لزوم رعایت نظم بیشتر در ارسالها

Omid-Mohebbi

تیم مدیریت
مدیر کل
29/5/09
7,851
8,301
113
46
بندرعباس
www.omidmohebbi.com
سلام دوستان

اخیرا در ارسالهای دوستان شاهد این هستیم که از فونتی به جز فونت استاندارد سایت و یا از فونتهای سایز بزرگ استفاده میکنن. و یا هر خط رو به یه رنگ تایپ میکنن.
همینطوری که احتمالا همه دوستان متوجه شدن رعایت قوانین سایت در اولویت هستش و برای یکپارچه شدن و نظم بیشتر لطفا از فونت استاندارد سایت استفاده کنید.
استفاده از رنگها رو هم ترجیحا در ارسالها برای ذکر نکات مهم به کار بگیرید.
دوستان عزیزی که از اینترنت سرعت پائین استفاده میکنن و گاها مطالب طولانی برای تایپ دارند و ممکنه از برنامه های word و غیر استفاده کنن و بعد از تایپ اون رو ارسال میکنن هم میتونن
باز زدن کلید تبدیل فونت ( طبق عکس زیر ) فونت مطلب ارسالی رو به فونت استاندارد سایت تغییر بدن.
مطمئنا رعایت این مسائل میتونه ارسالها و تاپیکهای شکیل تر و منظم تر رو برای هر ببینده مهمان و سایر کاربران به نمایش بذاره.
موفق باشید.
 

فایل های ضمیمه

qLeph

هنرمند
18/7/10
628
754
93
30
تهران
www.qleph.com
با سلام خدمت کاربران محترم؛ من هم میخواستم نکته ای رو در مورد شیوه پاسخ به پستها با نقل قول بگم؛
خیلی از دوستان برای پاسخ مستقیم به پستهای مختلف، پست اصلی رو کپی می کنند و یا برای پاسخ دهی به هر پست، پست های جداگانه و متوالی میدن؛ فکر کردم شاید رعایت چند نکته زیر به بالا بردن نظم تاپیک ها و خلاصه تر کردن اونها کمک کنه.

شما برای پاسخ دهی تنها به یک پست با اضافه کردن نقل قول، کافیست روی «پاسخ با نقل قول» که در نوار زیر پست اصلی هست، کلیک کنید و پاسختون رو زیر اون پست بنویسید.

اما برای پاسخ دهی به چند پست جداگانه باید روی آیکون زیر، روی همون نوار کلیلک کنید و صبر کنید تا علامت تیک (Check) روی اون ظاهر بشه و در آخر روی «پاسخ با نقل قول» یکی از پستها که قصد پاسخ گویی بهش رو دارید، کلیک کنید و پاسخ هر کدوم رو زیر پست مربوط بنویسید.

iq9j653yj30dvbhumqkd.jpg

0j54vwsvllmk3qjpj.png

hafpq3nmhmwh4gy7c8bx.jpg


در ضمن ابزار
در ادیتورِ ارسال پست، دو علامت [ Q U O T E ] [ / Q U O T E ] رو به پست شما اضافه میکنه که قرار دادن هر متنی بین این دو علامت، اون رو به حالت نقل قول در میاره.
 

فایل های ضمیمه

امیرحسین به نژاد

تیم مدیریت
مدیر کل
19/7/09
1,312
2,849
113
38
تهران
www.amirbehnejad.com
با سلام خدمت کاربران عزیز.

اخیرا شاهد هستیم که کاربران گرامی از عنوان های عجیب و غریب و نا متناسب با تاپیکشون استفاده می کننند و و در پایان اون عنوان هم از چندین علامت تعجب یا سئوال استفاده می کنند که این موضوع هم باعث بی نظمی در ارسالها می شه و هم اینکه باعث می شه عنوان تاپیک با محتوای تاپیک همخوانی چندانی نداشته باشه.

از دوستان و کاربران گرامی خواهش دارم با در نظر داشتن این موضوع که این سایت یک مرجع علمی و تخصصی هست عنوان های تاپیکشون رو انتخاب کنند و از گذاشتن علامت تعجب و علامت سئوال های متعدد خودداری کنند.