كمك

سلام من پوريا كار جديدم dj بودن و آهنگ سازي ولي از موسيقي سر رشتي ندارم كسي هست كه رايگان كمك كنه با ريتم و يك سازرو ياد بگيرم
كرج ساكن هستم و دستگاه amerikan 2000 va 1000 رو با مكسر beringer 4كاناله دارم

6/11/09
696
26
0
مریخ
خودت سعی کن این جا هیچکی زوری کمک نمی گنه شما با سعی خودتون حتما یک دی جی میشید
با این سایت و با ما باش فقط همین

ایمان احمدزاده

مدیر ارشد مرجع تخصصی موسیقی ایران
تیم مدیریت
مدیر ارشد
سلام من پوريا كار جديدم dj بودن و آهنگ سازي ولي از موسيقي سر رشتي ندارم كسي هست كه رايگان كمك كنه با ريتم و يك سازرو ياد بگيرم
دوست من اینجا همه دارن رایگان کار میکنن و شما هم میتونی رایگان استفاده کنی، باید از ادمین سایت تشکر کرد که یه هزینه ای رو هم متقبل شده تا همه اینجا جمع بشن!
هیچکس نیست که توی این فروم چیزی یاد نگرفته باشه، میتونی بگردی و از یه جاش که به نظرت نسبت به دونسته هات میتونه نقطه شروع باشه استارت بزنی و بخونی و تمرین کنی و بپرسی!!!

موفق باشید!

16/4/09
587
177
0
.::SYNTHTOPIA::.
دوست عزیز اگه دنبال آموزش تئوری موسیقی هستید که mr Mehran زحمت کشیدند و آموزش های بسیار مطلوبی رو از سطح مقدماتی برای علاقه مندان قرار دادند.
در مورد آموزش ساز هم بهتر هست که به صورت حضوری باشه ولی از نظر انتخاب ساز و کتاب دوستان میتونند کمکتون کنند.

سلام به همه ی دوستان کسی میتونه به من یاد بده که چه جوری میشه آکوردهارو در fl بیارم و ازش استفده کنم حالا اگه کسی این آموزش رو بصورت فایل pdf داشت یا هرجوری که تونست به من یاد بده ممنون میشم.منتظرم یکی از دوستای گلم منو کمک کنه!:smile (17):

16/4/09
587
177
0
.::SYNTHTOPIA::.
سلام به همه ی دوستان کسی میتونه به من یاد بده که چه جوری میشه آکوردهارو در fl بیارم و ازش استفده کنم حالا اگه کسی این آموزش رو بصورت فایل pdf داشت یا هرجوری که تونست به من یاد بده ممنون میشم.منتظرم یکی از دوستای گلم منو کمک کنه!:smile (17):
اینجا رو مطالعه کنید اگه مشکلتون حل نشد همونجا سوال مطرح کنید