كار با پيانو رول در fl8

:smile (20):سلام :smile (20):
از دوستان كسي هست كمي توضعي در باره با پيانو رول به من بده من يك نت دارم كه توش چنگ و نت سياه و سفيد همراه سكوت سه لا چنگ است
:smile (19):ولي بد چيدن به اهنگ چيزه دگري در مياد :smile (19):
:smile (61):اين علائم رو چه طوري كار كنم در پيانو رول :smile (61):

morydanger

عضو سایت
5/2/10
102
16
18
ایران
تو محیط پیانو رول اون مربع کوچیک ها هر کدوم یه چهار لا چنگ هستش

ميدي

چرا همونو با میدی نمیزنید؟ اینجوری با مشکلات این چنین توی هرکدوم از Daw ها برخورد نمیکنید، مخصوصاً توی آهنگای 6.8 خیلی راحتترین
سلام دوست من
من هنوز معني ميدي و كار با fl رو خوب نفهميدم و تازه دارم با fl كار ميكنم
و با danc ejay كار ميكردم كمي از ميدي به من توضعي بدي من از شما ممنون ميشم

ایمان احمدزاده

مدیر ارشد مرجع تخصصی موسیقی ایران
تیم مدیریت
مدیر ارشد
سلام دوست من
من هنوز معني ميدي و كار با fl رو خوب نفهميدم و تازه دارم با fl كار ميكنم
و با danc ejay كار ميكردم كمي از ميدي به من توضعي بدي من از شما ممنون ميشم
میدی کنترلر یکی ازش کاراش اینه که نتها رو وارد Daw میکنه، یعنی هر چیزی رو که رکورد کنید و با کلاویه های میدی بنوازید توی چنل و پترن مربوطه وارد Piano Roll میشه، و به شما این امکان رو میده که اونارو ویرایش کنید، خیلی خیلی ساده است و منم به زبون خیلی خیلی ساده گفتم
سوالی بود در خدمتم!

14/2/10
54
11
0
شما اگه نتتون رو با برنامه ای مثله Final بنویسی و یه فایل Midi ازش بگیری،میتونی داخل پروژه Fl اونو Import کنی بدون کوچکترین کمی و کاستی.
اینجوری کار خیلی بهتره تا بخوای با موس تو پیانورول کار کنی.
اگرم میدی کنترلر داری فقط کافیه نصبش کنیو نتارو اجرا کنی،ّFLهم نت هارو رکورد میکنه.

شما اگه نتتون رو با برنامه ای مثله Final بنویسی و یه فایل Midi ازش بگیری،میتونی داخل پروژه Fl اونو Import کنی بدون کوچکترین کمی و کاستی.
اینجوری کار خیلی بهتره تا بخوای با موس تو پیانورول کار کنی.
اگرم میدی کنترلر داری فقط کافیه نصبش کنیو نتارو اجرا کنی،ّFLهم نت هارو رکورد میکنه.

سلام
از شما من تشكر ميكنم بابت كمك ولي نمي دونم چرا fl واسه فايل هاي ميدي من صداي پخش نميكنه مشكل رو پيدا نميكنم

14/2/10
54
11
0
واسه منم پخش نمیشه!
باید یه کوچولو تنظیمات انجام بدی تا پخش بشه.
اما دیگه نیازی به پخش نیست.شما نتارو دای
میتونی باهاش هرکاری کنی،میدونی که میشه نتارو کپی پیست کرد.

peymansh

Banned
10/3/10
21
3
0
واسه منم پخش نمیشه!
باید یه کوچولو تنظیمات انجام بدی تا پخش بشه.
اما دیگه نیازی به پخش نیست.شما نتارو دای
میتونی باهاش هرکاری کنی،میدونی که میشه نتارو کپی پیست کرد.

برای شنیدن صدای فایل میدی در اف ال باید به ترتیبی که در این لینلک اومده عمل کنید

برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید

برای شنیدن صدای فایل میدی در اف ال باید به ترتیبی که در این لینلک اومده عمل کنید

سلام
خدمت دوست عزيز من اكانت ندارم از اين سرويس استفاده كنم و اگر ميشه از سرويس هاي بي اكانت اپلود كنيد متشكرم

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران:

M.Minoo

مدیر تالار آهنگسازی
تیم مدیریت
مدیر تالار
22/12/09
1,021
1,087
113
iran
سلام دوستان من سنتي کار ميکنم نياز به تغيير pitchبعضي نت ها در دستگاه سه گاه دارم در پيانو رول در قسمتا note fine pitch مقار centsنتها 10 تا10 تا بالاو پايين ميشود حال انکه لازم است يکي يکي تغيير کند راهش چيه؟ با snap حل نشد در ضمن اگر راهي براي scale tune دستي در fl سراغ داريد کمکم کنيد.ممنون فوري فوري

دوست عزیز باعرض تشکر از لطف شما منظور من تغییر پیچ تک تک نتها به دلخواه در حد 1cents 1centsبود یه چیزی مثل کوک ساز مثلا نتهای a ,b,cرا در پیانو رول به ترتیب
12cents,-62sents,-36 cents تنظیم کنم حال انکه درقسمت نت فاین پیچ پیانو رول 10 تا10 تابالاو پایین میشود snapهم تاثیری نداردو پیچ در چانل ستینگ هم مقدار گام نت اصلی را تغییرمیدهد.لطفا کمک کنید:smile (18):

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران:

M.Minoo

مدیر تالار آهنگسازی
تیم مدیریت
مدیر تالار
22/12/09
1,021
1,087
113
iran
دوست عزیز باعرض تشکر از لطف شما منظور من تغییر پیچ تک تک نتها به دلخواه در حد 1cents 1centsبود یه چیزی مثل کوک ساز مثلا نتهای a ,b,cرا در پیانو رول به ترتیب
12cents,-62sents,-36 cents تنظیم کنم حال انکه درقسمت نت فاین پیچ پیانو رول 10 تا10 تابالاو پایین میشود snapهم تاثیری نداردو پیچ در چانل ستینگ هم مقدار گام نت اصلی را تغییرمیدهد.لطفا کمک کنید:smile (18):
لطفا اگه کسی راهی بلده کمک کنه ممنون:smile (74):

peymansh

Banned
10/3/10
21
3
0
ok گرفتم چی می خوای شما طرز تهیه ی سس ربع پرده رو می خوای با طعم سه گاه واسه ی غذای خوشمزه ی موسیقی سنتی
اینم ویدئوی ربع پرده

M.Minoo

مدیر تالار آهنگسازی
تیم مدیریت
مدیر تالار
22/12/09
1,021
1,087
113
iran
خیلی جالب بود ولی آیا توی vsampeler3 که سازهای ایرانی با پسوند gigداره هم میشه scale tune کرد لطفا راهنمایی کنید ممنون

peymansh

Banned
10/3/10
21
3
0
اگه تو تنظیماتش scale tune داشته باشه حتما میشه من با vsampeler3 کار نکردم

M.Minoo

مدیر تالار آهنگسازی
تیم مدیریت
مدیر تالار
22/12/09
1,021
1,087
113
iran
حالا این purity رو از کجا گیر بیارم:smile (23):

peymansh

Banned
10/3/10
21
3
0
توی 4shared آدرسی ندارم ولی توی پکیج آموزش اف ال استودیوی شرکت نگاره هست دیگه پیدا کردنش به عهده ی شما