آخرین ارسال‌ها

موضوع جامع كار با سونار Sonar ( سئوالات و مشكلات )

arsalanbeladi

هنرمند
عضو سایت
1/5/11
135
شیراز
سلام
خیلی ممنون از جوابتون
یه سوال دیگه :smile (33):
با چه پلاگینی صدا رو از سمت راست به سمت چپ میبرن
یا مثلا دور سر میچرخونن
ممنون از لطفتون
پلاگین های زیادی هسنند...ساروند...یک پلاگین در wave پلاتینیوم هست بنام mondo modویه دایره است ومحیط صدا وامواع پریست ها وحالات..‌در سونار قسمت sonitis suround باز هست...دستی هم میتونی انجام بدی..‌دوپلر هم اینکارو میکنه .

arsalanbeladi

هنرمند
عضو سایت
1/5/11
135
شیراز
استفاده از پارتیتور در Sonar

امید خان حالا که زحمت میکشی من یه مشکل دیگه هم توی استفاده از staff دارم و اون اینکه وقتی در مشخصات ترک گام را مثلا روی دو مینور تنظیم میکنیم و فعالش میکنیم باید گام در پارتیتور هم تنظیم بشه حالا اگر از ابتدا همه را تنظیم و فعال کرده باشی توی پارتیتور هم میبینی وگرنه تغییر در این تنطیمات تاثیری در پارتیتور نداره آیا این هم جایی برای فعال شدن داره؟ من خیلی گشتم پیدا نکردم.
درقسمت پایبن تراک میدی گزینه ای بنام scaleوجود داره البته اگر صفحه وپیج تراک میدی درکنار دستت پیداباشه درزیر اونجا کلیک کنید انواع گامهای کلیسایی...اکستونیک...بلوز وجاز مینور وماژور و....میاد....درسونار ۸ اینجور بود در بالاترهاشم همین گزینه رو داره...در پارتیتورهم در گزینه stafff وتنظیماتش قسمتهایی هست که هم میزانها وهم علامات عرضی وترکیبی رو مشخص میکنه.ولی پیشنهاد میکنم اگر نت مینویسی اول توی میوزیک اسکور پد با سیبیلبوس یا انکور یا فاینال بنویس وبعد فرمت music xmlیاmidi اکسپورت گرفته وبعد در قسمت importدر سونار یا هر داوی بالا بیارش وعلاوه براین ترکها رو هم نشون میده واصوات پیش فرض کارت صدایا پلاگینهایی که میخوایین روش پیاده میشه

arsalanbeladi

هنرمند
عضو سایت
1/5/11
135
شیراز
سلام
گزینه rewire devices در سونار 6 غیر فعال شده چطور باید فعال بشه ؟
سونار ۶؟؟؟؟؟ خیلی قدیمیه....لااقل بگو ۸...سونار ۸ یکی ازبهترین ورژن ها بنطر من بود وهنوز هم من روی سیستمم دارمش و افکتها وخصوصا وی وکالش کامل ونسحه کامل بود....

صفحه ما در اینستاگرام

بالا