آخرین ارسال‌ها

لبتاب مناسب براي آهنگسازي

22/10/16
4
45
براي آهنگسازي چه لبتابي ميتونم خريداري كنم بين ايسوس واپل مك بوك پرو موندم البته به فروشندها نميشه اطمينان كرد چونكه ميخوان جنسشونوبفروشن البته من براي هزينه چهارتومن درنظرگرفتم سمت اپل كه نميشه رفت همه قيمتها خيلي بالاست كسي ازاساتيد ميتونه راهنمايي كنه باتشكرازلطف شما

Soheil Monfared

هنرمند
عضو سایت
22/5/12
2,255
34
Vengeance Land
سلام دوست عزیز..

من خودم چند ساله از پی سی به لپتاپ اومدم واقعا برای کار اهنگسازی به صورت مداوم مناسب نیست...
(شاید دستگاه من زیاد قوی نیست)

و با این بودجه متسفانه پی سی خوب هم پیدا نمیشه کرد. مگه این که دست دوم تهیه کنی از سایت هایی مثل دی.وار و...

اگه برای استفاده توی مسافرت و قابلیت جابجایی لپتاپ تصمیم به خریدنش کردی...
میشه یه فکرایی کرد ولی برای دستگاهی که توی خونه یا استودیوت ازش بخوای کار بکشی بهترین لپتاپ جهانم باشه پرت اش در میاد...:D
سر دو سه سال (اگه لپتاپ نو باشه ) (تجربه شخصیه منه :D)

22/10/16
4
45
سلام دوست عزیز..

من خودم چند ساله از پی سی به لپتاپ اومدم واقعا برای کار اهنگسازی به صورت مداوم مناسب نیست...
(شاید دستگاه من زیاد قوی نیست)

و با این بودجه متسفانه پی سی خوب هم پیدا نمیشه کرد. مگه این که دست دوم تهیه کنی از سایت هایی مثل دی.وار و...

اگه برای استفاده توی مسافرت و قابلیت جابجایی لپتاپ تصمیم به خریدنش کردی...
میشه یه فکرایی کرد ولی برای دستگاهی که توی خونه یا استودیوت ازش بخوای کار بکشی بهترین لپتاپ جهانم باشه پرت اش در میاد...:D
سر دو سه سال (اگه لپتاپ نو باشه ) (تجربه شخصیه منه :D)

22/10/16
4
45
ممنون ازراهنمايي شمادوست عزيز منم همون قصدجابجايي ومسافرت بود كه بتونم كارهاموانجام بدم

22/10/16
4
45
:thumbsup:جوينده يابندس دوست عزيز اميدوارم كه بتونم پيداكنم البته باكمي اختلاف قيمت

MJR

عضو سایت
20/4/12
60
گرگان
با چهار تومن لپ تاپ های خوبی با رم ۱۲ گیگ هم هست. واسه دوستم با دو میلیون دویست یه lenovo گرفتم. Ableton ریخته و هر روزم باهم در تماسیم. کاملا راضیه

25/9/17
7
23
سلام درود به نظر من این دو مدل هم خیلی خوبه نسبت به قیمت و کارایی...
لنوو Ideapad Y700

ايسوس K550

بالا