1. قبل از ایجاد موضوع جدید در بازارچه پرشین موزیک لطفا قوانین فعالیت در بازارچه را مطالعه بفرمایید
    رد اعلامیه

فروش گیتار ibanez grx70 با قیمت پایه 420 هزار تومان

شروع موضوع توسط kurtcobain ‏28/5/15 در انجمن خرید و فروش گیتار آکوستیک و الکتریک

تاپیک فروش گیتار ibanez grx70 با قیمت پایه 420 هزار تومان تالار خرید و فروش گیتار آکوستیک و الکتریک در persian-music.org.

1. kurtcobain

kurtcobain عضو سایت

امتیازات:
    +22 / 2 / -1
    نرم افزار:
    FLstudio
    درود بر دوستان عزیز. خیلی وقته اینجا نبودم ولی اینبار اومدم تا یکی از گیتارهام که اصلا مدتهاست ازش استفاده ای نکردم را به کسانیکه شاید تازه میخوان گیتار زدنو شروع کنن با قیمت مناسب و کاملا اقتصادی تقدیم کنم.
    گیتاری که برای فروش عرضه میکنم گیتار Ibanez grx 70 هست که کلا شاید یکسال کار کرده باشه و بعد از اون مدت بنده با خریدن گیتار Fender دیگه ازش استفاده ای نکردم و همینجوری توی سوت کیس خودش داشت خاک میخورد.

دوستان قیمت این گیتار به همراه پکیجش داره الانه بالای 1 میلیون تومن به فروش میرسه که میتونین از لینکهای زیر خودتون ببینید:
    گیتار الکتریک آیبانز IBANEZ GRX70DXJU Package

راجع به قیمت هم میتونید سرچ کنین که این گیتار حدود قیمتش چنده که البته یه سایت من پیدا کردم که متاسفانه هنوز قیمت این گیتار را آپدیت نکرده و قیمتی که زده همینجوری 3 ساله بالا نرفته و وقتی روی لینک خرید گیتار آیبنز در لینک پایین کلیک میکنی,میزنه قیمت ناموجود!! ولی در صفحه اصلیش زده 640 تومن که این قیمت مال 3 سال پیشه!!

در واقع الان این گیتار Ibanez grx70 با پکیجش داره به قیمت بالای یک میلیون تومن در فروشگاه های محلی شهر من به فروش میرسه ولی خب چون بنده فقط دارم "خود گیتار" را به فروش میرسونم, پس فقط قیمت گیتارو شما حساب میکنین که میشه 420 تومن اونم با تخفیف بسیار زیاد.
    (البته اون 20 تومن هم هزینه تیپاکس محصوله که حداکثر 48 ساعته در هر جای ایران به دستتون میرسه).

راجع به مشخصات گیتار هم باید عرض کنم که دارای پیچ gain و Volume هستش و همچنین دو تا پیکاپ (که خودشون دو ردیف پیکاپ هستن) را به همراه یک هامباکر داره.
    یک نکته را هم خدمت دوستان تازه کار عرض کنم که خیلی روی صدا و شفافیت صدای گیتار و جنس پیکاپها وسواس نشون ندن و تصور نکنن که اگه یه گیتار در حد گیبسون را به یه افکت متصل کنن و از آمپ خروجی بگیرن دیگه میتونن در حد و اندازه ی صدای استودیو کیفیت بگیرن.
    برای گرفتن کیفیت بالا خیلی متغیرها تاثیر گذاره که در این "زنجیره" که سخت افزارهایی مانند اکوالایزرها,کمپرسورها,ریورباتورها,فاز,....وجود دارن , "گیتار" فقط یکی از این حلقه هاست که حتی اگر بهترین گیتارم داشته باشین ولی مثلا یکی از عوامل موثری که اشاره کردمو به غلط تنظیم کرده باشین اصلا صدای خوبی نمیگیرن و دچار دلسردی و سرخوردگی میشین....برعکسشم ممکنه اتفاق بیفته یعنی با یک گیتار معمولی (مثل همین گیتاری که برای فروش گذاشتم), با یک افکت و آمپ مناسب و تنظیمات "درست" صدای خیلی خوبی به عنوان خروجی میگیرین که باعث دلگرمیتون بشه.
    من با همین گیتار Ibanez grx70 و استفاده از یه افکت معمولی مثل boss me و یه دونه آمپ معمولی , ولی با تنظیمات و پچهای مناسب,صداهای بسیار با کیفیت میگرفتم قبلنا.پس به یاد داشته باشین که مهمترین مسئله در گرفتن صدای خروجی مناسب,بالا بردن دانش و تجربه در استفاده از این ابزار و وسایله.نه صرفا داشتن تجهیزات گران قیمت.

خب دوستان.در صورت تمایل میتونین با شماره من تماس بگیرین و حتی ایمیل بزنین:
    gta5forever at gmail.com
    825 00 74 0918
    شمارمو جدا جدا نوشتم تا بعدها نره توی لیست پیامکهای تبلیغاتی.
    در ضمن اساتیدی که گاها توی این فرومها کارشون شده فقط ایراد گرفتن از حرفها و پیشنهادات و توضیحات صحیح و سازنده ی دیگران , سعی نکنن توی این تاپیک نظرات انحرافی بدن وگرنه منم مجبورم توی تاپیک اونها اظهار نظر بکنم.
    (به هر حال اگر یه عده ای واقعیتها را بدونن به ضرر یه عده ای دیگه تموم میشه)

2. kurtcobain

kurtcobain عضو سایت

امتیازات:
    +22 / 2 / -1
    نرم افزار:
    FLstudio
  3. kurtcobain

kurtcobain عضو سایت

امتیازات:
    +22 / 2 / -1
    نرم افزار:
    FLstudio