فعال شدن ميكروفون در cubase

• شروع کننده موضوع saleh
  • تاریخ شروع

saleh

هنرمند
عضو سایت
5/10/09
59
40
18
easy summer
سلام ببخشيد ميكروفون در cubaseچطوري فعال ميشه؟:smile (74)::smile (74):

bghad1

عضو سایت
21/2/10
45
8
8
من مشکل ضبط صدا رو دارم...میکروفونم وصله به برنامه اما inactiv هستش..

چیکار کنم که active شه؟!

Nima Golestan

Gold User
11/6/09
1,879
333
83
36
شيراز
این گذینه inactiv رو کجا بهتون نشون میده ؟میکرفون رو چطوری وصل کردید ؟ به چی ؟ به کارت صداتون ؟ اگه یه کم توضیح بهتری میدادید بد نبود :smile (49):

bghad1

عضو سایت
21/2/10
45
8
8
توی همون قسمت که تنظیمات کارت صدا هستش....همون جا که نشون میده کارت صداهامون چیه...تو قسمت تنظیمات device فک کنم....

بله...مستقیم به کارت صدام که آنبورده وصل کردم...

Nima Golestan

Gold User
11/6/09
1,879
333
83
36
شيراز
اگه گذینه Inactiv رو بهتون نشون میده یعنی اینکه این ورودی هیچ برندی بهش وصل نیست که احتمال داره از پنل کارت صوتی میوت و یا غیر فعال باشه . پنل کارت صداتون رو در ویندوز باز کنید و یک نگاه به لاین های ورودی و خروجی کنید ببینید مشکل از کجاست .

bghad1

عضو سایت
21/2/10
45
8
8
نه...مشکل خاصی به نظرم نیومد!!

نمی دونم چرا اینجوریه توی این ویندوز...قبلا با xp راحت بودم... اما الان که windows 7 دارم اینجوری شده و حتی توی adobe audition هم نمی تونم درست ضبط داشته باشم!!!

صدا رو از بلندگو هم می شنوم وقتی می خوام رکورد کنم!!!

16/9/10
1
0
0
تبریز
سلام

آقا برو در کنار فلش ساعت و تغییر زبان کلیک کن بعد از اونجا آدیو منیجر که به شکل بلندگو مانند هست کلیک کن ، بعد در منو های باای صفحه ی باز شده میکروفن رو انتخاب کن و رکوردینق ولوم رو زیاد کن به طرف راست و زیر اون پلی بک ولوم رو زیاد نی صدا از اسپیکرهات بلند شنیده میشه وللی اولی برای بالا برده صدای ضبط کردنه . من با کیو بیس با 50 درصدش کار میکنم کیفیت خیلی بالاست امیدوارم مشکلتون حل بشه . ضمنا" در طرف راست رکوردینق ولوم دوتا دگمه هست که دومی هم میکروفون بوست هست برای افزایش صدای میکروفن . انشاالله مشکلتون حل بشه .

Nima Golestan

Gold User
11/6/09
1,879
333
83
36
شيراز
نه...مشکل خاصی به نظرم نیومد!!

نمی دونم چرا اینجوریه توی این ویندوز...قبلا با xp راحت بودم... اما الان که windows 7 دارم اینجوری شده و حتی توی adobe audition هم نمی تونم درست ضبط داشته باشم!!!

صدا رو از بلندگو هم می شنوم وقتی می خوام رکورد کنم!!!
خب من فکر میکنم به دلیل شناسایی پیشفرض سخت افزار شما توسط آبدیت هایی که در ویندوز 7 قرار داده شده هست . احتمالا به طور کامل ویندوز شما ورودی کارت صدا هنوز بهش معرفی نشده . این کار رو هم کنید شاید درست شد .