كار ترنس از من

• شروع کننده موضوع smoke
  • تاریخ شروع
11/7/09
57
0
0
ساري
سلام بهمگي.خسته نباشين.اينم يك كار از منه كه تو سبك ترنسه البته دمو.ميدونم كه توش پر از اشكاله.ميخواستم نظر شما دوستان عزيز رو درمورد اين كار بدونم تا بتونم با نظرات خوب شما اشكالات اون رو برطرف كنم.البته اين كار رو با يك كارت صداي20000تومني و يك اسپيكر 25000تومني ساختم.ممنون.

پلاگين=poizen
بيس=sytrus
كيك=سمپل
پد=sytrus

برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید

امین نورالهی

مدیر تالار دانلود
تیم مدیریت
مدیر تالار
23/11/09
2,545
2,623
113
کرمان
آره .چطور بود.لطفا اشكالات اون رو بهم بگين.ممنون
سلام
والا دموی خیلی کوتاهی بود و تا رفت روی ریتم اصلی آهنگت تموم شد، مسلما خیلی نمیشه روش نظر داد، لطفا یه دمو با Time بلندتری قرار بده تا بشه نقاط ضعف و قوتش رو گفت.
ولی همین یه تیکه ای هم که گوش دادم بنظر باید آهنگ خوبی باشه.

11/7/09
57
0
0
ساري
آقا امين راستشو بخواي اين كار رو تازه چند روزه كه شروع كردم و تا همونجا بيشتر نساختم.والله شما كه غريبه نيستي وضيعت مالي من يك خورده درهم ريخته.و من اينو فقط با يك اسپيكر و كارت صداي بينهايت غير حرفهاي تنظيم كردم.وميخواستم بدونم كه دوستاني كه با مانيتور صدا و باند هاي حرفه اي كار ميكنند اين آهنگ تو اون باند ها چطوري صدا ميده.و اينطوري اشكالاتم رو برطرف كنم .بازم ازنظر خوبتون ممنون

امین نورالهی

مدیر تالار دانلود
تیم مدیریت
مدیر تالار
23/11/09
2,545
2,623
113
کرمان
آقا امين راستشو بخواي اين كار رو تازه چند روزه كه شروع كردم و تا همونجا بيشتر نساختم.والله شما كه غريبه نيستي وضيعت مالي من يك خورده درهم ريخته.و من اينو فقط با يك اسپيكر و كارت صداي بينهايت غير حرفهاي تنظيم كردم.وميخواستم بدونم كه دوستاني كه با مانيتور صدا و باند هاي حرفه اي كار ميكنند اين آهنگ تو اون باند ها چطوري صدا ميده.و اينطوري اشكالاتم رو برطرف كنم .بازم ازنظر خوبتون ممنون
آهان پس این آهنگ ادامه نداره، خوب پس بهت بگم تا اینجاش کارت خوبه، آهنگت خوب شروع شده ولی باید دید در ادامه چه اتفاقی میافته، جنس کیکت هم بد نبود البته یک کم ضربه میزنه ولی در کل زیاد اذیت نمیکنه.
smoke جان در مورد کارت صدا هم باید بگم دست رو دلم نزار که فکر نکنم توی این سایت کسی به بدبختی من پیدا بشه، آخه من کارت صدام unborth هست و تازه اونم نیم سوزه و فیش مانیتور صدام از جلوی کیس خروجی میگیره :smile (25):.
در هر صورت داری خوب پیش میری، آهنگت رو کامل کن ببینم چکار میکنی :smile (13):

11/7/09
57
0
0
ساري
اين چه حرفيه حاجي .ايبي نداره امين جان.با همين تجهيزاتي كه داري پايتو قوي كن.موفق باشي

19/11/09
23
0
1
كرج
سلام دوسته عزيز ...كارجالبي بود .. به نظر من از clap.pad.kickخوبي استفاده كرديد
دوسته خوبم آقايamino67درست فرمودن بايد كار كامل تر بشه .تا حد دمو عالي پيش رفتين ..
موفق باشيد:smile (31):

DJ iBSb

هنرمند
3/12/09
963
294
63
مازندران
iyazdani.ir
سلام اسموک جان،
استعدادت توی ترنس عالیه حتی بیشتر از خودمه،کارت تا اینجایی که زدی
عالی بود و کاملا بی نقص اما به اینایی که میگم گوش کن:
1. اشتباه بزرگ اکثر ماها اینه که میخوایم هر چیزی رو که در موزیک به کار بردیم
بشنویم مثل هت در دقیقه 1:09 تو!
2.باس بکار برده باید توی محیط باشه نه زیاد تو چشم نه زیاد محو متوسط،باس
شما خوب بود ولی یکم نیاز به تنظیم داره!
3.در مورد کیک باید بگم حتما میکسش رو با دقت انجام بدید و شما زیاد وقت نذاشتید
4. در نهایت همه موارد بالا رعایت بشه میشیم کولاک:smile (31):

امیدوارم اینایی که گفتم رو به دل نگیری...

11/7/09
57
0
0
ساري
ممنونم ibsb جان.شما خودتون استاد ما هستي.اين نكاتي رو كه فرموديد حتما رعايت ميكنم.مشكل اساسي من الان فقط بانده.چون اصلا باند خوبي ندارم.حالا انشاالله دستو بالم يخرده باز شد يك مانيتور خوب ميگيرم.