كمك براي خريد گيتار الكترو اكوستيك

شروع موضوع توسط amrz ‏1/1/11 در انجمن گیتار

تاپیک كمك براي خريد گيتار الكترو اكوستيك تالار گیتار در persian-music.org.

1. amrz

amrz

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سلام ، من ميخوام تازه كار با گيتارو شروع كنم البته براي خودم ميخوام بزنم و نميخوام حرفه اي دنبالش كنم چيز زيادي هم در مورد گيتار نميدونم فقط ميدونم سازي كه ميخوام از نوع اكوستيك نيست(چون يه گيتار اكوستيك دارم) و بين گيتار الكتريك و الكترو اكوستيك موندم يكي رو انتخاب كنم
    ميخواستم دوستان راهنمايي كنن كه ارزون ترين گيتار الكترو اكوستيك چنده و از كجا ميشه تهيش كرد مهمترين چيز هم برام اينه كه ساز خوش دست باشه يعني دستش كشيده و باريك باشه و قسمت اصليش (نميدونم اسمش چيه!) لاغر و كلا كار باهاش آسون باشه و بشه صداش رو به راحتي دراورد! گفتم كه نميخوام زياد حرفه اي دنبال كنم
    يه چيزي شبيه به اين ، البته از نظر ظاهري و گرنه اين احتمالا گرونه
    كمك براي خريد گيتار الكترو اكوستيك-37257_l.jpg
    يه سوال ديگه هم داشتم، ايا گيتاري كه تو آهنگ چشمان آبي ( اثر paul mauriat )ازش استفاده ميشه الكترو اكوستيك هست يا نه وچه گيتاري اين صدا رو داره .ممنون ميشم اساتيد جواب بدن
    به خاطر پر حرفي هم خيلي عذر ميخوام :smile (70):

2. saeidtroy

saeidtroy عضو سایت

امتیازات:
    +23 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition, cubase, flstudio
    سلام دوستان. منم يه راهنمايي واسه خريد گيتار آكوستيك ميخواستم كه با عرض شرمندگي گفتم همينجا بپرسم و تايپيك جديد باز نكنم.
    من يه گيتار اكوستيك تو رنج قيمت 150 تومن ميخوام.البته بعضيا ميگفتن c70 بگير، يه فروشندم كه خودشم نوازنده بود يه سازي به اسم ماكسيم (اگه اشتباه نكنم) معرفي كرد و گفت كه از c70 بهتره و صداش به قول خودش جديدتر و بهتر بود!
    حالا اگه ممكنه نظرتون رو در مورد اين دو تا گيتار بگين و به نظر شما اصلا من چه گيتاري بگيرم كه تو اين رنج قيمت(150 تومن) بهترين انتخاب باشه؟؟
    ممنون

3. kmvv

kmvv عضو سایت

امتیازات:
    +15 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, nuendo, reason
    دوست عزیز منظور شما از گیتار آکوستیک چیه؟ c70 کلاسیکه، مارک ماکسیم که به شما معرفی شده ارزون ترین نوع گیتار البته از نوع تقلبیه! هر چند c70 هم دیگه کیفیت قدیم رو نداره، بیشتر گیتارهای امروز بازار چینی هستن. یاهاما به علت اعتبار برندش حتی اگه تقلبی هم باشه بهتر خرید و فروش می شه. فروشنده ها می گن حکم طلارو داره!

4. saeidtroy

saeidtroy عضو سایت

امتیازات:
    +23 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition, cubase, flstudio
    خيلي ممنون از راهنماييتون
    بله منظورم گيتار كلاسيكه
    پس با اين حساب همين برند ياماهارو بگيرم بهتره البته طرف ميگفت سي هفتادي كه داره ميده ساخت اندونزي هستش با قيمت 145 تومن
    بازم ممنون از وقتي كه گذاشتين

5. kmvv

kmvv عضو سایت

امتیازات:
    +15 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, nuendo, reason
    منظورم این نیست که حتما یاماها بخرید، متاسفانه آلات موسیقی صنف نداره و به حرف فروشنده ها هیچ اعتباری نیست، به خاطر همین همیشه قیمت بالا دلیل بر اصل بودن ساز نیست.

بارگذاری...

عبارات جستجو شده:

1. گیتار الکتروآکوستیک

,
  2. خرید گیتار الکترواکوستیک