كمك در مورد شروع كار با نرم افزار.

شروع موضوع توسط k1k1k1k1 ‏17/1/10 در انجمن آرشیو مطالب قدیمی

تاپیک كمك در مورد شروع كار با نرم افزار. تالار آرشیو مطالب قدیمی در persian-music.org.

1. k1k1k1k1

k1k1k1k1 عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سلام من 17 سال دارم و تازه کار هستم.می خوام اهنگ سازی کنم و برروی اهنگ صدا ضبط کنم.ممنون می شوم اگه کسی به من کمک کنه چه نرم افزاری برای این کار بهتره واز کجا باید شروع کنم:smile (13):

2. Omid-Mohebbi

Omid-Mohebbi تیم مدیریت مدیر کل

امتیازات:
    +7,799 / 2 / -6
    نرم افزار:
    cubase, sonar
    ميونيد با اف ال شروع كنيد يا سونار
    البته كيوبيس هم هستش
    اما بهتره اول كمي با ماهيت برنامه ها و كاركردشون اشنا بشيد
    بعدا خودتون ميتونيد با برنامه ايي كه با اون راحتتر هستين رو انتخاب كنيد.

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  3. Rooz-beh

Rooz-beh عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +146 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition, flstudio, reason
    سلام

FL رو واسه تنظیم انتخاب کن و Cooledit pro رو واسه رکورد چون کارکردن باهاش راحت هست و واسه رکورد هم لازم نیست کارت صدات ASIO داشته باشه

4. fareza

fareza عضو سایت

امتیازات:
    +5 / 0 / -0
    نرم افزار:
    با اجازه مدیریت سایت و اساتید
    دوست عزیز k1 شما بهتر ابتدا از نوازندگی و تئوری ساز شروع کنید و بعد شروع به آهنگسازی کنید شما باید ابتدا وزن خوان خوبی باشید و همچنین از لحاظ ایرانی دستگاه شناس و البته گوشه پیشگش شما .....
    آهنگسازی مستلزم حداقل تئوری قوی و هارمونی و کنترپوان می باشد این نظر من چون خود من در سن 16 سالگی نوازندگی رو شروع کردم ..نهایت نوازندگی خلق و آهنگسازیست. شما اگه توجه بفرمایید بهترین آهنگسازها چه غربی و چه شرقی نوازندهای چیره دستی هستندمثل بتهوون ..یا معاصر یانه و ایرانی .. حسین علیزاده و کیوان ساکت و متبسم و...........سعی کنید ابتدا تمپ سازی را با پیوند شعر شروع کنید کتاب آقای دهلوی و تئوری منصوری و در ایرانی تئوری روح الله خالقی و علینقی وزیری و... البته نرم افرار کار راه انداز خوبیست شروع آهنگسازی مستلزم سالها مطالعه و کنکاشت می باشد ......

بارگذاری...