آخرین ارسال‌ها

لطفا کمک کنید ، آرشه ویولنم صدای بدی میده

29/7/17
18
17
سلام علیکم.
ویولن میزدم امروز فهمیدم صدای ویولنم با آرشه من تو دماغی شده ولی با ارشه های دیگه مشکلی نداره.
ارشه من 8 پره
بعدش که فهمیدم تو دماغی شده با الکل و مسواک آرشه رو پاک کردم و گذاشتم خشک بشه. خشک که شد موهای ارشه انعطافشون رو از دست دادن. طبق گفته دوستان {<
برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید
>} عمل کردم. اول که کالیفون نزدم صدا نداد . کمی که زدم اصطکاک نداشت و سر میخورد واسه همین زیاد زدم بهش
. کمی صدای تولید شده بهتر شد ( نه خیلی زیاد ، خیلی خیلی کم ) ولی علاوه بر اون صداش خشک شده، یعنی احساس و روحیه نداره و خش خش میکنه. :unsure::unsure::bucktooth-26:
_________________________________________ _________________________________________
به نظرتون مشکل چیه؟ ایا لازمه آرشمو عوض کنم؟ من ویولن متوسط به حرفه ای کار میکنم یه آرشه خوب بین 50 تا 200 تومن چه مارکی و چه مدلی خوبه؟
_________________________________________ _________________________________________
خیلی ممنون میشم
دوستان اگه براتون ممکنه علت کلی صداهای بدی که تولید میشه و راه حلشون رو بگید

نیاز داره که فیلم بگیرم از ویولنم ؟
خیلی ممنون

Soheil Monfared

هنرمند
عضو سایت
22/5/12
2,269
34
Vengeance Land
نمونه صدا هم کافیه. نیازی به فیلم نیست..;)
اما برای خرید ارشه باید اقدام کنی...
نمیدونم مشکل از کجاس..
من ویولون سل میزدم اما مشکل اینشکلی ندیده بودم با ارشه...

25/5/18
91
به محض اینکه آرشه خراب شد نیاز به تعویض آرشست..میتونین آرشه های بهتر با قیمت ۱۵۰۰۰۰ تومان تا ۲۰۰۰۰۰ تومان به بالا بخرین تا کمتر این مشکلا پیش بیاد..
اگه آرشه رو عوض نکنین ممکنه سیم آسیب ببینه
کلا هر چند وقت یه بار نیازه سیم،آرشه،خرک و تاندور و یا حتی ویولون رو عوض کرد،نه اینکه یه ویولون ۵۰۰۰۰۰ تومانی بخرین پنج سال نگه دارین...یا یه ویولون خوب از ۵ میلیون به بالا بخرین یا هی عوض کنین هر دوسال یه بار تا نوازندگی افت نکنه

صفحه ما در اینستاگرام

بالا