لطفا همه کاربران و مدیران بخونید

شروع موضوع توسط Persian ‏25/9/10 در انجمن بررسی و حل مسائل سایت

تاپیک لطفا همه کاربران و مدیران بخونید تالار بررسی و حل مسائل سایت در persian-music.org.

1. Persian

Persian عضو سایت

امتیازات:
    +6 / 0 / -0
    نرم افزار:
    با سلام به خدمت تمام مدیران و کاربران سایت.:smile (17):
    یک نکته مهم رو میخوام خدمتذون عرض کنم با توجه به اینکه من خودم صاحب سایتهای سرگرمی بودم قبلا.:smile (70):
    سایت بسیار خوب persian-singers سایت بسیار پربازدیدی هست و الان که 3 مهر 1389 هستش رتبش در سایت alexa.com تقریبا 86 هزار هست در مجموع کل سایتهای جهان.

اما نکته ای رو که من میخوام خدمتدون بگم اینه که اگه کاربران سایت افزونه سایت الکسا رو بر رویه مرورگرشون نصب کنند رتبه سایت بعد از چند روز به طور قابل توجهی بالا میره.البته این رو ذکر کنم که سایت تازه به حق خودش میرسه نه اینکه الکی رتبه بالا بره .چون بنده با تجربه ای که دارم اینو خوب میدونم که این سایت در این لحظه حداقل باید 50 تا 60 هزار یاشه رتبش..

خوب حالا میریم سر اموزش نصب افزونه الکسا
    اگراز مرورگر اینترنت اکسپلورر استفاده میکنید به این لینک برید و گزینه instal alexa toolbar که با کادر سبز رنگ دست راست تصویر مشخص شده را کلیک کنید و فقط دیگه next بزنید تا نصب بشه

اگراز مرورگر فایرفکس استفاده میکنید به این لینک برید و گزینه instal alexa toolbar که با کادر سبز رنگ دست راست تصویر مشخص شده را کلیک کنید و فقط دیگه next بزنید تا نصب بشه

خوبیه نصب کردن این تولبار اینه که رتبه همه سایت هارو میتونید مشاهده کنید وقتی سایت رو باز میکنید

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
بارگذاری...