1. رد اعلامیه
  2. بخش مرکز دانلود افتتاح شد، توضیحات بیشتر را در این لینک بخوانید.
    رد اعلامیه
  3. بخش مقالات افتتاح شد، توضیحات بیشتر را در این لینک بخوانید.
    رد اعلامیه

قبل از تحویل دادن آهنگ به تنظیم کننده چه مراحلی رو باید انجام داد؟

شروع موضوع توسط mazaheri ‏14/4/18 در انجمن گفتگوی عمومی درباره آهنگسازی

تاپیک قبل از تحویل دادن آهنگ به تنظیم کننده چه مراحلی رو باید انجام داد؟ تالار گفتگوی عمومی درباره آهنگسازی در persian-music.org.

برچسب ها:
  1. mazaheri

mazaheri عضو سایت

امتیازات:
    +12 / 4 / -0
    نرم افزار:
    آیا فقط باید آهنگ رو از اول تا آخر بصورت ساده (با گوشی)ضبط کرد و تحویل تنظیم کننده داد یا اینکه باید تو برنامه مثل اف ال آهنگ و ایده ها رو پیاده کرد و تحویل تنظیم کننده داد؟

2. Yo3fM

Yo3fM عضو سایت

امتیازات:
    +734 / 4 / -0
    نرم افزار:
    FLstudio, StudioOne
    اصولش اینه که ملودی رو همراه با متن شعر در پایینش بنویسی. و حتی میتونی آکوردنویسیش هم انجام بدی یا انتخاب اکوردها رو هم بسپاری به تنظیم کننده.
    ولی خب الان اونقد از علم موسیقی فراری شدن و هرکسی مایل نیست با نُت و تئوری آشنا بشه و آشنا نیستن، قانون خاصی نداره، اگه نوازندگی بدونن ملودی موردنظرشون رو روی ساز اجرا میکنن ضبط میکنن یا میخونن و یا در DAW میسازن و پروژه یا فایل صوتی خروجی اونو تحویل تنظیم کننده میدن. هرجوری که میتونید بهتر منظورتون و حستون رو به تنظیم کننده انتقال بدید از همون روش استفاده کنید.

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  3. mazaheri

mazaheri عضو سایت

امتیازات:
    +12 / 4 / -0
    نرم افزار:
    تشکر میکنم دوست عزیز پس منظورتون اینه مهم اینه که احساس آهنگ رو بتونم درست انتقال بدم به تنظیم کننده....من یه سری ایده ها دارم روی اهنگ ولی چون با نرم افزار داو آشنایی زیادی ندارم نمیتونم انجام بدم....بنظرتون بهتر نیست قبل از اینکه آهنگ رو ببرم استودیو ..یکی رو پیدا کنم چند روز با هم تو خونه روی آهنگ توی برنامه استودیو وان کار کنیم و ایده ها رو پیاده کنم بعد ببرم پیش تنظیم کننده ؟؟

• دوستانه دوستانه x 1
  4. Yo3fM

Yo3fM عضو سایت

امتیازات:
    +734 / 4 / -0
    نرم افزار:
    FLstudio, StudioOne
    اگه امکانش هست حضوری برید پیش تنظیم کننده و در مورد ایده هاتون با خودش صحبت کنید و توضیحاتتون رو بدید.
    اگه نه، تلفنی.
    باید ببینید ایشون نظرشون چیه. شاید بگن اگه مثلا در استدیو وان بهم تحویل بدی بهتره. به هرحال باید با خودشون صحبت کنی. من که نمیتونم تعیین کنم چطور باهم کار کنید!

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
    • دوستانه دوستانه x 1
بارگذاری...