قدرت کارت صوت ومیکروفن خوب چه تاثیری دارد .؟

شروع موضوع توسط poya 268 ‏10/12/09 در انجمن صدای خواننده ( Vocal )

تاپیک قدرت کارت صوت ومیکروفن خوب چه تاثیری دارد .؟ تالار صدای خواننده ( Vocal ) در persian-music.org.

1. poya 268

poya 268 عضو سایت

امتیازات:
    +6 / 1 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition, flstudio, sonar
    من با یه کارت صوت معمولی ویک میکروفن معمولیتر صدامو رکورد میکنم ولی صدام اونجوری که خودم فکر میکنم در نمیاد انگار که زیباییاش گرفته میشه > آیا این به خاطر گوشایه منه یا اینکه به خاطر کارت صوت و میکروفن به درد نخورمه>ممنون میشم به دادم برسید:smile (81)::smile (81)::smile (72):

راستی صدام یه خورده پر محتواست به خاط همینه یانه؟ اگه رپر بودم خیالی نبودددا خوش به حاله رپرهااا

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران: ‏10/12/09
  2. Nima Golestan

Nima Golestan Gold User

امتیازات:
    +319 / 1 / -1
    نرم افزار:
    cubase, nuendo
    مسلما هر چی که سطح سخت افزارهاتون توی این ضمینه بالاتر باشه کیفیت کار بهتری هم خواهید داشت و علاوه بر اینها داشتن خلاقیت و صبر و حوصله هم مهم هست . من خودم به شخصه بارها و بارها روی یک کار ضبط شده کار میکنم و وقت میزارم چه همون وقتا ( چند سال پیش که امکاناتی نداشتم ) و چه الان , بنابراین کار بهتری هم از آب در میومد و میاد . :smile (7):

الان هم هر چی که در مورد نرم افزار و سخت افزار توی این ضمینه میدونم احساس میکنم خیلی کم هستش و باید خیلی بیشتر بدونم . آخه به من میگن دزد تجربه ها :smile (71): و به خاطر همین دوست دارم بیشتر در مورد خیلی چیزها بدونم و تجربه بدست بیارم :smile (61):

پس شما هم دزد تجربه ها باشید .

• خوشم اومد خوشم اومد x 2
  3. poya 268

poya 268 عضو سایت

امتیازات:
    +6 / 1 / -0
    نرم افزار:
    ممنون پس منم میشم مثله شما>از این سایت خیلی استفاده بردم ممنونم

یه سواله دیگه میشه یه کتاب آموزش گیتار ویه کتاب آموزش پیانو ارگ به من معرفی کنید .کتابی که از یه آدمه هیچی نفهم که هیچ چیز از موسیقی نمیدونه یه نت خونه توپ بسازه>یعنی اینکه میخام نت خوندن رو یاد بگیرم ببخشید که چیزی نمیدونم استادااااا<نوکرم>

البته این کتابا رو واسه برادر زادم میخام که تو اهواز زندگی میکنه ومیخام به عنوان هدیه تولد تقدیمش کنم>بهتره که از توفولیت درستش کنم>خودم دیر شروع کردم ولی بازم خدا رو شکر>20 سالمه جوونم ولی بازم پیرم چون علم موسیقی تموم شدنی نیست:smile (72):
    دوست عزيز :
    به نظر شما اين سئوال ربطي به موضوع تاپيك داره؟
    لطفا در تاپيك سئوال مرتبط با موضوع رو بپرسيد.

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران: ‏10/12/09
  4. Rooz-beh

Rooz-beh عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +146 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition, flstudio, reason
    سلام

سید مصطفی جان من خودم واسه گروهمون با یک میکروفن 20 تومنی و کارت صدای onboard رکورد میکردم 3تا آلبوم همینجوری بیرون دادیم گیتار بیس و الکتریک هم زنده رکورد کردیم و خیلی ها هم واسه رکورد میومدن پیشم آلبوم ها رو بردیم استدیو اپراتورش باور نمیکرد تو استدیو ضبط نشده

100درصد سخت افزار خوب تاثیر زیادی داره اما معجزه نمیشه...

باید نویزگیری خوبی انجام بدی و توی افکت ها دقت بیشتری کنی نتیجه خوبی میگیری البته اگه بخای فقط خوانندگی کنی بهتره با یه استدیو کار کنی که وقتت صرف کارای اضافه نشه

واسه گیتارم بهتره ثبت نامش کنی یه آموزشگاه که مقدمات کار رو اصولی یاد بگیره بعد خودش بره دنبال کتاب حتما کلاسیک کار کنه چون پاپ توی اینجا هیچی یاد نمیدن

موفق باشی خدانگهدار

5. poya 268

poya 268 عضو سایت

امتیازات:
    +6 / 1 / -0
    نرم افزار:
    ممنونم رفیق واسه حرفه ای شدن باید پشتکار داشت که من دارم تازشم رفیق خوبم دارم که شما دوستان هستین من تلاشمو دارم میکنم که رو نرم افزار های کامپیوتری بیشتر کار کنم و همه رو خوب یاد بگیرم
    به امید موفقیت همه ی ایرانیان در راه هنر :smile (72):

بارگذاری...