فیلتر درامز

شروع موضوع توسط Mil4d ‏29/6/13 در انجمن آشنایی با موسیقی و مفاهیم آهنگسازی ( نرم افزار )

تاپیک فیلتر درامز تالار آشنایی با موسیقی و مفاهیم آهنگسازی ( نرم افزار ) در persian-music.org.

1. Mil4d

Mil4d عضو سایت

امتیازات:
    +10 / 0 / -0
    نرم افزار:
    درود خدمت دوستان عزیز
    من این قطعه درام را در ریزن ساختم و روش این فیلتر را گذاشتم می خواستم ببینم با Daw های دیگه چطور می تونم این فیلتر را روی درامز بگذارم.
    با تشکر

دانلود

2. seka

seka عضو سایت

امتیازات:
    +31 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition, reason
    داداش این یه Low Pass فیلتر یا به اختصار Lp هستش.با چنین نامی توی همه داو های دیگه میتونی پیداش کنی....(یا lp12 یا lp24)

3. Mil4d

Mil4d عضو سایت

امتیازات:
    +10 / 0 / -0
    نرم افزار:
    اگه امکانش هست یه مثال توی یک داو بزنید که متوجه بشم
    در ریزن با بالا پایین کردن دو پیچ اکولایزر و Res این اتفاق می افته توی یک داو دیگه اگه توضیح بدین ممنون می شم

4. seka

seka عضو سایت

امتیازات:
    +31 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition, reason
    دوست عزیز اون پیچ اکولایزر نیست.این درامی که گذاشتی مال dr.rex بود و اونجا به اختصار نوشته freq که با توجه به نوشته بالاش میشه filter freq اون کنارشم یه سری چراغ روشنه که به صورت دیفالت روی lp قرار داره یا low pass filter.حالا هدف از گفتن این کلمات چی بود؟من خودم همه داو ها رو بلد نیستم ولی توی قسمت افکت هاشون باید دنبال یه چیزی با همین نام بگردی و اونو اینسرت کنی مثلا توی studioOne اگه اشتباه نکنم با autofilter این کار انجام میشه....روند کارشم با ریزن هیچ فرقی نداره....یه مقدار باید بیشتر مطلب بخونی...

5. Mil4d

Mil4d عضو سایت

امتیازات:
    +10 / 0 / -0
    نرم افزار:
    درست می فرمایید ولی من با اکولایزر همچین صدایی رو تو داو های دیگر در می آرم ولی یه مقدار زحمت داره فکر کنم اینی که فرمودین همون کار رو روی اکولایزرانجام کی ده ولی با زحمت کمتر خب قاعدتا این صدا با تغیر فرکانس های زیر و بم صورت می گیره دیگه اون پیچ dr rex هم کار رو راحت کرده ممنونم

6. Hamidreza Mehrfar

Hamidreza Mehrfar مدیر ارشد تیم مدیریت مدیر ارشد

امتیازات:
    +1,575 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    دقیقاً همینطوره
    با اکولایزر هم میشه این کار و انجام داد

بارگذاری...