كار با پيانو رول درfl8 براي چيدن نت

:smile (20):سلام به دوستان :smile (20):
من و شايد بقيه دوستان سازي رو نداشته باشيم از دوستان كه كار با نرم افزارو به خوبي (مثلا" fl) رو خوب بلد هستن به ما اموزش بدن كه در قسمت پيانو رول اين نت ها رو به چه صورت
:smile (9):قرار بديم:smile (9):
و چنگ و دولا چنگ و سفيد و سياه و... رو به چه صورتي چيدمان كنيم تا به نت كه داريم برسيم
با سپاس از شما استادان

11/8/09
413
41
28
اهواز
اگه نت خوانی رو بلد باشد راحت می توانید این کارو انجام بدید
طبق آرکود این کار رو انجام بدید

Porya

Gold User
16/10/09
623
287
43
رشت انجلس
سلام

میتونید تو یک نرم افزار نت نویسی مثل finale نت هارو بنویسید و اکسپورت به میدی کنید و بیارید تو اف ال . چون اف ال staff برای نت نویسی نداره .

14/2/10
54
11
0
سلام دوست عزیز
من یسری فیلم آپلود کردم که میتونی هرجای FL که مشکل داشتی بهشون مراجعه کنی و مشکلتو حل کنی.
فرمت فیلما FLV.
برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید

موفق باشی

سلام

میتونید تو یک نرم افزار نت نویسی مثل finale نت هارو بنویسید و اکسپورت به میدی کنید و بیارید تو اف ال . چون اف ال staff برای نت نویسی نداره .
سلام به دوست عزيز
من نمي خوام نت بنويسم نت ها رو كه دارم رو مي خوام جاي گذاري كنم در پيانو رول fl8

سايت رو مسدود كردن

سلام دوست عزیز
من یسری فیلم آپلود کردم که میتونی هرجای fl که مشکل داشتی بهشون مراجعه کنی و مشکلتو حل کنی.
فرمت فیلما flv.
برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید

موفق باشی
سلام دوست عزيز
از لطف شما من ممنونم ولي سايت مشكل داره و بسته شده بازم تشكر از شما

16/4/09
587
177
0
.::SYNTHTOPIA::.
شما 4 روش برای وارد کردن نت در برنامه های آهنگسازی دارید.
1-midi recording در این روش شما با استفاده از midi controller قطعه رو مینوازید و رکورد میکنید.
2-Piano roll که با استفاده از mouse باید نت ها رو ترسیم کنید (اصولش در تمام برنامه های آهنگسازی یکسان هست)
3-import کردن یک فایل midi آماده.
4-Score Editing که باید نت ها رو به صورت استاندارد موسیقی کلاسیک باز هم با استفاده از mouse وارد کنید.

FL Studio از 3 روش اول پشتیبانی میکنه.
Piano Roll پیچیدگی خاصی نداره و باید با استفاده از ابزار Draw و تنظیم میزان Quantize به میزان مورد نظرتون (در اکثر مواقع برای ملودی 1/16 مناسب هست) کار رو پیش ببرید.

Porya

Gold User
16/10/09
623
287
43
رشت انجلس
سلام به دوست عزيز
من نمي خوام نت بنويسم نت ها رو كه دارم رو مي خوام جاي گذاري كنم در پيانو رول fl8
سلام
متوجه شدم عزیز

شما یه سری نت داری دیگه ! میتونی تو یک نرم افزار که staff داشته باشه مثل finale یا کیوبیس نت ها رو بنویسی و بعد از اون تبدیل به میدی کنی و بیاری تو اف ال