قیمت کارت صدا و میکروفن تو عربستان در مقایسه با ایران؟؟؟

شروع موضوع توسط hojat70 ‏20/10/11 در انجمن آرشیو مطالب قدیمی

تاپیک قیمت کارت صدا و میکروفن تو عربستان در مقایسه با ایران؟؟؟ تالار آرشیو مطالب قدیمی در persian-music.org.

1. hojat70

hojat70 عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    دوستان خواهشا کمکم کنید بد جور لازم دارم...قیمت کارت صدا و میکروفن تو عربستان در مقایسه با ایران چطوره؟اصلا اونجا گیر میاد؟کسی ادرسی داره؟سوال بعدی واسه وکال و گیتار m-audio nova بهتره یا
    rode nt1-a..من الان از کارت صدای انبورد لپ تاپ استفاده میکنم به نظرم اونجورام بد نیست (البته با چند افکت و اکولایز)...اگه یه میک از دو تای بالا و یه کارت صدای m-audio fast track pro بخرم و محیطم اکوستیک نباشه و لی سکوت مطلق باشه تو ضبط وکال نسبت به حالت اول (کارت انبورد و میک معمولی) خیلی فرق میکنه؟؟ارزش داره 500 تومن خرج کنم؟

2. Omid-Mohebbi

Omid-Mohebbi تیم مدیریت مدیر کل

امتیازات:
    +7,799 / 2 / -6
    نرم افزار:
    cubase, sonar
    دوست عزیز تو عربستان لوازم موسیقی خیلی کم گیر میاد. و اگه م باشه از دوبی گرون تره.
    ترکیب فست ترک پرو و nt-1 ترکیب مناسب خواهد بود.

3. hojat70

hojat70 عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    مرسی...واقعا..مرسی .....باورم نمیشه اینقدر زود جواب دادین...کاش اینجا بودین و هی ازتون سوال میکردم..ای ول..چون واقعا اورژانسیه...درسته از دبی گرونتره ولی در مقایسه با ایران چی؟...فقط میخام بدونم گرونتر نباشه....به نظر شما از ایران گرونتره یا ارزونتر؟سوال دیگه اینکه این کارت صدا به لپ تاپ وصل میشه دیگه...اره؟

اگه یه میک از دو تای بالا و یه کارت صدای m-audio fast track pro بخرم و محیطم اکوستیک نباشه و لی سکوت مطلق باشه تو ضبط وکال نسبت به حالت اول (کارت انبورد و میک معمولی) خیلی فرق میکنه؟؟ارزش داره 500 تومن خرج کنم؟
    مثلا اینو با کارت انبورد و میک معمولی ضبط کردم این لینکش

لینک اول(توصیه میشه از این استفاده کنید):
    hojjat yari zadeh.mp3 - 4shared.com - online file sharing and storage - download ... zadeh.html

لینک دوم:
    لینک رو باز کنید یه صفحه باز میشه یه جا نوشته فری پاین فری به رنگ خاکستریه نمیدونم یا ابی شایدم توسیه خلاصه بزنید رو اون بعدش یه صفحه باز میشه کد امنیتی رو بزنید و....راستی رو دانلود نارنجیه نزنید اون نیست

Unlimited free file storage and free file hosting
    اگه اینا رو بخرم خیلی با این تفاوت داره؟ارزششو داره 500 تومن خرج کنم؟

4. Omid-Mohebbi

Omid-Mohebbi تیم مدیریت مدیر کل

امتیازات:
    +7,799 / 2 / -6
    نرم افزار:
    cubase, sonar
    مستقيما به قيمت ارز بستگي داره اما تو دوبي كه برخي اجناس بهتر و برخي ديگه گرونتر بود. كارت اگه يو اس بي باشه به لپ تاپ هم وصل ميشه كارتهاي فاير واير هم ميشه وصل كرد اما چون به كارت فاير واير سرعت بالا نياز داريد و معمولا ورودي هاي فاير واير لپ تاپ ها ممكنه سرعتشون كمتر باشه يو اس بي براي لپ تاپ بيشتر پيشنهاد ميشه
    با توضيحاتي كعه از محيطتون داديد مسلما بهتر از انبورد خواهد بود. ضمن اينكه ميكروفون هاي استوديويي با كارتهاي انبورد كار نميكنند !
    متاسفانه وقت گوش كردن كارتون رو ندارم اما در مورد خريد تجهيزات خوب درنگ نكنيد.

5. hojat70

hojat70 عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    ممنون....فقط یه سوال کوچیک دیگه کارت صدا m-audio fast track pro یو اس بی هست؟میکروفن rode nt1 a به m-audio fast track pro وصل میشه؟قیمت دوتاش تو ایران چنده؟...

6. Mohammad-R

Mohammad-R عضو سایت

امتیازات:
    +316 / 0 / -0
    بله ، یو اس بی هستش و میکروفون Rode NT1-A و کارت صدای M-Audio Fast Track Pro به خوبی با هم مچ میشن !

قیمت ها حدوداً :
    Fast Track Pro ----- 300,000 T
    Rode NT1-A (New Package) ------ 250,000 T

7. hojat70

hojat70 عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    ببخشید این دیگه اخرین سواله....این که محتویات داخل جعبه هرکدوم (میکروفون Rode NT1-A و کارت صدای M-Audio Fast Track Pro)رو بگید...اخه میخام بدم یکی از عربستان واسم بیاره....یه وقت.....ممنون میشم

8. Hamidreza Mehrfar

Hamidreza Mehrfar مدیر ارشد تیم مدیریت مدیر ارشد

امتیازات:
    +1,575 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    داخل پکیج nt1a :

مایک!
    Shock Mount با integrated pop shield
    20 فوت کابل
    کاور برای مایک
    یک دی وی دی هم در مورد محصول