانبر کیوبیس توضیحی بدهید ممنون میشم
سلام.توضیح خاصی نداره.در واقع به جای گشتن دنبال ابزارها بوسیله موس در منوها میتونید با استفاده از این کلیدهای ترکیبی همون کارها رو انجام بدید.
مثل همون Ctrl+C در ویندوز که کار کپی کردن رو در انجام میده.در این برنامه و تقریبا همه برنامه های دیگه کلیدهای ترکیبی وجود دارند.

18/6/16
1
0
1
43
سلام و خسته نباشید
ببخشید دکمه ctrl+z برای من در نرم افزار کار نمیکنه
تا دیروز هم خوب بود ولی الان عمل نمیکنه حتی حذف کردم و دئباره نصبش کردم

kamran_omega

عضو سایت
12/4/10
183
125
43
34
تهران
سلام و خسته نباشید
ببخشید دکمه ctrl+z برای من در نرم افزار کار نمیکنه
تا دیروز هم خوب بود ولی الان عمل نمیکنه حتی حذف کردم و دئباره نصبش کردم
file>key commands
توی پنجره ای که باز شده بالاش جای سرچ داره اونجا undo رو سرچ کن بزن بعد از پیدا کردنش سمت راست پایین assign یه باکس کوچک هست روش کلیک کن و ctrl+z رو بزن بعد assign رو بزن و ok.

2/9/16
2
0
1
24
سلام ممنون از ایجاد تایپک خوبتون
متاسفانه لینکتون کار نمیکنه ممنون میشم لینک جدید بدید <3

4/6/19
1
0
1
سلام ببخشید فایل میانبرهای روی کیبورد در نرم افزار کیوبیسر رو چجوری میتونم دانلود کنم؟ آیا لینکی که گذاشتید با تیتر "کد" رو باید باز کنم؟؟ ک البته اگه این باشه نتونستم به دانلودش دسترسی پیدا کنم، ممنون میشم در دانلود کردنش کمکم کنید، باتشکر از زحماتتون

Farhood

Capo del clan
21/12/11
3,141
10,270
113
54
.
سلام ببخشید فایل میانبرهای روی کیبورد در نرم افزار کیوبیسر رو چجوری میتونم دانلود کنم؟ آیا لینکی که گذاشتید با تیتر "کد" رو باید باز کنم؟؟ ک البته اگه این باشه نتونستم به دانلودش دسترسی پیدا کنم، ممنون میشم در دانلود کردنش کمکم کنید، باتشکر از زحماتتون
خب اون لینک مال 10 سال پیشه. الآن که نباید کار کنه. شما برو از توی سایت خود اشتینبرگ لیست شورتکات ها رو داره:

از منوی خود نرم افزار هم میتونی به اون لیست دسترسی پیدا کنی (حتی تغییر هم میتونی بدی):
File > Key Commands

Shortcut.png

mehrdad1367

عضو سایت
29/10/19
5
3
3
سلام عزیز.. اولا مرسی از محبتتون .. خیلی به کار میاد خیلیییی..
مطلب دوم اینکه لینک متاسفانه خرابه .. اگه زحمت بکشید دوباره آپ کنین ممنون میشیم

Psymfonius

هنرمند ارشد
Gold User
30/8/09
589
374
63
شیراز
سلام عزیز.. اولا مرسی از محبتتون .. خیلی به کار میاد خیلیییی..
مطلب دوم اینکه لینک متاسفانه خرابه .. اگه زحمت بکشید دوباره آپ کنین ممنون میشیم
سلام،
کلیدهای میانبر کیوبیس در فایل ضمیمه:

فایل های ضمیمه