آخرین ارسال‌ها

قطع شدن ناگهانی صدا در کارت صدا focusrit 6i6

سلام
کارت صدای focusrite 6i6 دارم چندروزیه یهو صدا قطع میشه وباید خاموش روشنش کنم که وصل بشه مهمم نیست تو چه برنامه ای باشم یهو یه صدای خش میاد و قطع میشه اما همه چراغای روش روشن هست فقط صدا کلا میره و نرم افزارش Scarlett MixControlt هم قطع میشه...دلیلش چیه ممکنه با ویندوز 10 سازگار نیست؟؟آخرین آپدیت درایورشم گرفتم و قبلا هم اینطوری نبود ....یچیز دیگه هم هست تو کیوبیس 5 کارت صدا رو نمیشناسه اصلا درابورش نیست اما تو کیوبیس 8 میشناسه دلیلش چیه؟

10/4/10
261
منم هر از گاهی (خیلی کم) همین مشکل رو دارم البته نه به این شدت که صدای خش بده...از منم با خاموش و روشن کردن حل میشه ...ولی در کل من از این کارت صدا راضی نیستم...

Farhad76

عضو سایت
31/1/14
411
22
Sweet Spot
درود.. بنده 2i2 رو دارم و هرزگاهی با این مشکل روبرو هستم (ویندوز10) باید ی بار سیمش رو جابجا کنم تا کار کنه!!!

فکر میکنم مشکل از ویندوز 10 باشه!! چون قبلا سون داشتم یاد نمیارم که چنین مشکلی پیش اومده باشه!

منم هر از گاهی (خیلی کم) همین مشکل رو دارم البته نه به این شدت که صدای خش بده...از منم با خاموش و روشن کردن حل میشه ...ولی در کل من از این کارت صدا راضی نیستم...
صدای خش فک میکنم بخاطر همون قطع شدنه باشه ولی در کل باهاتون موافقم منم شدیدا ازش ناراضی ام وبااین مشکل جدیدش دیگه نابود کرد خودشو
[doublepost=1519629032,1519628911][/doublepost]
درود.. بنده 2i2 رو دارم و هرزگاهی با این مشکل روبرو هستم (ویندوز10) باید ی بار سیمش رو جابجا کنم تا کار کنه!!!

فکر میکنم مشکل از ویندوز 10 باشه!! چون قبلا سون داشتم یاد نمیارم که چنین مشکلی پیش اومده باشه!
تو سایتش گفته از ویندوز 10 پشتیبانی میکنه وبهشون ایمیل هم زدم و مشکل رو گفتم اما هنوز جوابی ندادن منم تو 7 مشکلی باهاش نداشتم ینی باط باید 7 نصب کنیم؟:frown::frown:

Soheil Monfared

هنرمند
عضو سایت
22/5/12
2,275
34
Vengeance Land
صدای خش فک میکنم بخاطر همون قطع شدنه باشه ولی در کل باهاتون موافقم منم شدیدا ازش ناراضی ام وبااین مشکل جدیدش دیگه نابود کرد خودشو
[doublepost=1519629032,1519628911][/doublepost]

تو سایتش گفته از ویندوز 10 پشتیبانی میکنه وبهشون ایمیل هم زدم و مشکل رو گفتم اما هنوز جوابی ندادن منم تو 7 مشکلی باهاش نداشتم ینی باط باید 7 نصب کنیم؟:frown::frown:
7 کلا استیبل تره
ویندوز 10 هنوز باگ داره و کلی ایرادت توهمی من حین کار تو استودیو دوستم که 10 داشت دیدم!

7 کلا استیبل تره
ویندوز 10 هنوز باگ داره و کلی ایرادت توهمی من حین کار تو استودیو دوستم که 10 داشت دیدم!

چیزی که فعلا فهمیدم قطع شدنش بخاطر درایورشه که با ویندوز10 سازگار نیست فقط چرا تو کیوبیس 5 کارت صدارو نمیشناسه اما تو 8 میشناسه؟

Soheil Monfared

هنرمند
عضو سایت
22/5/12
2,275
34
Vengeance Land
از 8 اگه منظورت ویندوز 8 باشه.
اره اونم مناسبه و استیبله.
من خودم نزدیک 4 ساله با 8 کار میکنم و مشکلی نداشتم.
حتی همون استودیو دوستم که اشاره کردم کارت صداش همینه زدم به لپ تاپم برای کاری...
مشکلی نبود و کار میکرد...
فقط باید Focusrite Control رو نصب میکردم تا تو کیوبیس از درایور خودش تغذیه بشه...;)

آخرین ویرایش:
از 8 اگه منظورت ویندوز 8 باشه.
اره اونم مناسبه و استیبله.
من خودم نزدیک 4 ساله با 8 کار میکنم و مشکلی نداشتم.
حتی همون استودیو دوستم که اشاره کردم کارت صداش همینه زدم به لپ تاپم برای کاری...
مشکلی نبود و کار میکرد...
فقط باید Focusrite Control رو نصب میکردم تا تو کیوبیس از درایور خودش تغذیه بشه...;)

نه سهیل جان منظور کیوبیس 8 هست که توش کارت صدارو میشناسه اما تو کیوبیس 5 نمیشناسه

بازم عجیبه توی هردو کیوبیس برای من مشکلی نبود و میشناخت..
حتی با Asio4ALL نمیشناسه؟
با asio میشناسه اما خر خر میکنه و تاخیر داره هر چی بافر سایزشو تغییر میدم بازم همونجوریه واسه خودمم عجیبه همیشه تو کیوبیس 5 راحت میشناخته اما الان نشونش نمیده حتی

Soheil Monfared

هنرمند
عضو سایت
22/5/12
2,275
34
Vengeance Land
با asio میشناسه اما خر خر میکنه و تاخیر داره هر چی بافر سایزشو تغییر میدم بازم همونجوریه واسه خودمم عجیبه همیشه تو کیوبیس 5 راحت میشناخته اما الان نشونش نمیده حتی
عجب..
پس نهایتا چاره ای جز تعویض ویندوز و نصب مجدد نمیمونه...

صفحه ما در اینستاگرام

بالا