لپ تاپ مناسب براي ميكس و مسترينگ

شروع موضوع توسط Mohamad.K ‏22/4/11 در انجمن آرشیو مطالب قدیمی

تاپیک لپ تاپ مناسب براي ميكس و مسترينگ تالار آرشیو مطالب قدیمی در persian-music.org.

1. Mohamad.K

Mohamad.K عضو سایت

امتیازات:
    +305 / 0 / -2
    نرم افزار:
    ableton, cubase
    سلام دوستان يه لپ تاپ حدود قيمت 1 ميليون چه ماركي رو پيشنهاد ميدين كه براي كار ميكس و مسترينگ مناسب باشه و سرعت لازمه و كشش رو داشته باشه ؟ كارت صداهم موجود هست فقط مارك و مدلش رو اگر بگيد خيلي ممنون ميشم براي يكي از دوستان ميخوام:smile (75):

2. Mohamad.K

Mohamad.K عضو سایت

امتیازات:
    +305 / 0 / -2
    نرم افزار:
    ableton, cubase
    خودم يه تحقيقي كردم ايشون يه بودجه 1 ميليوني داره من بهش گفتم يه لپ تاپ HP بگيره مدلشم بود 780 تومان HP G62 هاردش 500 گيگه رمش 4 CPU 5I فقط كارت گرافيكش ATI هست ! كارت گرافيك كه لازمش نيست ! بجاش يه مانيتورنيگ near 04 بگيره + كارت صداي فست ترك پرو من براش ميگيرم.

(اين نكته رو اضافه كنم ايشون دوست بنده هستن من كامپيوتر جدا دارم با مانيتورينگ و غيره فقط من ميخوام پروژه بهش بدم اين ميكس و مستر كنه توش اگرم عيبي اشكالي داشت رو كامپيوترم تست ميكنيم) حالا نظر شما ؟

3. mpmsoft

mpmsoft عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +27 / 0 / -1
    نرم افزار:
    logic, reason
    مک بگیرید MC374 قیمت 1400 کارت صدا هم نمی خواهید کارت صدای خودش به اندازه یک Fast Track Pro براتون کار می کنه

4. si2music

si2music عضو سایت

امتیازات:
    +45 / 0 / -0
    نرم افزار:
    ableton, logic, wavelab
    مک میشه همون اپل دیگه ؟:smile (4): من هنگیدم

5. Mohamad.K

Mohamad.K عضو سایت

امتیازات:
    +305 / 0 / -2
    نرم افزار:
    ableton, cubase
    جدي ؟؟؟؟؟؟؟؟ يعني واقعا كارت صداش خوبه ؟ اخه من شنيده بودم سيستم مك لپ تاباش 2 3 تومانه ؟

دوست من ما كلا دو تا كامپيوتر داريم مك و pc . . آپل نامه يك شركت هست ولي شركت اپل سيستم هاي مك رو توليد ميكنه . . . و از سرور قدرتمندي هست. به هيچ عنوان ويروسي هم نميشه.اين مك هم به صورت لپ تاپ و هم به صورت رايانه عرضه ميشه تا جايي كه من اطلاع دارم بعضي هاش لمسي هست . . .

6. reza kazemzadeh

reza kazemzadeh عضو سایت

امتیازات:
    +92 / 0 / -0
    نرم افزار:
    logic
    اون ۲ ٬ ۳ تومنی که شما میگی هست٬که مدلهای بالاتره و هم بزرگتر هستن٬ 13" 15"...
    اسم اون لمسی هاشم iPad هست...

7. Mohamad.K

Mohamad.K عضو سایت

امتیازات:
    +305 / 0 / -2
    نرم افزار:
    ableton, cubase
    درسته apple macbook mc516 اين مارك رو تو همون رنج قيمت 1 ميليون و 240 تومان ديدم . يكم بيشتر توضيح ميديد كه كدوم راه بهترين راه هست ؟ خريدن سيستم مك نياز به كارت صدا نداره ؟ و كاملا جواب ميده براي كار ؟ باز هم ميگم ايشون فقط و فقط ميخواد ميكس و مسترينگ كنه يعني من پروژه رو ميسازم ميدم دست اين.
    مرسي

اين مدلم هست APPLE MACBOOK PRO MB990 LLA

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران: ‏23/4/11
  8. Hossein Rezaei

Hossein Rezaei تیم مدیریت مدیر کل

امتیازات:
    +484 / 0 / -1
    نرم افزار:
    ableton, logic
    در این که مک خوبه شکی نیست ولی شما اول باید نیازتون رو در نظر بگیرید
    مثلا اگه دوست شما با logic کار نمیکنه نیازی به مک نیست
    از نظر من برای لب تاپ Asus مدل های به صرفه تری داره مثلا شما به مشخصات قطعات این مدل Asus توجه کنید
    َAsus - N53Sv / i7
    CPU: INTEL i7-2630QM (2.00 Ghz ) / CACHE: 6.0 MB / RAM: 4GB DDR3 / HDD: 640 GB SATA / LCD: 15.6" Diagonal High Definition - LED / DRIVE: DVD+RW DoubleLayer / VGA: GEFORCE GT 540M - 1GB / PORTS: LAN + WiFi + CARD READER + WebCam + Bluetooth + HDMI / 2.6 Kg / DOS / BLURAY
    قیمت : 1.300
    وقتی میخواید این مدل رو بگیرید میتونید نوع cpu core i7 رو انتخاب کنید مقدار رم مورد نیازتون و اگه نیازی به bluray نداشته باشید dvd ram براتون میزارند ارزونتر میشه .
    این مدل رو 2 هفته پیش به یکی از دوستانم خرید . باش کار کردم سرعتش و کاراییش خیلی خوب بود .
    اول نیازتون رو بدونید بعد خرید کنید .

