آخرین ارسال‌ها

قیمت و مکان های فروش جنس اکوستیک

musicprooo

عضو سایت
2/11/11
253
Iran
با سلام دوستان لطفا کمک کنید تا در این تاپیک قیمت و مکان های فروش موارد اکوستیک رو به صورت بروز درج کنیم

لطفا قیمت ها رو به صورت متر مربع درج کنید

برای نمونه خودم میزارم

یونولیت 1 سانتی 1*1 = 750 تومان
یونولیت 5 سانتی 1*1 = 3750 تومان
پشم شیشه 1 * 1 = 3000 تومان
چوب روسی هر شاخه 4 متر 5 * 18 سانتی 47000 تومان
نئوپان متر مربع 20000 تومان
فوم شانه تخم مرغی 1*1 = 22000 تومان - مکان فروش = *********

اقا میشه ادرس فروش پشم سنگ به من بدید؟دربدر دنبالشم اما هرجا میرم تا حالا اسمشم به گوش بیشتر فروشگاه های ساختمانی نخورده...ممنون میشم ازتون

HosseinMH

عضو سایت
6/9/10
138
tehran
سلام ميشه ادرس رو برام پيام كني؟!!دنبال جاي قيمت مناسب ميگردم

musicprooo

عضو سایت
2/11/11
253
Iran
دوستان عزیز کارخانه های پشم سنگ فقط در اصفهان هستند باید تماس بگیرید و پولشونو واریز کنید تا براتون ارسال کنند اگه کسی خواست بگه شماره کارخانه ها رو ارسال کنم قیمتش سال پیش هر متر مربع 10000 تومان بود البته 5 سانتی اش

در ضمن اینو هم بگم پشم سنگ خیلی مضر و باید خیلی اصولی نصب بشه و بعد نصب هم اگه طبق اصول نصب نشه هوای اتاق شا همراه با گرد و غبار اون خواهد بود که تنفس بسیار مضر و خطرناکه

12/12/11
3
tehran
سلام من پشم سنگ از فرحزاد گرفتم بسته ١٠ مترى عرض ١٢٠ سانت ١٢٠،٠٠٠ تومان حالا نميدونم گرونه يا ارزون

2/7/15
13
46
پیام خصوصی بدین من در خدمتم با ارزون ترین قیمت برای فوم شانه تخم مرغی
سلام.لطفا تلفن جهت خرید فوم شانه تخم مرغی ارسال بفرمایید.با سپاس

ارائه هرگونه لینک سایت ایرانی، ایمیل و شماره تلفن، آدرس شبکه های اجتماعی در پست های این سایت ممنوع است. جهت ارتباط شخصی از بخش "پیغام خصوصی" استفاده نمایید. مدیریت

ghasme_r_f

کاربر با تجربه
19/3/16
103
63
سلام.لطفا تلفن جهت خرید فوم شانه تخم مرغی ارسال بفرمایید.با سپاس

ارائه هرگونه لینک سایت ایرانی، ایمیل و شماره تلفن، آدرس شبکه های اجتماعی در پست های این سایت ممنوع است. جهت ارتباط شخصی از بخش "پیغام خصوصی" استفاده نمایید. مدیریت
دوست عزیز یک سرچ بزنید رو گوگل فوم شانه تخم مرغی کلی شرکت میاد بالا .

بالا