آخرین ارسال‌ها

پروژه تکمیلی قاصدکی محزون از جنگل سرخ پریپیات

projektnoire

هنرمند
عضو سایت
6/2/17
470
23
« ... آپریل ۱۹۸۶ است. همه چیز آرام و مردم در شهر پریپیات به خوابی عمیق فرورفته اند. تاریکی بر شهر غلبه کرده است و همه برای فردایی بهتر امیدوارند. آنقدری از شروع ۲۶ آپریل نگذشته که همه چیز تغییر می‌کند. نیروگاه هسته‌ای ولادیمیر لنین که در فاصله نه چندان دوری از پریپیات بنا شده است، در آتشی فرو رفته است. هوای اطراف آن درخششی خیره کننده دارد. مردم برای تماشای تلاش قهرمانانه رفقای آتش‌نشانشان، روی پلی در نزدیکی نیروگاه می‌ایستند ...»

بیایید با هم به صدای عبور قاصدکی محزون از جنگل پریپیات بر فراز پل مرگ، گوش دهیم :)

لینک برای شنیدن آنلاین و دانلود :
https://soundcloud.com/muhammadreza75%2Fa-sorrowful-dandelion-from-pripyats-red-forest
پلاگین های مورد استفاده : گیتارها با Valhalla Delay, Valhalla Shimmer, TSE R47, Eventide Blackhole, Valhalla UberMod پردازش شدند. درامز فقط EQ و کمپرس شده. پیانو هم فقط کمپرس شده :)

Farhood

Capo del clan
21/12/11
2,645
53
.
« ... آپریل ۱۹۸۶ است. همه چیز آرام و مردم در شهر پریپیات به خوابی عمیق فرورفته اند. تاریکی بر شهر غلبه کرده است و همه برای فردایی بهتر امیدوارند. آنقدری از شروع ۲۶ آپریل نگذشته که همه چیز تغییر می‌کند. نیروگاه هسته‌ای ولادیمیر لنین که در فاصله نه چندان دوری از پریپیات بنا شده است، در آتشی فرو رفته است. هوای اطراف آن درخششی خیره کننده دارد. مردم برای تماشای تلاش قهرمانانه رفقای آتش‌نشانشان، روی پلی در نزدیکی نیروگاه می‌ایستند ...»

بیایید با هم به صدای عبور قاصدکی محزون از جنگل پریپیات بر فراز پل مرگ، گوش دهیم :)

لینک برای شنیدن آنلاین و دانلود :
https://soundcloud.com/muhammadreza75%2Fa-sorrowful-dandelion-from-pripyats-red-forest
پلاگین های مورد استفاده : گیتارها با Valhalla Delay, Valhalla Shimmer, TSE R47, Eventide Blackhole, Valhalla UberMod پردازش شدند. درامز فقط EQ و کمپرس شده. پیانو هم فقط کمپرس شده :)
Opera Snapshot_2019-07-01_202920_soundcloud.com.png

projektnoire

هنرمند
عضو سایت
6/2/17
470
23

فایل های ضمیمه

10/4/10
256
یکم یکنواخت بود.(یا شاید اگه زمانش کوتاه تر میبود بهتر می بود)

projektnoire

هنرمند
عضو سایت
6/2/17
470
23
ایول بالاخره کارات داره خوب میشه.
آقا جان جدت مشخص کدوم وری هستی. یه بار میگی پوزر و می ...نی به ما یه بار هم تعریف تمجید :))))))))))

یکم یکنواخت بود.(یا شاید اگه زمانش کوتاه تر میبود بهتر می بود)
یکنواختی از ویژگی‌های سبک پست-راکه. معمولا هم یک لاین خاص در آهنگ ثابت نگه داشته میشه و اطرافش تغییر میکنن.

Mohammad1772

عضو سایت
1/1/17
44
61
تخیلت بسیار با اوایل اهنگ سازگاری داره. کار بدی نیست اما راجع به میکس من فکر میکنم پیانو مقداری کار داره در قسمت درامز هم Snare بسیار کدر و نا مفهومه Open Hihat هم که واسه خودش شنیده میشه و نمیشه Kick هم کمی بلنده

projektnoire

هنرمند
عضو سایت
6/2/17
470
23
تخیلت بسیار با اوایل اهنگ سازگاری داره.
والا تخیل نیست، دقیقا بر اساس ماجرای انفجار نیروگاه هسته‌ای چرنوبیل ساخته شد این آهنگ.

اما راجع به میکس من فکر میکنم پیانو مقداری کار داره
دقیقا. اشتباهی که کردم اینه که روی پیانو Room Reverb نذاشتم و کمی صدای ماشینی میده.

قسمت درامز هم Snare بسیار کدر و نا مفهومه Open Hihat هم که واسه خودش شنیده میشه و نمیشه Kick هم کمی بلنده
بله کاملا درسته، هنوز در میکس کردن درامز مشکلات زیادی دارم.

بالا