آخرین ارسال‌ها

فوم شانه تخم مرغی یکی از بهترین روش ها برای آکوستیک استودیوها با توجه به قیمت مناسبش

mimusik

عضو سایت
24/4/12
131
تهران
پاسخ : فوم شانه تخم مرغی یکی از بهترین روش ها برای آکوستیک استودیوها با توجه به قیمت مناسبش

سلام.. لطفا اگه میشه بگید که این فوم ها رو از کجا میشه تهیه کرد؟

پاسخ : فوم شانه تخم مرغی یکی از بهترین روش ها برای آکوستیک استودیوها با توجه به قیمت مناسبش

سلام
اگه اناق پنجره رو به خیابون داشته باشه میشه کاری کرد اتاق آکوستیک بشه به شرط حفظ پنجره؟

27/8/09
89
AHVAZ

سلام دوستان از کجا معلومه ک فوم ساخت چ کشوریه و دانسیته ی فوم ها تو چ حدی مناسبه؟
الان تو شهر ما هر 2 در 1 مترش رو میدن 40 هزار تومن
شما جایی مناسب تر نمیشناسید؟

alame

هنرمند
8/6/09
128
کرج

فوم تخم مرغی کارش آکوستیک کردن نیست...
تو بعضی نواحی خاص باید از فوم شونه تخم مرغی استفاده کنید.
برای اکوستیک کردن بعد از زیرسازی باید روی کار رو با اکوستیک های usg پر کنید
به نظر من این کار مناسب تره و صحیح تر هست

دوست عزیز بورس فروش فوم شانه تخم مرغی در خیابان شریعتی تهران بین سه راه طالقانی و ثمیه هست.

این فوم ها همه ساخت ایران و فکر می کنم گرون خریدی

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران:
سلام دوستان
لطفا آدرس و شماره مکان فروش اون فوم های شونه تخم مرغی رو برای من هم بذارید.
یه سوال:
من از میکروفن Rod NT1استفاده می کنم برای وکال پاپ-نویز مزاحم رکورد نمیکنه و من راضیم از وکال ضبط شده اما واسه اینکه صدا بیرون نره و صدای مانیتورینگامو بهتر بشنوم، باید کل اتاقمو با این فوم ها بپوشونم؟
اتاقم تقریبا 12متریه و توش وسایل دارم ینی تو لحظه ی خوندن، برگشت صدا وجود نداره.
ممنون میشم راهنماییم کنید دوستان...

Mobin Taffakh

هنرمند
26/9/09
250
شوش
من این فوم هارو مستقیما از شرکت سازندشون سفارش دادم خیلی کمتر از قیمت های فضایی بازار درمیاد پاتون
حالا نمیدوم قوانین سایت اجازه میده که آدرس وبسایت و تلفنش رو براتون قرار بدم یا نه

Dr.Noise

هنرمند
عضو سایت
23/2/10
1,948
31
نیشابور
من این فوم هارو مستقیما از شرکت سازندشون سفارش دادم خیلی کمتر از قیمت های فضایی بازار درمیاد پاتون
حالا نمیدوم قوانین سایت اجازه میده که آدرس وبسایت و تلفنش رو براتون قرار بدم یا نه
درود دوست عزیز ...
ممنون میشم اگر برای من پیام خصوصی کنید ...
سپاس و منتظرم ...

20/5/13
290
33
persian-music
چه کاریه ؟ اینجوری باید برای همه پیام خصوصی بدین ، به نظر من آدرس بذارین بدرد همه می خوره
من خودم از بازار بزرگ گرفتم 1*2 سه سانتی ورقی 16

27/8/09
89
AHVAZ
تو شهر ما 3 سانتی 35 تومن میدن واقعا گرونه لطفا قیمت روزو بگید

24/3/14
3
43
سلام .این قیمتهای شما تفاوت قیمت خیلی زیادی داره.همین الان که 7 فروردین 93 هست من تو یک سایت ورق فوم 2 در 1 را 45000 تومن دیدم.لطفا اگه واقعا با قیمتهای بالا هست به من هم ایمیل خصوصی یا عمومی بزنید

Omid-Mohebbi

تیم مدیریت
مدیر کل
29/5/09
7,851
44
بندرعباس
دوستان از ذکر ادرس دقیق فروشگاه و شماره تلفن و نام فروشگاه خودداری بفرمائید چون برخلاف قوانین سایت است.
برای این مورد از پیام خصوصی استفاده کنید.

Mobin Taffakh

هنرمند
26/9/09
250
شوش
با توجه به قوانین سایت کسایی که آدرس فروش این فوم هارو میخواد بهم پیخوام خصوصی بده که واسش بفرستم

Alireza Ahari

عضو سایت
23/2/12
895
23
In A State of Trance
یکی ازدوستان سوالی پرسیدن که خوب بود ولی بی جواب موند

من یه اطاق 12 متری دارم فقط هم برای تنظیم و کمی تا قسمتی میکس میخواستم عایق کنم
اطاقم پنجره 2جداره داره
میشه پنجره رو حفظ کرد و یه آکوستیک مناسب کرد؟

Dr.Noise

هنرمند
عضو سایت
23/2/10
1,948
31
نیشابور
یکی ازدوستان سوالی پرسیدن که خوب بود ولی بی جواب موند

من یه اطاق 12 متری دارم فقط هم برای تنظیم و کمی تا قسمتی میکس میخواستم عایق کنم
اطاقم پنجره 2جداره داره
میشه پنجره رو حفظ کرد و یه آکوستیک مناسب کرد؟
درود دوست عزیز ...
بستگی به این داره که پنجره اتاق کجا باشه ؟؟ و میز شما قراره کجای اتاق قرار بگیره ؟؟
اگر توضیح بدید بهتر میشه راهنمایی کرد .
سپاس و موفق باشی ...

Sent from my ST15i using Tapatalk

Alireza Ahari

عضو سایت
23/2/12
895
23
In A State of Trance
درود دوست عزیز ...
بستگی به این داره که پنجره اتاق کجا باشه ؟؟ و میز شما قراره کجای اتاق قرار بگیره ؟؟
اگر توضیح بدید بهتر میشه راهنمایی کرد .
سپاس و موفق باشی ...

پنجره ته اطاقه و طرحی که من دارم اینه که میزم جلوی پنجره باشه تا حالت تقارن برای مانیتور های صدا برقرار باشه

Dr.Noise

هنرمند
عضو سایت
23/2/10
1,948
31
نیشابور
پنجره ته اطاقه و طرحی که من دارم اینه که میزم جلوی پنجره باشه تا حالت تقارن برای مانیتور های صدا برقرار باشه
اگر مانیتورها و میز رو به پنجره باشه ، به نظر من مشکلی نیست و دلیلی برای پوشوندن پنجره نیست . مگه اینکه پنجره ، نسبت به دیوار ، عمق زیادی داشته باشه .
موفق باشی ...

صفحه ما در اینستاگرام

بالا