قوی کردن صدای ریتم

• شروع کننده موضوع pacer
  • تاریخ شروع
23/12/09
32
4
0
سلام. خسته نباشید. خیلی آهنگها هستند که من وقتی گوش می کنم می بینم صدای ریتم قوی هستش. ولی آهنگهایی که خودم می سازم، صدای ریتم اونجوری که باید قوی و بلند باشه نیست. نمی دونم چی کار کنم که قوی بشه. من چند تا برنامه دارم که باهاشون صدای ریتم رو قوی می کنم ولی کیفیت میاد پایین و یه صدای وز وزی به ریتم اضافه میشه. اگه میشه راهنماییم کنید که چه جوری می تونم این کار رو بدون این که کیفیت آهنگ پایین بیاد، انجام بدم. ممنون

Omid-Mohebbi

تیم مدیریت
مدیر کل
29/5/09
7,851
8,280
113
45
بندرعباس
www.omidmohebbi.com
براي پاور دادن به ريتم و در كل موسيقي مهم ترين اصل ميكس صحيح و استفاده از پلاگينها به نحو احسن و البته به جا هستش.
اگه كارتون رو خوب ميكس كرده باشين و از صداي خوب هم استفاده كرده باشين موسيقيتون پاور مناسب رو خواهد داشت.

23/12/09
32
4
0
یعنی منظورتون اینه که من باید ریتم رو جدا از آهنگ ضبط کنم و بعد روی آهنگ میکس کنم؟ چون من آهنگ رو با ارگ می زنم

theone

هنرمند
4/12/09
45
6
0
کلا تمامه سازها رو می تونی جدا ظبط کنی و بعد با افکتهای مناسب لاین لاین میکسشون کنی که کار تمیز باشه و تسلط روی کارت داشته باشی !! اگه می خوای مثلا کیکت خیلی بکوبه باید اکولایزر مناسب بکنیش مثلا افزایش فرکانس 1600 پانچ کیکت رو زیاد می کنه یا فرکانس 400 بدنه بیست رو !!

19/12/09
38
1
8
كاشان
داداش اونايي كه آهنگ ميسازن صداي ريتمشونم زياده با سمپل كار ميكنن با ارگ همه قطعات با هم زده ميشه مگر اينكه بتوني جدا ضبط كني بعد هر كدوم رو جدا ميكس كني اينجوري صدا زياد ميشه ولي اگه ولومه كلي رو زياد كني صدا ديستورد ميشه مسلما

Light

تیم مدیریت
وبمستر
15/4/09
10,186
8,511
5,000
33
اهواز
www.unes.ir
از همتون بابت راهنمایی هاتون ممنونم
دوست عزیز فشردن دکمه Thanks زیر هر پست به منظور تشکر کافی هست