قیمت میکروفن های at4060 و at4050

شروع موضوع توسط yukmouth ‏19/5/10 در انجمن آرشیو مطالب قدیمی

تاپیک قیمت میکروفن های at4060 و at4050 تالار آرشیو مطالب قدیمی در persian-music.org.

1. yukmouth

yukmouth عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    با عرض سلام خدمت تمام اعضای خوب سایت من عضو جدید سایت هستم امیدوارم اطلاعات خودم رو در زمینه ی موسیقی با کمک شما افزایش بدم.

دوستان من قیمت این دو میکروفن می خواستم و اینکه بهترین preamps ها و کامپرسور ها برای این میکروفن ها چه مارک های هستند ممنون .

2. jivinice

jivinice عضو سایت

امتیازات:
    +4 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سلام دوست عزیز خوش آمدید ، اگر منظورتون رو درست متوجه شده باشم میکروفون های شرکت آدیو تکنیک را فرمودید والا من هم پارسال دنبالشون بودم چون تو اکثر فروم های خارجی برای هم استودیو پیشنهاد می شدند ولی متاسفانه احتمال پیدا کردنش تو ایران نزدیک صفر هست اما نه غیر ممکن ، من که هر چی جستجو کردم و حتی به فروشگاه معتبری که خودم از اون اکثر خریدام رو انجام می دم رفتم هم گفت دنبالش نگرد و توصیه هم نکرد .
    موفق باشید.

3. yukmouth

yukmouth عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    دوست عزیز جونیور یکی از اعضای سایت به من سایت نمایندگی این شرکت داد منم زنگ زدم گفتم هنوز تو گمرک و ایناست تا یکی دو هفته ی دیگه میارن ولی حدود قیمت رو هم بهم نگفت اگه کسی جای دیگه ای سراغ داره ممنون می شم مارو در جریان بذاره

فکر می کنید بهترین preamp و کمپرسور برای این دو میکروفن چی می تونه باشه ممنون.

4. JunioR

JunioR کاربر با تجربه عضو سایت

امتیازات:
    +99 / 0 / -1
    نرم افزار:
    flstudio, nuendo
    سلام نمایندگی محصولات Audio Technica شرکت صمیم تکنولوژی هست.
    میکروفن AT4050 رو 720 هزار تومن از این شرکت قیمت دارم.
    این میکروفن رو با پری امپ و کمپرسور Presonus خودم که استفاده میکردم نتیجه قابل قبولی رو بهم میداد.
    هفته پیش دو تا فروشگاه تو جمهوری دیدم که میکروفن AT4050 رو واسه فروش داشتن.

5. yukmouth

yukmouth عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    ممنون دوستان لطف می کنید قیمت at4060 رو هم در ایران قرار بدید ممنون می شم و ایا با پری امپ neve 1073 جواب میده یا نه؟
    راستی جونیور عزیز وقت کردی جواب اون پیامی که برات گذاشتم و بده البته می دونم وقت گیره ولی ممنون می شم

6. jivinice

jivinice عضو سایت

امتیازات:
    +4 / 0 / -0
    نرم افزار:
    با سلام مجدد ، فکر می کنم یک از میکروفون های شرکت at رو استاد محمد اصفهانی در کیلیپ نون و دلقک و چند کلیپ دیگه استفاده کردند و حتما دوست عزیزم مدیر توانا ی سخت افزار جناب جونیور که در این امر استاد هستند مدل آن را به شما خواهند گفت و توضیحات بیشتری خواهند داد.

7. yukmouth

yukmouth عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    با عرض سلام خدمت تمام دوستان
    به نظر شما بین at4050 و m-audio sputnik کدوم بهتره البته من درمورد at4050 چیزایی خوبی شنیدم ولی درکل می خواستم ببنیم نظر شما چیه ؟ البته sputnik تیوب ولی at4050 نیست قیمتشونم یکم فرق داره پس می مونه نظر شما دوستان.

8. jivinice

jivinice عضو سایت

امتیازات:
    +4 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سلام yukmouth جان ، ولا من اطلاعاتی که بهت می دم از روی گوش کردن نمونه صداهاش از اینترنت هست و خودم تجربه کار با هیچ کدومشون رو ندارم ،به نظر من برای کار حرفه ای دور میکروفون های ام آئودیو رو خط بکش و آئودیو تکنیک بهترین محصولات رو در قیمتی مناسب ارائه می ده مقایسه 4050 و اسپونتیک که مایکی تیوب هست کار درستی نیست ولی با این حال من صدای 4050 و حتی 4040 رو ترجیه می دم در ضمن به نظر من مقایسه بهتره بین 4060 که تیوب هست و استاد اصفهانی در کار دلقک و کارهای دیگشون از اون استفاده کردند و توی کیلیپش هم هست می تونید ببینید رو با اسپونتیک مقایسه کرد که 4060 به نظر من به مراتب بهتر هست و پاسخ فرکانسی خوبی هم داره مخصوصا صداهایی مثل استاد اصفهانی که زیاد بم نیستند ولی دامنه بالایی دارند، فقط یک مشکل هست که 4060 طبق نوشته های سایت تولید کننده اش دیگه تولید نمی شه ولی فکر کنم هنوز تو بازار موجود باشد.
    موفق باشید.

بارگذاری...