لپ تاپ؟

شروع موضوع توسط mikeman ‏2/7/12 در انجمن سخت افزار ( Hardware )

تاپیک لپ تاپ؟ تالار سخت افزار ( Hardware ) در persian-music.org.

1. mikeman

mikeman

امتیازات:
    +1 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سلام دوستان.من تو یه دو راهی بد گیر کردم.یه سیستم قدیمی دارم.الان می خوام ارتقاش بدم.حالا گیر کردم لپ تاپ بگیرم یا همین کامپیوتر خانگی رو ارتقا بدم.لپ تاپی که می خوام بگیرم خصوصیات تقریبیش اینه:corei 7 با سرعت تقریبی 3 گیگا هرتز.ram 8 G ddr3.هارد 500.می خوام به صورت جدی آهنگسازی رو شروع کنم.کارت صدا هم نمی دونم می تونم اکسترنال بگیرم یا نه؟آقای محبی لطفا در مورد کارت صدا چند تا گزینه مناسب به من معرفی کنید.راستی در مورد آهنگسازی هم هیچی نمی دونم ومی خوام از صفر شروع کنم.لطفا راهنمایی کنید از کجا شروع کنم.بیشتر هم به سبک رپ علاقه دارم ولی موسیقی هر چی باشه دوست دارم حتی موسیقی مقامی.در مورد خرید کیبورد هم راهنمایی کنید کجارو بخونم تا بفهمم چه کیبوردی خوبه برام.ماشالا انقدر اطلاعات تو سایت هست تازه واردم که باشی یکم گیج می شی.

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  2. آرارات

آرارات عضو سایت

امتیازات:
    +277 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    خوش اومدین دوست عزیز
    با یه سرچ ساده به جوابتون میرسیدید.
    در این مورد بحث و نظرسنجی خیلی شده و %90 توصیه به تهیه ی PC شده.

کلا واسه لپتاپ باید از اکسترنال استفاده کرد.
    شما باید نیازتون مشخص بشه تا بعد یه کارت صدا هم به مقدار بودجه ای که میخواین در نظر بگیرید به شما معرفی بشه.

باور کن جواب بیشتر سوالات شما توی این سایت خلاصه میشه.
    حوصله به خرج بدید و جستجو کنید، چون هنوز هدف شما مشخص نیست و سوالات شما کلی مطرح شده.

من پیشنهاد میکنم از اینجا شروع کنید. حد اقل %80 به نتیجه مثبت میرسید.
    دوستان تازه وارد مثل شما خیلی زیادن و هر کس که بخواد به این نحو سوال بپرسه ..... !!!!

موفق باشین

• خوشم اومد خوشم اومد x 2
بارگذاری...