لطفا اونایی که تی سی ایمپکت توین دارن یا ندارن منو راهنمایی کنن

شروع موضوع توسط mohem ‏30/6/10 در انجمن آرشیو مطالب قدیمی

تاپیک لطفا اونایی که تی سی ایمپکت توین دارن یا ندارن منو راهنمایی کنن تالار آرشیو مطالب قدیمی در persian-music.org.

1. mohem

mohem عضو سایت

امتیازات:
    +17 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio
    سلام به همه امیدوارم حالتون خوب باشه من قصد خرید کارت صدای کانکت8 از تی سی رو داشتم و فقط نظرم تی سی بود (بخاطر کیفیت پردازنده قویش) رفتم بخرم گفتن دیسکانتینیو شده بجاش ایمپکت میزنن حالا تو اینترنت گشتم دیدم صفحات فارسی راجع بهش خیلی کم هست و صفحات انگلیسی هم که نمیشه خوند با این ترجمه بد گوگل .....
    چند جا تو این انگلیسیاش معایبی بهش داده بودن میگفتن ضعیفه و کیفیت نداره و اینکه با کانکت 24 فرقی نداره نگران شدم آخه دیدم برخلاف سایر کارتهای تی سی بدنه اون از جنس پلاستیک ....
    بگذریم کسی از دوستان هست که این کارت رو داشته باشه یا بشناسه و بتونه به من کمک کنه یا اگر انگلیسی بلده صفحاتشوترجه کنه تا همه استفاده کنیم .
    البته چون تی سی برند معتبریه جای نگرانی چندانی نیست ولی میدونین دیگه توی این بحران اقتصادی خیلی از شرکتها افت داشتن و......
    خلاصه یه دنیا ممنون میشم کمکم کنید با تشکر.

2. Omid-Mohebbi

Omid-Mohebbi تیم مدیریت مدیر کل

امتیازات:
    +7,809 / 2 / -6
    نرم افزار:
    cubase, sonar
    همه مشخصات اینجا توضیح داده شده.
    چیز خاصی نیست که نتونید متوجه بشید.
    فقط به خاطر فایر وایر بودنش باید یه کارت مناسب براش تهیه کنید
    مشخصاتش که من خوندم خیلی خوب بود.
    لطفا اونایی که تی سی ایمپکت توین دارن یا ندارن منو راهنمایی کنن-tc_electronic_impact_twin.jpg

فایل های ضمیمه:

3. mohem

mohem عضو سایت

امتیازات:
    +17 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio
    ممنون امید جان چون شما میگی خیالم راحت شد ولی میدوینین چون تازه اومده و بدنه برخلاف بقیه کارتهای تی سی پلاستیکه این یکم منونگران کرده میترسم شرکت خاصه باشه سرهم بندی کرده باشه ! آخه یه جا تو فرومهای خود تی سی با همون ترجمه دست و پا شکسته گوگل گفته بود این همون کانکت 24 و فقط نرم افزارش به روز شده!

امید جان من آخرش تصمیم به خریدن همین کارت صدا گرفتم به نظر شما تصمیم درستیه......بگذریم به هر حال میخوام مانیتور براش بگیرم نظرم روی esi near 05 هست البته میدونم صدای باس و بیس رو خوب در نمیارن ولی گویا میشه براشون یه ساب گذاشت حالا چندتا سوال داشتم ...1-چه سابی با قیمت مناسب خوبه ؟2-میشه از ساب باندهای خود کامپیوتر بهره برد؟3-کارت فای وایر یه مدل خوب و خوش قیمت بهم معرفی میکنین لطفا؟4-کابل میدی برای اتصال کیبود ((a1000)) چی مناسب قیمت هست ؟کیبورد به کارت صدا وصل میشه یا کیس؟5-مانیتورها برای اینکه صدای خوب بدن کجا قرار بدم؟روی پایه ؟چه قیمت پایه هست ؟6-کلا پایه با ساب با کابل میدی رو هم چقدر میشن ؟ بازم شرمنده که زیاد شد آخه پیش اومد رفتم تهران بگیرم بهم گفتن کانکت 8 تولید نمیشه خیلی اعصابم خورد شد ولی کلی اطلاعاتم زیاد شد از پر حرفیم عضر میخوام خدا نگهدار

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران: ‏2/7/10
  4. Omid-Mohebbi

Omid-Mohebbi تیم مدیریت مدیر کل

امتیازات:
    +7,809 / 2 / -6
    نرم افزار:
    cubase, sonar
    سئوالتون متاسفانه بیشترش مربوط به این تاپیک نیست.
    در مورد کارت صدا جایی خوندم بدنه پلاستیک به مراتب ممکنه از بدنه فلزی بهتر باشه. به دلیل کم شدن نویز. که گاها بعضی از کارتهای بدنه فلزی در هنگام نصب به سیستم ممکنه ایجاد کنن.
    مابقی سئوالاتتون رو در جای مناسب بپرسید تا بهتون جواب بدم.

بارگذاری...