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  9. Mohamad.K

Mohamad.K عضو سایت

امتیازات:
    +305 / 0 / -2
    نرم افزار:
    ableton, cubase
    مرسي اقا حسين.حرف شما درسته . . راستش نياز دوست بنده فقط و فقط براي ميكس و مسترينگ هست با برنامه لوجيك هم كار ميكرد قبلا توي يه استوديو ماله خودش نبود ولي. حالا ميخواست يك لپ تاپ بخره تا سقف 1 ميليون من هم 300 تومان ميخواستم بهش كمك كنم كه كارت صدا بخره ولي دوستان گفتن مك بخري خيلي خوب هست.اگرم باز يه خط دقيق به من بديد ممنون ميشم الان من دقيقا نفهميدم كدومش رو بگيره. نيازشم گفتم (ميكس و مسترينگ + يه سري كاراي دانشگاش)

10. mpmsoft

mpmsoft عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +27 / 0 / -1
    نرم افزار:
    logic, reason
    شما می خواهید 1300 پول Asus بدید.حداقل 200 تومن هم باید کارت صدا بگیرید و یک ابزار اضافه همیشه و همجا باید از لپ تاپ شما آویزون باشه
    از طرفی این مسئله اثبات شده که برای کارهای تخصصی لپ تاپهای اپل در رده اول قرار دارند
    بنده قبلا چندین لپ تاپ داشتم و الان با یک MacBook Pro 13 دارم کار می کنم و بسیار بسیار سریع از سیستم عامل ویندوز عمل می کنه
    اکثر تنظیم کننده ها و استدیوهای حرفه ای چه در ایران چه خارج از کشور از اپل استفاده می کنند
    در ضمن اگر اپل بگیرید می تونید از یکی از بهترین و قویترین نرم افزارهای آهنگسازی و میکس و مستر بنام Logic نیز استفاده کنید که واقعا از لحاظ سرعت نرم افزار کاملا با نوع سخت افزارهای استفاده شده در اپل شما بهینه شده است

در هر صورت بنده تجربه چندین سالمه خدمتتون گفتم انتخاب با شماست

11. Mohamad.K

Mohamad.K عضو سایت

امتیازات:
    +305 / 0 / -2
    نرم افزار:
    ableton, cubase
    درسته مرسي منم قبول دارم شما چه ماركي پيشنهاد ميديد ؟ يعني مدل مك رو ميگم بودجه 1 ميليون 300 تومان

12. Hossein Rezaei

Hossein Rezaei تیم مدیریت مدیر کل

امتیازات:
    +484 / 0 / -1
    نرم افزار:
    ableton, logic
    فرمایشتون صحیح ولی :
    ایشون بلاخره به کارت صدا نیاز پیدا میکنند
    میکس مسترینگ دقیق ، بدون استفاده از مانیتور صدا غیر ممکنه و هیچ لب تاپی هم که خروجی Rca نداره
    ولی اگه بخوان با logic کار کنن بحث فرق میکنه منم به همین خاطر از mac استفاده می کنم، ولی عرضم اینه که Daw های زیادی هستن که برای میکس مستر عالین مثل Cubase Sonar و .... شما بلاخره باید از پلاگین های خارجی استفاده کنی هرچند که پلاگین های داخلی ( مخصوص میکس و مستر ) logic به اندازه کافی خوب هستن ولی آهنگ سازای مشهور جهان هم وقتی با logic کار میکنن برای میکس اکثرا از plugin های خارج از logic استفاده میکنن مثل ویوز و ...

موفق باشید .

13. Mohamad.K

Mohamad.K عضو سایت

امتیازات:
    +305 / 0 / -2
    نرم افزار:
    ableton, cubase
    عزيزان مك ميخواد دوستم بخره.ميشه نمايندگيش رو تو تهران بهم معرفي كنيد ؟ اگر ميشه يه مدل رو هم بگيد كه ما رو حرف شما حساب كنيم و بخريم.مرسي

14. keyvan17

keyvan17

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سلام میخواستم بدونم که کارت صدای m audio profire 610 که 1394 داره و 400 هم هستن به لپ تاپای macbookpro می خورن؟ چون macbook pro 800 هستش .

15. mohsen47

mohsen47 عضو سایت

امتیازات:
    +10 / 0 / -0
    دوستان نظرتون راجب به lenovo y510 چیه ؟

واسه کار آهنگسازی

راستی لپ تاپ ها کارت صدا هم دارن ؟ اگه دارن این لپ تاپ چجوریاست کارتش ؟

16. Hami safari

Hami safari

شغل :
    دکوراسیون داخلی
    امتیازات:
    +1 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio
    من G510 دارم.راضی ام.ازش...

17. Dr.Noise

Dr.Noise عضو سایت هنرمند

شغل :
    Music Producer - Dj
    امتیازات:
    +2,568 / 2 / -0
    نرم افزار:
    ableton, cubase, studio_one
    درود دوست عزیز ...
    من پیشنهاد میکنم اگر قصد خرید لپ تاپ دارید ، فقط برید بهدسمت محصولات اپل . در غیر این صورت ، یک پی سی مناسب جمع کنید . بازدهی بهتری نسبت به لپ تاپ هایی مثا لنوو و ... داره ...
    کارت صدای این لپ تاپ ها اصولا برای کارهای روزمره هستن و اصلا نمیشه به عنوان کارتی برای آهنگسازی روشون حساب کرد .
    موفق باشی ...

Sent from my ST15i using Tapatalk

بارگذاری...

عبارات جستجو شده:

1. بهترین لپ تاپ برای تدوین

,
  2. لپ تاپ های مناسب برای تدوین